MANİSADA BTR GÖREVLENDİRMESİ

Kodla Büyü
server06' Alıntı:
ohaaa ki ne ohaaaaaaaaaaaa :x neyin taramasını yapacaklar ya. sanki çok şey değişecek. şurada yapacakları 3 ay görevlendirme ek dersimizi de iç ediyorlar. yazıklar olsun.
daha yeni tahta gönderilen okullar varmış hocam onlarında taramsı yapılcakmış bikaç güne yeni bi duyuru yapacaz dedi valla artık ben bıktım bu olaydan haftalık 15 saat dersime girer çıkarım yemişim ek dersini

Allah belalarını versin geldiğime geleceğime pişman ettiler bu İl'e,benim 15 saat dersim de yok nasıl olacak şimdi?

ne yapabiliriz bunlarla ilgili hakkımızı arayacağımız bi yer yok mu yaa görevli olduğum Lise'den arayıp duruyorlar ne zaman geliyosun ihtiyacımız var sana diye Bu kadar plansız, vurdumduymaz bi Milli Eğitim varmı yaa yazıkbizi düşünmüyolar hadi aksayan Eğitimi de mi düşünmüyolar bunlar?

ben diyecek bişey bulamadım gerçekten... koskoca okul ders programını değiştirecek btr görevlendirmesi bekliyor...
bi yandan 26 saat ders bir yandan haftada 2 nöbet... bir yandan idare sıkıştırıyor hocam dyned diye... ders-nöbet-sınıf diye koşuşturmaktan öldüm.
nasılsa yine ben uğraşıcam diye dersler bitince de okulda kalıp bilgisayarları toparlamaya çalışıyorum...
yapmam o zaman ben de görevlendirmeye kadar...
bu yıl Manisa'ya yeni geldim, 4 yıldır Şırnak'ta il koordinatörüyle gayet iyi bir iletişimle ama geç ama erken görevlendirmeyi hallediyorduk. hiç kasımı bulmadı.
nasıl iş bu ya tekrar tespiti...
arkadaşlar il koordinatörü kimdir, nasıl ulaşabilirim? özelden falan bi numara varsa yollar mısınız? ya da il milli eğitimi mi arıyıp bağlanıcaz?

ben daha önce Sivas'ta idim hiç okullar açılmadan yapılmadığına şahit olmadım görevlendirmelerin...

hocam ben beş senedir manisadayım. artık klasik hale geldi bu gecikme. ders programı da mayın tarlası gibi, görevlendirmeyi beklediğimiz için. ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten. Allah bildiği gibi yapsın bunları.

gerekli merciilere şikayette bulunalım yada ne bilim birleşip gidelim hesap soralım böyle yürümez bu iş

Yemin ederim 1 eylülde okullar açıldı işe başladım. araya kurban bayramı tatili 28 eylülde yine açıldı ben okulda yine başladım günde kaç tane etkileşimli tahta sorunuyla uğraşıyorum ve diğer tüm bilgisayar ve öğretmenlerin işleri de cabası..
yazıklar olsun gerçekten. sıfır ek derse her yıl en az bir ayımızı oyalayarak heba ediyorlar.En son cuma günü gelen tüm işleri reddettim millet ciyyak ciyyak benim şu var bu var v.s. gidin il milli eğitme söyleyin resmi bir görevim yok yapmıyorum dedim ..millet sesini kesti şimdi dersi işleemek için tahtaların düzelmesi bekliyorlar yapmıyorum. Yapmayın hiçbiriniz siz de ..
böyle rezalet olamaz. yapmayacaksan baştan söyle millet işine baksın. yazık ya..

haklısınız hocalarım ben,mde bu maniada 3.yılım her dönem aynı sıkıntı geçen sene ekim sonunu buldu bu sene yine baya aksayacak
fatih projesi 19 ağustosta gelip herşeyi halletçez dediler gelmediler geçen cuma geldiler tahtaları koyup 3 haftaya gelecez takacaz dediler o yüzden bu sene kendi okulumu isteyemiyorum yine geçen senelerde 15+1 var diye istiyodum bu sene ilçedeki liseler dolmayacak diye mecburen lise istedik e oda gecikti bu ne saçmalık anlamış değilim
hiç kimsemi işini düzgün yapmaz arkadaş vestel düzgün iş yapsa kendi okuluma isteyebilcem hadi o olmadı şimdide ildekilerde sıkıntı bu ne ya 8 yıl oldu mesleğe başlayalı her dönem aynı sıkıntı
bu işi bakanlık çözmesi lazım yoksa bu iş düzelmez
bunlar yüzünden hatalık sahibi oldum arkadaş bu ne ya

Karabeyuolu 45 hocama katılıyorum hiç bir görevi görevlendirme gelinceye kadar yapmamak aksi halde görevlendirmeye gerek kalmaz. İşler tıkırında gider.Birazcık işlarin aksaması gerek parantez içinde.

