Maraşta görev yapanlar?

Kodla Büyü
Ali hocayı aradım imzada bekliyor muş.
30 saat olarak belirtilmiş.
Hadi hayırlısı...

hocam ben başka okulda görevlendirildim kendi okulumda lab var ama lisede öğretmen olmadığı için tercihlerim dışında okul istemiyorum şeklinde belirtmeme rağmen görevlendirilmişim iyi de oldu idareyle aram iyi değil 10 saat kendi okulumda 20 saat lisedeyim. inşallah bugün çıkar ya

şunu deneyelim arkadaşlar Ali beyi kimse aramasın artık, yarın imza çıkabilir :mrgreen:

botebocuu' Alıntı:
hocam ben başka okulda görevlendirildim kendi okulumda lab var ama lisede öğretmen olmadığı için tercihlerim dışında okul istemiyorum şeklinde belirtmeme rağmen görevlendirilmişim iyi de oldu idareyle aram iyi değil 10 saat kendi okulumda 20 saat lisedeyim. inşallah bugün çıkar ya

bende de aynı durum var ama ben okuldan memnundum
neyse hayırlısı bakalım

hocam bir pürüz yok kararnameler valilikte imzayı bekliyor geçikmesinin de en önemli sebeblerinden biri diğer illerin bu yeni uygulamayı nasıl başlatacağıydı onlar emsal gösterilerek yapılmak istedi 1 kasım olması da ek ders hesaplanırken sorunsuzca ayın başından beri yazılsın diye

botebocuu' Alıntı:
hocam bir pürüz yok kararnameler valilikte imzayı bekliyor geçikmesinin de en önemli sebeblerinden biri diğer illerin bu yeni uygulamayı nasıl başlatacağıydı onlar emsal gösterilerek yapılmak istedi 1 kasım olması da ek ders hesaplanırken sorunsuzca ayın başından beri yazılsın diye
hocam şimdide derler bakanlıktan açıklama gelecek onu bekliyoruz

Bugün sınav hizmetleri bölümü ile görüştüm vali beyde imzada diyorlar. Vali ne zaman imzalarsa yazıyı göndereceklermiş. Okullar hakkında resen görevlendirme yapılıp yapılmadığını sordum bilgi veremeyiz müdürümüz nasıl uygun gördüyse o şekilde yapılmıştır dediler:)

sınav hizmetlerindeki mehmet kılıç herşeyi üstün körü cevaplıyor. benim önerim direk ali bilalle görüşün. hoş oda salladıkça sallıyo :puhaha:

bence ali bey şu konuda doğru olanı yaptı:
En son yayınlanan BTR yazısında çalışma saatleriyle ilgili muamma vardı ve iller bunu farklı uyguluyordu.
Diğer illerin uygulamalarını emsal göstererek bizlerin 30 saatten fazla çalışmamızı engellemeye çalıştı. diğer illerin uygulamalarıyla birlikte onaya çıktı.
ha olan burda bize oldu sene başından beri ek ders alamadık o da ayrı konu :verymad:

Diğer illeri beklemek yerine yazıda yazılanları uygulasalardı zaten orada açıkça belirtilmişti.

arkadaşlar sanki maraşta çalışmıyor gibi konuşuyorsunuz. ben 2 yılda idarecilik yaptım. bir çok ilde arkadaşlarım var forumdanda zaten takip edebiliyoruz. yoruma açık olmayan yazıları bile kafasına göre yorumlayan bir milli eğtim müdürlüğü burası. memurların bile çoğu kendili milli eğitim müdürü gibi görüp öğretmeni aşağılamaya çalışan kişiler. burası gerçeten ayrı bir cumhuriyet :) . 6 yıldırda eğiticiler içinde en iyisi olan, alanı bilişim tek olmamasına rağmen bizleri mağdur etmemek için böyle bir milli eğitim ile uğraşan bir eğiticiye sahibiz. bırakın geç olsun ama adam gibi olsun. cebinize 500 tl fazla girsin diye 200-300 kişiyi senelerce zor durumda bırakmak için uğraşmayın.

Zaten olan olmuş tarih 02 kasım 2012 görevlendirmeler hala gerçekleşmedi. Bizim lafımız işini yapana değil zaten, yapmayana. :)

arkadaşlar gelen yazı açık felan diyorsunuz ama hiç de açık değil bazı mem ler 08.00 - 17.00 şeklinde nasıl düzenledi o zaman diye düşünmek lazım Ali Beye teşekkür ediyorum. evet 2 ay ek ders alamadık ama bt rehberliği uygulaması olduğu müddetçe 30 saat ders karşılığı dururuz haliyle mağdur olmayız önümüzdeki dönemlerde geçikeceğini zannetmiyorum. geç oldu ama sağlam oldu sağolun Ali Hocam :alkis:

forumu kurcalarken dün gördüm. ayrıca ali beyle görüşmemde "bakanlığa görüş sunuldu bakanlık il mem lere 08.00-17:00 de, 30 ders saati şeklinde de yapılabilecek esnekliği tanıdığını" söyledi Maraştaki gecikmenin en önemli sebebi diğer 30saat uygulamasına geçen illeri emsal göstererek burdada onu yapmak

isim istiyorsanız ben söyleyeyim. Ahmet Akküncü iki öğretmen olanlarda 30 saati kabul ediyordu ancak tek öğretmen olanlarınların da 8-5 çalışmasını istiyor . Ali beyde saolsun herkese 30 ders saati için uğraşıyor.

papakaa' Alıntı:
isim istiyorsanız ben söyleyeyim. Ahmet Akküncü iki öğretmen olanlarda 30 saati kabul ediyordu ancak tek öğretmen olanlarınların da 8-5 çalışmasını istiyor . Ali beyde saolsun herkese 30 ders saati için uğraşıyor.

Akgüncü atama işlerine bakıyor. bizim işlere ahmet sarıtürk bakıyor. ali beyde onunla görüşüyordu.

Geri