Mehcan ekilit mobil hk.

Kodla Büyü
Arkadaşlar tahta açma yöntemini tek link yaparsak mehcanın sunucusuna aşırı yük bindiği için bugün olduğu gibi sunucu hatası sorunları yaşıyoruz. Mehmet hocamda bu sorunu çözmek için ekstra ücret ödeyerek sunucusunu yükseltiyordu. Bu yüzden telefonu android olan öğretmen arkadaşlarımız telefonuna mehcanın android uygulamasını kurarak tahtayı açsa çok iyi olur. Böylece mehcanın sunucusuna binen yük azalmış olur ve bugün yaşanan sorunu yaşamayız. Sadece telefonu iphone oln öğretmen arkadaşlarımız bağlantı üzerinden açsınlar.

Son düzenleme:
Iphone kullananlar için ayarlama yapıyorum. Belli bir süre kullanıyorlar. sonra nedense giriş bilgileri siliniyor. Tekrar ayarlıyoruz. Kalıcı bir çözüm öneriniz var mı?
Aynı sorun bende de çıkıyor . İPhone özelliği diyip geçiyorum ama zırt pırt şifre vermek de yoruyor. Var mı bi hal çaresi

Merhaba. Önceden tek link (aynı link) ile 10 öğretmen karekod ile tahtayı açabiliyordu ancak 2 gündür böyle bir uyarı veriyor neden olabilir acaba.?

Ekli dosyalar

• IMG-20240207-WA0001.jpg
    IMG-20240207-WA0001.jpg
    40.9 KB · Görüntüleme: 139
Merhaba. Önceden tek link (aynı link) ile 10 öğretmen karekod ile tahtayı açabiliyordu ancak 2 gündür böyle bir uyarı veriyor neden olabilir acaba.?
Android uygulamaya yönlendiriyor. "Tamam" diyerek yine linkle açmaya devam edebilirsiniz. Sanırım linkle açmak sunucuya yük bindirdiği için uygulamaya yönlendiriyor @mehcan hocamız.

Telefon kullanarak açmak istediğimizde tam sürümünü almak zorundayız değil mi?

Zil saatlerine göre ayarladım ben tahtayı, otomatik açılıp kapanıyor, tenefüste veya öğle arası açmak isteyen öğretmenler için de bir link tanımladım, şu ana kadar çok şükür rahat ettik, mehcan hocamızdan Allah razı olsun.

Bu programı nasıl kuruyoruz ayarları nasıl yapılır detaylı bir video nasıl bulurum ilk defa kullanacağım teşekkürler

Geri