MEB Şablon 2.0 - Ücretsiz, Dinamik MEB Şablonu

Kodla Büyü
MEBWEB ile beraber mebsablon projesi de son bulmuş oldu. konuyla ilgili açıklama mebsablon.com'da.

300+ mesajlı, 10700+ görüntülenme sayılı konumuz yöneticiler tarafından kilitlenebilir veya silinebilir. :)

Merhaba,
Bende kendi okulum için tamda yeni başladığım Joomla ile web sayfası yapacaktım. Yapmayp yeni MEB CMS sisteminimi beklesem acaba? Bu çıkacak standart şablon ne zaman çıkar acaba? Emeklerimiz boşa gitmesin sonra...

Siteyi tasarlayan arkadaşın emeğine sağlık. çok güzel bir iş yapmış. Siteyi servera kurduğumda sorunsuz çalıştı. Ancak haber ekleme panelinde yeni sayfa açtığımda yazı düzenleme bölümü gelmiyor. Doğrudan HTML kodlarının yazıldığı alana geçiyor. ve burdan değiştiremiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Selamlar...

fcenger' Alıntı:
Siteyi tasarlayan arkadaşın emeğine sağlık. çok güzel bir iş yapmış. Siteyi servera kurduğumda sorunsuz çalıştı. Ancak haber ekleme panelinde yeni sayfa açtığımda yazı düzenleme bölümü gelmiyor. Doğrudan HTML kodlarının yazıldığı alana geçiyor. ve burdan değiştiremiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Selamlar...
Hocam dosyaları sunucudan sileli çok oldu, nerden temin ettiniz ki?
Son sürümde o şekilde bir sorun çıkmaması lazımdı.
MEB kendi şablonunu yayınladıktan sonra sistemi geliştirmeyi bıraktım zaten.

Geri