Nöbet ya da kulübünüz var mı?

Kodla Büyü
bende nöbet yok,ders yok, ücretli bir arkadaş girsin diye bana ders vermediler.umarım müfettiş geldiğinde başım ağrımaz bana tebliğ edilen birşey de yok ortada.

nöbet yok ama gelmeyen olursa tutturuluyor ayrica kulup gagaladilar o kadar almam dememe ragmen mud yard. bi sekilde üstüme biraktirdi toplantida.

Formatörsen neden nöbet alıyorsun neden sınıf ve kulüp alıyorsun çünkü idare edilebilmek için. geç gelip erken çıkabilmek için başka ne olabilir ki???

Nöbet, kulüp, özel gün etkinliği, 6 saat ders VAR
Sınıf YOK
İlk sahibinden temiz, orjinal FORMATÖR. Formatörümüz alıcıla muayyerdir.

Nöbet yok, sınıf gönüllü var, kulüpte konuk oyunculuk var. Formatörüm, 6 saat dersim var, en geç nadiren 4 te çıkıyorum.

nöbet yok klüp yok aslında var ama ben sallamıyorum sınıf yok ders 6 saat tamir de yok oh canıma değsin meb hehehe

omd' Alıntı:
wire' Alıntı:
banada vermesinler, akşama kadar ayakta ders anlatıyorum, bir de nöbet, haftada bir gün tüm haftaya bedel oluyo. ama maddiyat 0
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞRA TEŞKİLATINDA ÖĞRETMEN İHTİYACININ KARŞILANMASI BAKIMINDAN ALANLAR BAZINDA ÖĞRETİCİ GÖREVİNDE KISMİ ZAMANLI GEÇİCİ PERSONEL İSTİHDAMI İLE BU PERSONELE ÖDENECEK ÜCRETLERE İLİŞKİN KARAR
Kod:
Madde 7- Öğreticilerin görev, yetki ve sorumlulukları, öğretmenlerin ders verme görevlerine ilişkin yetki ve sorumlulukları ile sınırlıdır. Bunlara ders görevi dışında diğer görevler verilmez.
http://mevzuat.meb.gov.tr/html/25932_0.html

hocam bize müdür bey, mevuzatta ücretliler tutamaz diye bişey yazmıyor dedi. "tutacaksınız göreviniz sizinde" dedi. bulunduğum ilçede hep veriliyor nöbet ücretlilere. haftada 2 gün olsa dersim dert etmem ama zaten 6 saat dersim var, bir de nöbet ağır geliyo :p

Peki formatör olarak sınıf ve kulübü kabul etmeme hakkımız var mı?Ben şu anda formatör değilim ama 2. dönem için formatörlüğe başvurucam. Şu anda sınıfım ve kulübüm var. Formatör olunca bırakabilir miyim acaba?

Peki arkadaşlar formatörlere nöbet verilmeyeceğini bizim il söyledi de hani bunun mevzuatta yeri tam olarak nedir nerede yazıyor. Dökümanı olan ekleyebilir mi?

nöbet,rehberlik,kulüp,kurul neyim yok.16 saat dersim 3925 adet öğrencim var... :idea:
08:00-18:15 okuldayım,idareci ablam ve ağabeyim hatrına... 8)

Nöbet vermişlerdi, görevlendirmenin üstüne görevlendirme yapılamaz diye söyledim müdüre. Nöbet tutmuyorum şimdi, kulüp aldım ama.

mrtcmhr_13' Alıntı:
nöbet,rehberlik,kulüp,kurul neyim yok.16 saat dersim 3925 adet öğrencim var... :idea:

18.15e kadar mıııı :scared:

ben 3 oldu mu hadi eyvallah diyorum ama müdürüm ince ince imalarda bulunuyo ben de ona karşılık nöbet tutan formatör varmı buralarda benden başka gidin bakın diyorum :D

ozlem22' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:

18.15e kadar mıııı :scared:

Hocam görevlerimiz arasında idarecilerin çalışma saatlerine uygun çalışır diyor.
örnek te veriyor : 08:00-17:00,08:30-17:30 gibi
yapcak birşey yok ben en baştan bana nöbet kulüp rehberlik neyim vermezsiniz dedim.
bir de iyi insanlar birikte çalıştıklarım öyle takılıyorum işte.Ders programında pts salıya yığdım dersleri
diğer günler de formatör görevimi yapıyorum.

idareci çalışma saatlerine uygun çalışır ibaresinden haberim var yok değil ama dediğim gibi uygulamıyorum..idare işlerini yapıyorum, tif işlerini bu yıl da ben yaptım, nöbet tutuyorum daha ne olsun :)

ozlem22' Alıntı:
idareci çalışma saatlerine uygun çalışır ibaresinden haberim var yok değil ama dediğim gibi uygulamıyorum..idare işlerini yapıyorum, tif işlerini bu yıl da ben yaptım, nöbet tutuyorum daha ne olsun :)

işte hocam sizde o şekilde yük var,ben kendi işlerimi yapıyorum.
üstelik formatör öğretmene idari işler dahil verilmez diyor mesela sizin de ordan var benim çalışma saati olduğu gibi.
ama o işleri yapmaktan sa beklemek daha iyi gibi sanki belki de erken çıkmak daha iyidir.
nasıl işimize gelirse işte :)

nöbet yok ama belleticilik var kulüp de var 15 saat dersim var
belleticilik için itiraz ettim sayın müdürümüz okulda görevli öğretmenlere belleticilik verilir maddesine itinaden belleticilik verileceğini söyledi
isyan ediyorum iki çocuğum var ve 24 saat belleticilik diye allahın belası bir işle uğraşıyorum
isyan ediyorum hakkım varsa helal etmiyorum hiçkimseye
ama kimin umrunda...

mrtcmhr_13' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:

üstelik formatör öğretmene idari işler dahil verilmez diyor mesela sizin de ordan var benim çalışma saati olduğu gibi.
ama o işleri yapmaktan sa beklemek daha iyi gibi sanki belki de erken çıkmak daha iyidir.

ben okulumun eski müdür yardımcısıyım biçok şeyi bildiğim için sen biliyosun diyolar ondan yapıyorum tifleri filan :) ben de saraydayım.. :)

ozlem22' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
idareci çalışma saatlerine uygun çalışır ibaresinden haberim var yok değil ama dediğim gibi uygulamıyorum..idare işlerini yapıyorum, tif işlerini bu yıl da ben yaptım, nöbet tutuyorum daha ne olsun

ben okulumun eski müdür yardımcısıyım biçok şeyi bildiğim için sen biliyosun diyolar ondan yapıyorum tifleri filan :) ben de saraydayım.. :)

siz baştan bağlamışsınız kendinize hocam :)

mrtcmhr_13' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
idareci çalışma saatlerine uygun çalışır ibaresinden haberim var yok değil ama dediğim gibi uygulamıyorum..idare işlerini yapıyorum, tif işlerini bu yıl da ben yaptım, nöbet tutuyorum daha ne olsun

ben okulumun eski müdür yardımcısıyım biçok şeyi bildiğim için sen biliyosun diyolar ondan yapıyorum tifleri filan..ben de saraydayım.. :)

siz baştan bağlamışsınız kendinize hocam

olsun yaa yaparız sorun değil :)hangi okuldasınız siz? ayşegül cengizi tanıyomusunuz o benim arkadaşım :)

Geri