MEB Şablon 2.0 - Ücretsiz, Dinamik MEB Şablonu

Kodla Büyü
Re: MEB Şablon 1.0 - Ücretsiz, Yönetilebilir MEB Şablonu

haber ekleme bölümüne excel den tablo yapıştırıyorum tabloyu algılamıyor sadece tablo içindeki verileri yapıştırıyor.

çilem haber de bu sorun yoktu.

Yeni sistemde TinyMCE var, editor konusundaki sıkıntıların hepsine çözüm olacak.

hocam çalışmalarınız nasıl gidiyor...

Pazartesi akşama biter diye düşünüyorum, detaylar kaldı sadece.
Oldukça profosyonel bir uygulama oldu diye düşünüyorum.

Merakla ve sabırsızlıkla bekliyoruz hocam 2.0 sürümünü. Şimdiden elinize emeğinize sağlık :++:

girdap08' Alıntı:
Pazartesi akşama biter diye düşünüyorum, detaylar kaldı sadece.
Oldukça profosyonel bir uygulama oldu diye düşünüyorum.
hocam uygun olur mu bilmem ama asp hakkında video ders hazırlasanız bir site nasıl yapılır falan kendi sitenizde yayınlasanız çok mu şey istemiş oluruz

Hocam elinize sağlık. allah sizden bin kere razı olsun. ilçeden bana bu site işini yap dediklerinde tarih 1 marttı. dolayısıyla baya geç kaldım. deneme amaçlı kendi hostuma kurdum sisteminizi. loadxml.php dosyasını hem root, hemde kendi klasörüne atmama rağmen hala hata alıyorum.

bu basit sorulardan bıkmışsınızdır biliyorum ama ben çaresiz kaldım.

www.akyaziateml-obis.com/akyazimem sistemin kurulu olduğu konum. loadxml.phpyi hem httpdocs/akyazimem dizinine hemde bir üst dizini olan httpdocsun içine attım. yine de hata alıyorum. :(

Ana dizine kurulum yapılmadığında bazen çıkıyor bu sorunlar ama çok çok az kaldı v 2.0'ın çıkmasına. Yeni sürümü kurduğunda takıldığınız yerler olursa onlara destek olurum elimden geldiğince.

hocam merakla bekliyoruz yeni sürümü .... çıkar da kurtar bizi hocam...

Hocam Pazar günü DB'i sildim yanlışlıkla. Eski veritabanını yenisine çevirebilmek için bütün günümü harcadım. O yüzden bu akşam için söz vermiştim ama yarın öğlene kadar aksayacak sanırım. Geçikme için hepinizden özür dilerim.

girdap08' Alıntı:
Hocam Pazar günü DB'i sildim yanlışlıkla. Eski veritabanını yenisine çevirebilmek için bütün günümü harcadım. O yüzden bu akşam için söz vermiştim ama yarın öğlene kadar aksayacak sanırım. Geçikme için hepinizden özür dilerim.

Öncelikle geçmiş olsun hocam.. Duyarlı davranışınız için gerçekten tebrik ediyorum sizi :alkis:

geç olsun güç olmasın hocam... Şimdiden elinize emeğinize sağlık..

girdap08' Alıntı:
hocam var olan db altyapını değiştiryor musunuz?

mb1984' Alıntı:
girdap08' Alıntı:

Evet hocam. 1.0 çok alelacele çıkmıştı ve çok eksiği vardı. 2.0 ona göre çok daha kaliteli o yüzden veritabanı yapısı büyük oranda değişti. Ama şimdiden sonraki güncelleme paketi ve sürümler de veritabanı yapısı korunacak.

girdap08' Alıntı:
mb1984' Alıntı:
girdap08' Alıntı:

Evet hocam. 1.0 çok alelacele çıkmıştı ve çok eksiği vardı. 2.0 ona göre çok daha kaliteli o yüzden veritabanı yapısı büyük oranda değişti. Ama şimdiden sonraki güncelleme paketi ve sürümler de veritabanı yapısı korunacak.
hocam ben sayenizde hali hazırda aslında siteyi bitirdim ,bu yüzden sormuştum galiba sıfırdan tekrar yapılandıracağız tekrar siteyi,çünkü veritabanı ismini değiştirdiğimde geçenlerde hata aldım,veriyolu.asp dosyasını da güncellemiştim.
*.mdb dosyasını tekrar access de güncelliyerek durumu kurtarabilirmiyiz :)

Hocam öncelikle emeğinize sağlık çok teşekkürler. 2.0 versiyonunda db klasörü yok 1.0 sürümündeki db oraya kopyalayarak mı kullanacağız?

DB resim klasöründe. Resim klasöründeki DB'in adını değiştirin yeterli. Ayrı ayrı dosya izinleri ile uğraşmamanız için Yazma izni gereken klasör sayısını teke indirdim.

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005'

[Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified

/ayarlar.asp, line 11

şeklinde bir hata alıyorum hocam. Nerede hata yapmış olabilirim

ufermis' Alıntı:

[Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified

/ayarlar.asp, line 11

veriyolu.asp'de belirttiğin yol ile veritabanı yolunun aynı olduğundan emin olun.

girdap08' Alıntı:
ufermis' Alıntı:

/ayarlar.asp, line 11

veriyolu.asp'de belirttiğin yol ile veritabanı yolunun aynı olduğundan emin olun.

onları kontrol ettim hocam 32 bit desteği ile ilgili galiba tekrardan mail attım internet@meb.gov.tr ye

Sistemi kullananlar lütfen PM ile bildirsin. Güncelleme ve yeni sürümlerden sadece bildirimde bulunanlar yararlanacak.

girdap08' Alıntı:
Sistemi kullananlar lütfen PM ile bildirsin. Güncelleme ve yeni sürümlerden sadece bildirimde bulunanlar yararlanacak.
localhostta denedim hocam elinize sağlık. Güzel bir iş çıkarmışsınız.
yönetim paneli bana http://izmirmembis.com sitesini çağrıştırdı. Bu siteyi de siz mi yaptınız?

Geri