MANİSADA BTR GÖREVLENDİRMESİ

Kodla Büyü
light' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
ege1977' Alıntı:
Hocam milli eğitimin tutumu önemli geçen dönem yine çarşamba günü çıkmıştı yazı ilçe ptesiden itibaren ek dersleri ödeyin demişti bakalım okul bi görüş ister ekdersler işlenirken
anladım hocam ben lisede görevlendirildim muhtemelen benim ekdersi kadromun bulunduğu okul yapcak dimi hocam
Görevlendirme gittiğiniz liseden her ay sonunda orada bulunduğunuz saatleri gösterir puantaj alacaksınız. Ekders kadronuzun olduğu okul tarafından yapılır.
biz 4-3-4-3-4 alıyoruz ya hocam ben iki gün liseye gidecem o nası olacak adamlar perşembe cumaya 9ar ekders yazıp 18 mi yazacaklar yoksa buhafta perşembe cuma geldi diye yazı yazacaklar kadromun bulunduğu okulda 43434 mü verecek

Şöyle bir sıkıntı oluyor 4.3.4.3.4 şeklinde olduğu için gittiğimiz okul pek yanaşmıyor ben hangisini yazayım diyor yani bi okulda maaş karşılığı diğerinde ek ders olmuyo arkadaşlar

ege1977' Alıntı:
Şöyle bir sıkıntı oluyor 4.3.4.3.4 şeklinde olduğu için gittiğimiz okul pek yanaşmıyor ben hangisini yazayım diyor yani bi okulda maaş karşılığı diğerinde ek ders olmuyo arkadaşlar
ozaman kadromuzun bulunduğu okul sanki orda formatör müşüz gibi 43434 yazacak

Gerçekten öyleyse süper olur ama derse girmeden geçennhaftanınki ödenmez heralde bu hafta olabilir ama proğramda belirtilmesi gerekir

ege1977' Alıntı:
Gerçekten öyleyse süper olur ama derse girmeden geçennhaftanınki ödenmez heralde bu hafta olabilir ama oroğramda belirtilmesi gerekir
verirler hocam sıkıntı yapmazlar herhalde

arkdşlar kendimi bağıl sistemde öğrenci hissettim :)
il koordinatörü kim ayıptır sorması, yeni geldim manisaya biraz yardımcı olamaz mısınız :) msj bekliyorum...

sayin hocalarim turgutlu listesine ulasamiyorum elinde liste olan var mi acaba

kaybil' Alıntı:
sayin hocalarim turgutlu listesine ulasamiyorum elinde liste olan var mi acaba
hocam sadece salihli listeyi açıklamış diğer ilçelerden ses yok yarın falan ses çıkar hocam ilde yayınlarlar
böle ilçeler bölük börçük yayınlamazlar il yayınlar yarın bizde görev yerlerimize görevimizi icra etmeye gideriz

Arkadaşlar ben salihli'de görevliyim. Gerçekten talihsiz ve hor görülen bir durum var, her sene manisada aynı olay,
Bunun bir çözümü olmalı, tüm düzenimizi sinirlerimizi,huzurumuzu bozuyorlar.İşimizi düzgün yapmasak anında tepemize çökmek isterler fakat oralarda işini düzgün yapmayan birileri varsa neden hesabını vermiyor?

Arkadaş il daha yayinlamadi hangi liseye verdiler bizi bilmiyoruz koskoca ilde salihli yayınlıyor il yayınlamiyor bole saçmalık olur mu yayınla madem olurlar çıktiysa yarın boş günüm yayinlansa liseye gidecem ama yayinlanmadigi için gidemicem

turgurluya yeni geldim bende ama bu konuda manisanin ün sahibi oldugunu biliyordum bilmeyen yoktur heralde :) Allah sabir versin manisaya

Yaw adamı aradım ilde yayinlicakmisiniz diye soruyorum yok hocam ilçelere gönderdik diyo ilçeyi arıyom daha gelmedi diyo valla saldim kendileri bilirler sıkıldım artık bu manisa dan

sabah ilçeden aradılar yazı geldi diye. 1 ekimden itibarenmiş görevlendirme. il sayfasında yayınlanmadı bu kez. manisa ilkleri yaşatıyor resmen bize.

server06' Alıntı:
sabah ilçeden aradılar yazı geldi diye. 1 ekimden itibarenmiş görevlendirme. il sayfasında yayınlanmadı bu kez. manisa ilkleri yaşatıyor resmen bize.
kardeşim bende ilçeyi aradım yazı gelmedi daha dediler soma mebin tel zincirinde vardı ee orda var dedim daha gelmedi dediler
bende iyi dedim çıktı aldım yarın görevlendirdikleri liseye gidip başlıcam görevime hayırlısıyla
aynen 1ekimde başlatmışlar

turgutluda gorev yapan arkadaslar bana pm atabilir misiniz bi kac kucuk sorum olacak

Şimdide ekders sıkıntı oldu ilçe meb ekdersinizi gorevlendirildigin lise yapacak diye lisedekiler e hocam biz sana 43434 nası yazcaz sen 2 buçuk gün buraya diyorlar delirtcek ler beni nası olcak bu iş arkadaslar

Hocam yanlış yaparlar senin kadron kendi okulunda onun için okul yapar.Bende şunu merak ediyorum ekders ne zamandan itibarençn yazılacak okul proğramını ptesiden itibaren yapacak bizim ekderdler gümemi gidecrk acaba

ege1977' Alıntı:
Hocam yanlış yaparlar senin kadron kendi okulunda onun için okul yapar.Bende şunu merak ediyorum ekders ne zamandan itibarençn yazılacak okul proğramını ptesiden itibaren yapacak bizim ekderdler gümemi gidecrk acaba
Hocam mutemetin dediği bütün manisa için gecerliymis bakalım yatın ili aricaklar

taatoo' Alıntı:
Şimdide ekders sıkıntı oldu ilçe meb ekdersinizi gorevlendirildigin lise yapacak diye lisedekiler e hocam biz sana 43434 nası yazcaz sen 2 buçuk gün buraya diyorlar delirtcek ler beni nası olcak bu iş arkadaslar

hocam sen niye karışıyorsun bu onların işi kim yaparsa yapsın. sen ayın 1inden itibaren ek dersini hesaplarsın.

server06' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

hocam sen niye karışıyorsun bu onların işi kim yaparsa yapsın. sen ayın 1inden itibaren ek dersini hesaplarsın.
aynen hocam eksik yaparlarsa şikayet ederim olur biter karışmıyorum naparlarsa yaparlar

Geri