Bu arada il formatörünü ctesi aradım çarşamba oluru yolladık demişti yeni olurlardan bahsetmedi p.tesi çıkmasını bekliyoruz dedi ama yine bugün ekim sonu konuşuluyor anlaşılır gibi değil.Kesin konuşan var mı başka il formatörü ile

Ben de geçen hafta salı günü konuşmuştum. Mevcut okul listelerine göre görevlendirmelerin yakında yapılacağını, 1 - 2 ay sonra da yeni ET kurulan (Faz 2) okullar için yeniden bir görevlendirme yazısı çıkaracaklarını söyledi.

ege1977' Alıntı:
Bu arada il formatörünü ctesi aradım çarşamba oluru yolladık demişti yeni olurlardan bahsetmedi p.tesi çıkmasını bekliyoruz dedi ama yine bugün ekim sonu konuşuluyor anlaşılır gibi değil.Kesin konuşan var mı başka il formatörü ile
hocam ben konuştum çarşamba günü oluru yollama ihtimalleri yok daha dün akhisar ve kırkağaç ilçeleri yazıyı gönderdi onlar gelmeden nasıl olura göndercekler
malesef il formatörü herkese başka konuşuyo

Eindoforat' Alıntı:
Ben de geçen hafta salı günü konuşmuştum. Mevcut okul listelerine göre görevlendirmelerin yakında yapılacağını, 1 - 2 ay sonra da yeni ET kurulan (Faz 2) okullar için yeniden bir görevlendirme yazısı çıkaracaklarını söyledi.
hocam bir iki ay sonra zaten ilk dönem bitecek o yazı bi iki ay sonra çıkarsa görevlendirmeyi zaten 2 ayda yapıyolar
yani faz 2de et kurulan okullara ikinci dönem yaparlar benim okul gibi ben bi dönemlik liseye gidecem mecburen sonra ikinci dönem kendi okulumda olurum

İsler yarım kalmasın diye biz kendimizi paralıyoruz. İnanın bizden baska hickimsenin hicbisey umrunda degil.

denizlerb' Alıntı:
İsler yarım kalmasın diye biz kendimizi paralıyoruz. İnanın bizden baska hickimsenin hicbisey umrunda degil.
aynen hocam cidden kimsenin bakanlığın bile umrunda değiliz

denizlerb' Alıntı:

hocam şahsen gidiyorum mevcut derslerime giriyorum, hiçbirşeye dokunmadan geri geliyorum.
Ne mi oluyor
-müdür peşimde
-müdür yardımcısı peşimde
-öğretmenler peşimde
- memur peşimde
sizde öyle yapın. hem bu şekilde değeriniz anlaşılıyor. size iş yapmıyor diyenler kimin iş yaptığını anlıyor.
sizi takmayanı siz hiç takmayın.
çünki bir okul bt öğretmenine muhtaçtır.

Arkadaşlar ben bu formatorden bıktım.
Ağustostan beri sendikaya arattiriyorum hala ses yok görevlendirmen.e burdan dert yanmanin anlamı yok.burda ortak bir metin hazırlayıp sms olarak atalım bende no var.ne dersiniz.

sahrak' Alıntı:
hocam şahsen gidiyorum mevcut derslerime giriyorum, hiçbirşeye dokunmadan geri geliyorum.
Ne mi oluyor
-müdür peşimde
-öğretmenler peşimde
- memur peşimde
sizde öyle yapın. hem bu şekilde değeriniz anlaşılıyor. size iş yapmıyor diyenler kimin iş yaptığını anlıyor.

