Nöbet ya da kulübünüz var mı?

Kodla Büyü

Ahber

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar benim nöbet ve kulübüm yok formatörüm sizlerde durum nasıl acaba.

ne nöbet, ne kulüp, ne sınıf rehberliği ne de ders var :)

nöbette yok kulüpte yok dersde yok hocam :p
zaten formatörlere kulüp ve nçbet verilmiyor

pardon benimde sınıf yoktuu yaa müfettişler geldiğinde bi sıkıntı çıkmaz dimiii

formatör değilim.
nöbetim yok kulüp yok sınıf yok. 30 saat dersim var.
hem deyim :roll:

Sınıfım var, kulübüm var, 10 saat dersim var, okul nöbetim yok ama bazen pansiyonda belleticilik bile var.
Anlayacağın mutluyum huzurluyum formatörüm :)

formatörüm
taşımalı eğitim veren bir okuldayım kat nöbeti yok sınıf yok
kooperatif kulübünü kitlediler
birde haftada bir gün öğle arası nöbetçi olarak kalıyorum.diğer arkadaşlara yardım için.

Formatörüm nöbet var külüp yok ders çok az var 10 saat:)
huzur var mı derseniz o hiç yokkkk....

nöbet yok, klüp sınıf var, 6 saat ders var. kulübü ve sınıfı alacak hoca kalmadığı için bize kaldı

zencefil58' Alıntı:
pardon benimde sınıf yoktuu yaa müfettişler geldiğinde bi sıkıntı çıkmaz dimiii
müfettişin normunuzla bir işi yok hocam. formatör evraklarınız tam olsun yeter.

önceki okulumda(sivasta) ne nöbet ne sınıf vardı 6 saat derse giriyordum .1 eylülde direkt formatörlük başlardı. şimdiki okulumda sınıfım var nöbetim var kulübüm var bilgisayarlarım diğer okulumla kıyaslanmayacak kadar sorunlu 10 saat derse giriyorum halen formatörlüğün onaylanmasını bekliyorum... bu durumdan şöyle bi çıkarıma ulaştım bi yerde rahatsan boşyere tayin işlerine girişmeyeceksin heleki bilgisayar öğretmeniysen.

formatöre madem nöbet veriliyo, benim haftada 1 gün ücretli çalıştığım okulda başka branştan formatör varken nöbeti bana verdiler. formatöre verseler olmaz mı?

sınıf YOK, kulüp YOK, nöbet YOK, 6 saat dersim VAR, kendime ait idare katında birde odam var.. adı da BİLGİ İŞLEM :D

Nöbet var, sınıf var, kulüp var,formatörlük de var; 7 saat dersim var.

Okulda kadrolu öğretmen yetersizliğinden nöbet, kulüp ve sınıf rehberliğim var. 5 saat de ders.

wire' Alıntı:
formatöre madem nöbet veriliyo, benim haftada 1 gün ücretli çalıştığım okulda başka branştan formatör varken nöbeti bana verdiler. formatöre verseler olmaz mı?
resmiyette formatöre verilmez. Aslında resmiyette ücretliye de verilmez.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞRA TEŞKİLATINDA ÖĞRETMEN İHTİYACININ KARŞILANMASI BAKIMINDAN ALANLAR BAZINDA ÖĞRETİCİ GÖREVİNDE KISMİ ZAMANLI GEÇİCİ PERSONEL İSTİHDAMI İLE BU PERSONELE ÖDENECEK ÜCRETLERE İLİŞKİN KARAR
Kod:
Madde 7- Öğreticilerin görev, yetki ve sorumlulukları, öğretmenlerin ders verme görevlerine ilişkin yetki ve sorumlulukları ile sınırlıdır. Bunlara ders görevi dışında diğer görevler verilmez.
http://mevzuat.meb.gov.tr/html/25932_0.html

banada vermesinler, akşama kadar ayakta ders anlatıyorum, bir de nöbet, haftada bir gün tüm haftaya bedel oluyo. ama maddiyat 0

wire' Alıntı:
banada vermesinler, akşama kadar ayakta ders anlatıyorum, bir de nöbet, haftada bir gün tüm haftaya bedel oluyo. ama maddiyat 0
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞRA TEŞKİLATINDA ÖĞRETMEN İHTİYACININ KARŞILANMASI BAKIMINDAN ALANLAR BAZINDA ÖĞRETİCİ GÖREVİNDE KISMİ ZAMANLI GEÇİCİ PERSONEL İSTİHDAMI İLE BU PERSONELE ÖDENECEK ÜCRETLERE İLİŞKİN KARAR
Kod:
Madde 7- Öğreticilerin görev, yetki ve sorumlulukları, öğretmenlerin ders verme görevlerine ilişkin yetki ve sorumlulukları ile sınırlıdır. Bunlara ders görevi dışında diğer görevler verilmez.
http://mevzuat.meb.gov.tr/html/25932_0.html

klüp var sadece. peki arkadaşlar merakım bu kulüp nöbeti ve sınıfı olup da hem de 5 e kadar bekleyenler ve aynı zamanda çok fazla çalıştıranlar; zaten en kötü şartlar uygulanıyor daha yapabilecekleri bişey kalmamış. nöbet sınıf kulüp verilemez die niye göstermiyorlar yönetmeliği. hadi nöbet ollup da 3-3 30 gibi bıraksalar falan tamam da yani.

Nöbet var , sınıf var( yeterli öğretmen yok ), 8 saat dersim var ,kulüp yok.

bbozkurt' Alıntı:
sınıf YOK, kulüp YOK, nöbet YOK, 6 saat dersim VAR, kendime ait idare katında birde odam var.. adı da BİLGİ İŞLEM :D

Aynen Nöbet YOK klüp YOK, sınıf YOK, 6 saat dersim var. Bilişim sınıfım var. BİLGİ İŞLEM odam var. Ha birde bu benim işim değil dediğim bolca öğretmen VAR :) HAYIR demeyi seviyorum yoksa forumda çok ağlardım sanırım :mrgreen:

nöbet var, klüp de var. hatta sınıf da vermek istiyolar. iki okulda da derse giriyorum. Zaten bunları yapmadna formatörlük başlatılmıyor bizde. Bunları yaparsan ancak fromatörlük dilekçeni alıyorlar. Yoksa da full time doldurmaya çalışıyorlar.

neymiş öğretmen azmış da idare edecekmişim de...

formatörlüğümüzün yine hiç anlamı ve tadı kalmadı :(

sınıf, kulüp yok, nöbet de yoktu..3 senelik idareciliğin ardından nöbet tutmak nasıl bişeydi acaba dedim ve öğretmenler kurulunda nöbet görevi istedim müdürümden..ücretliler bile tutarken benim tutmamam hoş olmuyodu içim rahat etmedi açıkçası..

Geri