Maraşta görev yapanlar?

Kodla Büyü
liseler 8 saat şimdi akşama kadar lisede mi bekleyecez şu 30 saat uygulamasında bi netlik yok mu?

bende aynı durumdayım hocam 30saat olduğunu biliyorum ama resmi bir yazı gelse iyi olacak il milli eğitimi arayalım bir yazı çıkarsınlar

arkadaşlar okulda kaç saat ders olduğu önemli değil siz ders progrmı isteyin 30 saatten fazla ders yazabiliyorsa buyursunlr yazsınlar:)

ya arkadaşlar ben de türkoğlunda çalışıyorum müdür bugün 8-5 çalışacaksın dedi. yazıdan bunu anlamışlar. ne yapmalıyım

egitek'i arasam bilgi verirler mi acaba. bu maraşta uygulamalar hep mi aleyhimize algılanır arkadaş

arkadaşlar birlik olup bu işi çözelim çünkü müdürler diğer okullar nasıl uygularsa öyle uygulamak istiyor yanlış yapma korkusundan dolayı. benim için sıkıntı yok şuan ama ileriki yıllarda başka bir okula gittiğimde olabilir hepimiz ali beyi arayıp bir yazı yayınlanmasını isteyelim normal telefon cevaplanmıyor cepten arayalım buna açıklık getirsin

8-17 çalışma olması imkansız çünkü benim gibi hem kendi okulunda hem lisede görevli olan biri 8-17 nasıl Çalışır

Örnek uygulama şöyle olacak, okulunuzda 10 saat dersiniz var ise görevlendirildiğiniz okulda 20 saat btr ders programı yapılarak toplamda 30 saat çalışma süreniz olacak.

onay nerede ben göremedim
ilcelere ulaşmış deniyor ama ben merkezdeyim yazı mazı yok

1 kasımdan itibaren değil okulda ne zaman göreve başlama yazınız yazılırsa o günden itibaren ekders yazılır. Ben 5 kasımda başladım

Arkadaşlar mesai konusunda sabah Ali bey ile telefonda görüştüm 30 saat ders programına dağıtılacak şekilde çalışacaksınız dedi. 8-17 olayı yok. Sabah burdaki bir okulda bir arkadaşımızın müdürüde 8-17 olarak diretmiş Ali beyle görüşünce tamam dedi. Ayrıca ek ders ise 1 Kasım tarihinden itibaren yazılacak. Ali beyle telefonla görüşebilirsiniz....

Metehan' Alıntı:
Arkadaşlar mesai konusunda sabah Ali bey ile telefonda görüştüm 30 saat ders programına dağıtılacak şekilde çalışacaksınız dedi. 8-17 olayı yok. Sabah burdaki bir okulda bir arkadaşımızın müdürüde 8-17 olarak diretmiş Ali beyle görüşünce tamam dedi. Ayrıca ek ders ise 1 Kasım tarihinden itibaren yazılacak. Ali beyle telefonla görüşebilirsiniz....
sevindim bu habere :+1:

hocam bu Ali bey kim . soyadı ne telefon numarasını ben de alayım. bizim idare illa ki kendisi duyacak. :D yazı yayınlanacakmış dedim buraya gelene kadar 6 ayı bulur diye dalga geçtiler. ben de dedim ki gerekirse gidip ankaradan alırım dedim :D

sonnome' Alıntı:
hocam bu Ali bey kim . soyadı ne telefon numarasını ben de alayım. bizim idare illa ki kendisi duyacak. :D yazı yayınlanacakmış dedim buraya gelene kadar 6 ayı bulur diye dalga geçtiler. ben de dedim ki gerekirse gidip ankaradan alırım dedim :D

:puhaha:

sonnome' Alıntı:
Hangi okulda çalışyorsunuz hocam :)

İlçedeyim başladık yazının peşine düşmezseniz yazının okula gelmesi 1 ayı bulur. İlçeye gidin sorun email yolu ile gelmiş. Yazıyı alın okula verin görevlendirmenizi başlatsınlar.

Geri