MARDİN BT Rehber Öğrt ekders problemi

Kodla Büyü
Re: MARDİN Formatorluk sonuclari...

cuma günü gökhan hoca ile konuştuğumda yazının ilçelere gönderildiğini ilçeler de okullara gönderecek aynen bu:)

gökhan hoca ile konustum.
cuma giden yazı, yazıdaki bi hatadan dolayı geri dönmüş.
pazartesi ilçelere yeni yazı gönderilecek.
yeni başvuru alınacak. çarşamba son gün.
perşembe sabahtan da valiliğe onaya gidecek.
bi terslik olmazsa pazartesiden itibaren göreve başlanacakmıs.
mardin.meb sitesinde de bugün yarın bilgilendirici bir yazının yayınlanması düşünülüyormuş

kızıltepe mem sitesinde yayınlamış diğer ilçelerde durum ne?

Merkezde de birşey yok, yarın son demiş Kızıltepe.

Hocam yazılar kurumnet üzerinden gelmiş.Çarşamba son gün.Ben başvuru formunu doldurdum üst yazıyı ekledim ilçeye teslim ettim.Bişey ulaşmasını beklemeyin bence.Bana da hiç bişey ulaşmadı.İlçeye bi gittim yazı gelmiş.

simdi hem kurumnete hem ilçe web sitesine baktım
hiçbirsey yok.

ilçelerin websitesini kimler güncelliyor. hangi bölüm?

Demin kurumnetten yazi geldi
Carsamba 12:00 son basvuru

Arkadaşlar benim kadrom derikte ama mardinde oturuyorum eşimden dolaayı..eş durumu tercihleride bulundum ama gelemedim merkeze..Alan değişikliği de olmadı.. Şimdi bu BTR başvurularında nasıl oluyor açık okullar var mı,kendi okulumuz dışında merkeze falan tercih edebiliyor muyuz ya bir umut belki merkeze gelirim yoksa gidiş geliş yapmam gerekecek 4 aylık ta kızım var zor olacak bilgisi olan var mı?

İlçede ihtiyaç yoksa Merkezi yazabilirsiniz denmiş.

mardin mem deki yazıda okullarınızdaki derslere girdikten sonra boş kalan vakitlerde btr olarak görev yapılacaktır yazıyor.. yani ben her durumda derike gitmiş olacam..

Tuba ÖZTÜRK' Alıntı:
mardin mem deki yazıda okullarınızdaki derslere girdikten sonra boş kalan vakitlerde btr olarak görev yapılacaktır yazıyor.. yani ben her durumda derike gitmiş olacam..
maalesef :(

kurumnet üzerinden formu doldurup yolladım arkadaşlar yarın son gün

Bugün okulum olmadığı için gitmedim, ben de merak ediyorum listeyi.

cuma gunu gorustugumuzde hala basvuruları gondermeyen ilçeler varmıs.
buyuk ihtimal bugun oglene kada ONAY gelirmiş

Mardin bu konuda çok pasif BT rehber öğretmenliği yazısı 2 hafta oldu çıkalıı.Çoğu ilde yazının çıktığı gün onaylar alındı yineesn son mardin kaldı.Allah burda çalışan bilişim Teknolojileri öğretmenlerine sabır versin.Hele Nusaybindekileri hiç düşünemiyom Yazı tüm ilçelere yollanmış kurumnet üzerinde nusaybine de ulaşmış diyolar Beyefendiler okuyoo yazıyıı okullara gönderme zahmetini biz onları aramasak göndermesler bu kadar olmass meslekten soğudum artıkk..Ek derssiz de geçinilmiyo kim ne derse desinn .Öğretmenlik mesleğinin hali hiç iç açıcı değil artık...Hele Bilişim teknolojileri alanı .Bi zamanlar zevkle yazmıştık oysa ...

Bugun gorustum gokhan hocayla
Yazi gitmis. Mudur bey imzalayip onaya gonderecekmis

Hiç bi gelişme yok hocam ..2 gündür tatil yapıyorum..

Gökhan hocam, atama bölümü ile ilgili bir sorun yaşıyoruz dedi, bu hafta da olmaz merak etmeyin, haftaya Pazartesi belki..

15.10.2012 tarihi itibariyle göreve başlanacak şekilde yazı gitmiş.

15 ekim baslangıcmıs
onay bugun yarın cıkarmıs

Arkadaşlar Gökhan hoca ile görüştüm bugün, atama biz görevlendirme yapmıyoruz diye karşı çıkmış. (görevlendirmeler iptal yazısına binaen). Bu da anca olsa olsa Mardin MEM'de olur. Gökhan hocamız durumu milli eğitim müdürüne iletmiş. Bakalım ne olacak. Başlangıç olarak 15 Ekim olarak yazıldı ama atama onaylamayınca valilik onayına gönderilmiyor. Bu hafta da olmaz bence, haftaya da meçhul gibi.. Gökhan hocamız elinden geleni yapıyor fakat illa ki bir çıkıntılık yapacaklar.

Geri