Maraşta görev yapanlar?

Kodla Büyü
Hocam bende ilçedeyim başladım Yazıyı buraya eklemiştim burdan indirip elden götürün isterseniz...

Arkadaşlar ben kendi okulum dışında bir liseye görevlendirildim benim başlama yazımı kendi okulum mu yazacak yoksa gideceğim lise mi

Arkadaşlar görevlendirilme yazılarımız ilçe mem lere gönderilmiş mi? Okuldan bi haber yok şuan bizim

hocam yazı ayın beşinde çıktı her geçen gün kaybınız olur böyle, siz mem e gidip yazıyı alıp okula götürün başlatsınlar göreve

ya arkadaşlar bizim idare taktı 8-5 çalışacaksın diye. napacam ben ya. şu Alibeyin soyadı neydi ya söyleyin de biz de arayalım bi zahmet. :)

hakanotuken' Alıntı:
Tamam kabul Ali Bey'e lafım yok. Anlayamadığım şey şu. 5 Ekimde alınan başvuru neden 31 gün sonra 5 Kasımda sonuçlandı. Bu kadar mı zor.
hay arkadaş ne ali beymiş bi soyadını öğrenemedik :D

hakanharuny' Alıntı:
sonnome' Alıntı:
hocam bu Ali bey kim . soyadı ne telefon numarasını ben de alayım. bizim idare illa ki kendisi duyacak. :D yazı yayınlanacakmış dedim buraya gelene kadar 6 ayı bulur diye dalga geçtiler. ben de dedim ki gerekirse gidip ankaradan alırım dedim :D
Hangi okulda çalışyorsunuz hocam :)
beyoğlu aşağısarılar ilköğretim okulu hocam. türkoğlu ilçesine bağlı

Kayseri'de bir arkadaşım var onayları yeni çıkmış ancak 17 Eylül'den itibaren ekders yazılacakmış bizde neden böyle değil

ali beyi aradım idaren beni arasın dedi. bizim idareye söyledim beni il bağlamaz ilçeye soracam ben dedi müdür ya :( ilçe de b enim lehime bişi yapmaz. ne yapsam ki.

ilçelerin haberi var hocam bende aradım sorun olmasın bir yazı çıkarın diye onlarda yazı çıkarmayacaz ama sorun olmaz bizi arayın sorun olursa dediler

botebocuu' Alıntı:
ilçelerin haberi var hocam bende aradım sorun olmasın bir yazı çıkarın diye onlarda yazı çıkarmayacaz ama sorun olmaz bizi arayın sorun olursa dediler
inşallah hocam sorun olmasın ya artık valla iyice papaz oldum idareyle.

ekdersler hazırlandı. ben 1 kasımdan itibaren ekders yazılacak diye biliyordum. idare biz 1 kasımdan itibaren yazmıştık tekrar uyardılar görevlendirmenin geldiği günden itibaren yazılacak demişler. oda ayın 5 i oluyor. aslında bana da dedikleri mantıklı geliyor ama sanki 1 inden itibaren yazılacaktı.
1 kasımdan ekders alan var mı maraş ta?

Yahu beni Anadolu Lisesine görevlendirdiler hizmet puanımı Anadolu Lisesinden alıyorum ve benim zararıma 28 puan alıyordum yibodan Anadolu lisesinden 14 alıyorum nasıl düzelttireceğiz bunu...

merkezde ihtiyaç olan okullar bakın arkadaşlar ne zaman köyden kurtulacağız, açık olanda uzak yerler

113 MERKEZ Baydemirli Ortaokulu Bilişim Teknolojileri 1 (uzak)
114 MERKEZ Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri 1 (tef)
115 MERKEZ Döngele Ortaokulu Bilişim Teknolojileri 1 (uzak)
116 MERKEZ Öğretmenler Lisesi Bilişim Teknolojileri 1 (lise sorunlu)
117 MERKEZ Önsen Ortaokulu Bilişim Teknolojileri 1 (uzak)
118 MERKEZ Şahinkayası Ortaokulu Bilişim Teknolojileri 1 (uzak)

marasliyim' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/meb-atama-ve-yer-degistirme-f133/kahramanmaras-norm-kadro-fazlasi-atama-duyuru-t102348.html
istemeyin o zaman hocam
norm fazlası değilim hocam bu sene eş özrü için düşünüyordum. Bu norm işi çözülmezse halimiz perişan.