aynen bunu yapıyorum bende..ben telefonlara cevap vermedikçe (liselerden) benim müdürü arayıp güya emri vaki yaptırmaya çalışıyorlar.gelsin tahtalarımıza baksın diye. Beni düşünmeyen eğitim sistemini ben hiç düşünmem!!! bi de tutturmuşlar 15 saat mecburi ders dolduracak diye. kimsede çıkıp bunun hakkında bişey demiyor. bu olmaz!! 15 saat zorunlu diye bişey yok. dahası ben muhattab bulamıyorum. 3. senem manisaya gelişimin..biraz daha tecrübelendik..görevlendirmeler olana kadarda sakın 5 gün okula filan gitmeyin çünkü geldiğim yerde işini yaptın diye görevlendirme tarihi olmaksızın ek dersini yaparlarken manisada asla bunu yaptırmıyorlar.boşuna çalışmış oluyorsun. manisa ayrı bi devlet gibi milli eğitimde. bunu her sene yaşıyoruz başıbozuk bi eleman var manisa merkezde. ve bizi savunduğu filanda yok. bu sene değiştimi bilmiyorum ama ilk sene geldiğimde duvara toslar gibi olmuştum görüştüğümde.adam resmen sizin görevlendirmeniz beni ilgilendirmiyor biz yaptığımız zaman görevlendirileceksiniz demişti. bilgisayar öğretmeninin yanında değil karşısında bi tavır sergileyen biri. şu an il de ki kimse bizle ilgilenen buraya yazabilirmi birileri?

sahrak' Alıntı:
denizlerb' Alıntı:

Ne mi oluyor
-müdür peşimde
-öğretmenler peşimde
- memur peşimde
yanlış anlaşılmasın hocam. değersiz hissediyorum demedim. kimse bana ücretini almadığım işi zoraki yaptıramaz. demek istediğim şöyle bişeydi: okula akıllı tahtalar kuruldu. iki tanesinde yükleme hatası vardı. tahta açılmıyordu. kullanmak isteyen arkadaslar mağdur olmasın diye gittim imaj attım. vicdanen huzursuz hissettim kendimi. ama görünen o ki btr görevlendirmesine bakan arkadasın vicdanı gayet rahat. bundan böyle bende dersime ve asli görevlerime bakıcam. btr görevlandirmesi yapılana kadar akıllı tahtalara da, okul web sayfasına da, bt sınıfındaki bozulan bilgisayarlara da okuldan gelen ricalara da bakmıcam.

ege1977' Alıntı:
Olurlar ilçe mem lere geldi arkadaşlar hayırlı olsun
Hocam yanlışın var olurlar olsa ilk ilde yayınlanır di il mem de bole bişey yok sitede yayinlanmadan ilçelere gondermezler hem onuda geçtim bizim ilçe ile dün göndermiş yazıyı ne ara valilikten olur aldılar
Sakaysa hiç komik degil

taatoo' Alıntı:
ege1977' Alıntı:
Olurlar ilçe mem lere geldi arkadaşlar hayırlı olsun
Hocam yanlışın var olurlar olsa ilk ilde yayınlanır di il mem de bole bişey yok sitede yayinlanmadan ilçelere gondermezler hem onuda geçtim bizim ilçe ile dün göndermiş yazıyı ne ara valilikten olur aldılar
Sakaysa hiç komik degil

aynen.

aynen hocam salihli mem açıklamış kusruma bakma ben ilçedeki arkadaşı aradım yazı gelmedi daha dedi bakalım bikaç güne gelir salihli sadece kendikini açıklamış bütün listeyi yayınlamamış buarada dikkatimi çeken diğer branşlardan çok görevlendirilen var 1 ekimden itibaren çıkmış

şimdi 1 ekimden itibaren görevlendirme çıkmış ben liseye gidecem pazartesi sali çarşamba kendi okulumda 15 saat dersim var ben perşembe cuma liseye gidecem değilmi hocalarım
bir diğer sorum 1 ekimden itibaren görevlendirilmişiz geçen hafta ben liseye gitmedim benim ek ders gümemi gitti yoksa 1ekimden itibaren yinede alırmıyım
ve benim ekdersi lisemi yapıyo yoksa kendi kadromun bulunduğu okul yapıyo

Hocam milli eğitimin tutumu önemli geçen dönem yine çarşamba günü çıkmıştı yazı ilçe ptesiden itibaren ek dersleri ödeyin demişti bakalım okul bi görüş ister ekdersler işlenirken

ege1977' Alıntı:
Hocam milli eğitimin tutumu önemli geçen dönem yine çarşamba günü çıkmıştı yazı ilçe ptesiden itibaren ek dersleri ödeyin demişti bakalım okul bi görüş ister ekdersler işlenirken
anladım hocam ben lisede görevlendirildim muhtemelen benim ekdersi kadromun bulunduğu okul yapcak dimi hocam

taatoo' Alıntı:
ege1977' Alıntı:
anladım hocam ben lisede görevlendirildim muhtemelen benim ekdersi kadromun bulunduğu okul yapcak dimi hocam
Görevlendirme gittiğiniz liseden her ay sonunda orada bulunduğunuz saatleri gösterir puantaj alacaksınız. Ekders kadronuzun olduğu okul tarafından yapılır.

Geri