Nöbet ya da kulübünüz var mı?

Kodla Büyü
zencefil58' Alıntı:
Peki arkadaşlar formatörlere nöbet verilmeyeceğini bizim il söyledi de hani bunun mevzuatta yeri tam olarak nedir nerede yazıyor. Dökümanı olan ekleyebilir mi?

MEB Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'nün meşhur 02/07/2009 tarihli 12271 sayısılı yazısı.

Görevlendirmeler okul başladıktan sonra yapıldı, ilgili yazıya göre müdür 6'sı bt toplam 15 saate kadar derse girmek zorunda olduğum konusunda ısrar ettiği için aynı yazıyı referans alıp ben de kulup, rehberliği ve nöbeti iade ettim.

Konuyla ilgili değil ama öğretmenken nöbet günleri stresli olurdum hatada bir nöbet çok diye şu an askerim günde 9 saat nöbet tutuyorum nerden nereye:) Artık okulda her gün nöbet tutmaya razıyım. İlgisiz mesaj için özür diliyorum..

Nöbet yazsalarda tutmam zaten. Ama bilişim ve internet kulübü var. Mecburen bana ittiler :) Kulübede ne kadar bilgisayar oyunu meraklısı ne kadar (özür diliyorum) kazma varsa hepsi gelmiş... :!:

Ben formatörlük yapıyorum ama onay yazım daha gelmedi. Kulübüm var,sınfım var, 8 saat dersim var aynı zamanda ne kadar angarya iş varsa yapıyorum. :verymad:

formatörüm.
rehberlik, nöbet ve kulüp var.
üstüne bide 15 saat dersim var...
büyük ihtimalle 2 okuldan daha sorumlu formatör yapacak bizim MEM

Geri