sisss' Alıntı:
marasliyim' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/meb-atama-ve-yer-degistirme-f133/kahramanmaras-norm-kadro-fazlasi-atama-duyuru-t102348.html
istemeyin o zaman hocam
norm fazlası değilim hocam bu sene eş özrü için düşünüyordum. Bu norm işi çözülmezse halimiz perişan.
formatörlük 2008 yılında başladı. şimdiye kadar çözme girişimi yok. diyelim ki haydi çözelim deseler dahi bu 5 yılı bulur

sisss' Alıntı:
formatör 2008 de başlamadı ben beni bildim bileli var galiba hocam :)
hocam 2008 yılında ilk atama oldum. formatörlik yoktu sanırım mart ayı gibi geldi maraşa. hatta iyi hatırlıyorum ben bilgisayar sınav hizmetlerine gittim benim görevim nedir ben ne yapacam yeni atandım dedim. adamalar helal olsun hocam sana dedi herkes ek ders alacam diye seviniyor sen ne yapacağını merak ediyorsun demişlerdi. ben oradan biliyorum. uygulama yeni bizim de pek bilgimiz yok demişlerdi hatta

sisss' Alıntı:
merkezde ihtiyaç olan okullar bakın arkadaşlar ne zaman köyden kurtulacağız, açık olanda uzak yerler

113 MERKEZ Baydemirli Ortaokulu Bilişim Teknolojileri 1 (uzak)
114 MERKEZ Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri 1 (tef)
115 MERKEZ Döngele Ortaokulu Bilişim Teknolojileri 1 (uzak)
116 MERKEZ Öğretmenler Lisesi Bilişim Teknolojileri 1 (lise sorunlu)
117 MERKEZ Önsen Ortaokulu Bilişim Teknolojileri 1 (uzak)
118 MERKEZ Şahinkayası Ortaokulu Bilişim Teknolojileri 1 (uzak)
Sayın Hocam Siz nerde çalışıyorsunuz ve mesela öğretmenler lisesi ne açısından sıkıntılı bu arada bende norm fazlasından tercih yapacağım.

Arkadaşlar malumunuz norm fazlaları atandı. maraşmeb sitesinden norm fazlası atamalarını indirebilirsiniz. Biz BÖTE mezunları meslek ve teknik liselerine atanamazken bakın sınıf öğretmenimiz nereye atanmış.

Bülent Esabil Bilir
Abant İzzet Baysal Üni.(Bolu) Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği
Eski Görev Yeri: KAHRAMANMARAŞ MERKEZ Şerefoğlu Ortaokulu Bilişim Teknolojileri
Yeni Görev Yeri: KAHRAMANMARAŞ MERKEZ (745840)Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri

format_01' Alıntı:
Arkadaşlar malumunuz norm fazlaları atandı. maraşmeb sitesinden norm fazlası atamalarını indirebilirsiniz. Biz BÖTE mezunları meslek ve teknik liselerine atanamazken bakın sınıf öğretmenimiz nereye atanmış.

Bülent Esabil Bilir
Yeni Görev Yeri: KAHRAMANMARAŞ MERKEZ (745840)Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri

rakibim 2000 mezunu o zaman ya da 99 hatırlayamıdım.

format_01 hoca burada konuşmayla kalma git sendikan varsa anlat dava açın hakkınızı arayın yoksada burda yazıp ardından susmayın...

format_01' Alıntı:

Bülent Esabil Bilir

Söz konusu kişi benim. Keşke yorum yapmadan önce kim olduğunu araştırsaydın be arkadaşım. Bir BÖTE mezunu olarak belki haklısın ama 1989 yılından bu yana bilişim teknolojileri alanında olan bir insana sataşman ayıp olmuş. Evet 198 puanım var. Ama bunun normalde 230 olması lazımdı. MEBBIS Yöneticiliğim ve EBİTEFO olduğum yıllardan görevlendirme puanı kırıyorlar malesef. BÖTE mezunu birçok arkadaşıma saygım var ama başkalarına saygı göstermeyenlere malesef hoşgörüm yok. Bütün branştaşlarıma (sonradan Bilişimci de olsam) sevgi ve saygılarımı sunarım.

Geri