okullar belli oldu mu

Kodla Büyü

yokki

Site Gezgini
arkadaşlar eş durumu için tercih yapanlardan tercih sayfasına bakabilen var mı? ben baktım ama pasif görünüyo şu an için bişey yazamoıyorum.. :(

sayın hocam benimki de aynı.. dmek ki sistem öyle.. biraz daha bekliceez sanırım..

sanırım girilen bilgiler gitmiş.. otomatik gelenler geliyo yalnız bizim girdiğimiz bilgiler gitmiş.. sanırım sistemle alakalı olabilir.. başka sayfasına bakabilen de yazarsa daha net fikir oluşur kafamızda..

aynı durum bende de vardı milli eğitimi aradım onaylanmış. sorun yokmuş biraz daha beklememiz gerekiyor dediler.

Benim sayfam da aynı şekilde. Eşimin bilgileri görünmüyor. Tercih kısmı ise pasif :cry:

kendi başvuru ekranımızda bilgiler yok ama kurumun şifresi ile baktığımızda başvuru gözüküyor

kurum girişnde bilgiler görünüyor seyal arkadaşin dediği gibi...

ancak dikkatimi çeken nokta şu kurum kodlarını kendimiz yaziyoruz. bu kısım biraz düşündürdü beni!!!

il atamayla görüştüm. orada kurumlar ikgm sayfasinda yayinlanacak ordan bakarak tercihler yapilacakmiş:S

Benim hala aynı tercih yapan oldu mu. Eşimin bilgileri görünmüyor ve tercih ekranı pasif. Tercih yapabilen varsa yazabilirse seviniriz

bize açılmadan dayısı olanlara okullar açılır, onlar tercihlerinin yapar okul listeden çıkar gibi bişiler :verymad:

ilk atama zamanı , ilk saatlerde ekranda çok güzel olan bir okul vardı sonradan kaldırıldı, sonra da atama başvurularının bitmesine yarım saat kala tekrar listeye kondu. Doğal olarak kimse işaretleyemedi. Çok düşük sayılabilecek bir puanla birisi oraya atandı....
İİİNNNNŞALLAH bunda da öyle birşey olmaz :(

arkadaşlar ben çok üzülmüştüm kendim eşimle berabe olamam rağmen atama olmayacak olmasına buna da şükür tabii insanoğlu hep daha iyisini istiyo ama

Hata çıkmıyor fakat tercih listesine hiç bir müdahalede bulunamıyorum. Birde Eşimin iş yeri bilgileri gitmiş hernedense

hata mesajı bende de kayboldu. herhalde akşamı bulacak. sabır taşına döndürdüler bizi.
eş bilgileri sistem açılınca gelir muhtemelen

Bende de durum aynı. Eşimin iş yeri bilgileri görünmüyor. Tercih kısımları da pasif durumda.

Geri