MANİSADA BTR GÖREVLENDİRMESİ

Kodla Büyü
yusufcuk51' Alıntı:
şimdi telefonda görüştüm bende, pazartesi yazısını yazacaklarmış görevlendirmelerin. ilçeye ne zaman düşer bilmem dedi önümüzdeki hafta başvuruları alırlar görevlendirmede bayramdan sonraya yetişir umarım
hocam sadece fatih projesi olan okullaramı yapcaklarmış onla ilgili bi bilgi verdimi
bide okadar saçma iş yapıyolarki millet bu haftasonu tatile çıkacak yapsana madem bunu seminer döneminde millet ayarlasın şimdi önümüzdeki hafta başvuru yapacaklar okula gitmek zorunda kalcaklar yada faxla falan uğraşcaklar cidden bu işi bu kadar karmaşık yapanların kafa yapısını merak ediyorum
buarada geçen cumada ben aradığımda pazartesi demişlerdi sizede öle demişler inş bu sefer çıkar hocam:D

yusufcuk51' Alıntı:
okulunuzda kaç saat ders var bu sene benim 12 saat var dün bölge toplantısında 15 saate tamamlamak zorundasınız demişler müdür kalkmış başka ders vermeye çalışıyor bende onlar bilmiyolardır oluyor dedim.tabi ilerde btr olacağımı düşünerek size de böyle bişey söylediler mi? bu arada Alaşehir'deyim
btr olcaksanız başka ders veremez isterse bilgisayar dersi 5 saat olsun sadece ona girersiniz ama btr olmazsanız 15 saate tamamlamak için hatta 14+sınıf olarakda ders vermesi gerekir yada okulda idari görev verir hocam

taatoo' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:
şimdi telefonda görüştüm bende, pazartesi yazısını yazacaklarmış görevlendirmelerin. ilçeye ne zaman düşer bilmem dedi önümüzdeki hafta başvuruları alırlar görevlendirmede bayramdan sonraya yetişir umarım
hocam sadece fatih projesi olan okullaramı yapcaklarmış onla ilgili bi bilgi verdimi
bide okadar saçma iş yapıyolarki millet bu haftasonu tatile çıkacak yapsana madem bunu seminer döneminde millet ayarlasın şimdi önümüzdeki hafta başvuru yapacaklar okula gitmek zorunda kalcaklar yada faxla falan uğraşcaklar cidden bu işi bu kadar karmaşık yapanların kafa yapısını merak ediyorum
buarada geçen cumada ben aradığımda pazartesi demişlerdi sizede öle demişler inş bu sefer çıkar hocam:D
Ben gecen seneki matbu dilekceyi tercih kısmını yazmadan doldurup tatile gitmeyen bi arkadasa birakicam. Basvuru alinirsa arkadasa tercihlerimi yazdirip mem e birakmasini rica edicem

denizlerb' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:
Ben gecen seneki matbu dilekceyi tercih kısmını yazmadan doldurup tatile gitmeyen bi arkadasa birakicam. Basvuru alinirsa arkadasa tercihlerimi yazdirip mem e birakmasini rica edicem
en mantıklısı hocam bende müdüre bırakayım bari başvurular başlayınca doldursun göndersin

benim müdür yardımcısı da ben doldurur senin yerine imzalarım dedi olmadı fax atıcaz artık

taatoo' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:
onunla ilgili bişey sormadığım için bilgi vermedi hocam

bugün yayınlandı yazı geçen senelerden hiçbir farkı yok öncelik fatih projesi olan okullar onlar dolmadan bt sınıflı okullar olmayacak dolan ilçelerde bt sınıflı olan okullarda da görevlendirme olacak
bugün yayınlandı ama bt sınınflı okullar listesinde Kırkağaç ilçesindeki okulların olmaması üzerine il formatörü ve ilçe arasında telefon trafiği yaptık sonucunda kırkağaç ilçesi listeyi gönderdi ve il formatörü ildeki yazıyı kaldırdı güncelleyip yarın sabah tekrardan yayınlayacak
dediğim gibi bu senede geçen senelerdeki gibi hem fatih projeli okullar hem bt sınıflı okullarda görevlendirme olacak yine geçen senelerdeki gibi öncelik fatih projeli okullarda onlar dolmadan diğer okullara görevlendirme olmayacak, dolduğu taktirde bt sınıflı okullara görevlendirme yapılacak
keşfe gelinmiş ama tahta döşemesi olmayan okullar fatih projesi kapsamında alınmamış illa tahtaların takılmış olması gerekiyormuş
listede faz1-2-2.2 kapsamında tahtaları döşenmiş okullar mevcut
ama dediğim gibi şuan yazı il mebte yok güncellenmek üzere kaldırıldı yarın sabah tekrardan yayınlanacak

Koca alaşehirde bir tek bizim okula döşenmedi şu tahtalar mecburen yine geçen seneki liseyi yazıcam birinci sıraya bt sınıfı olan kendi okulumu 2. Sıraya liseyi yazsam kendi okuluma yaparlar mı ki

yusufcuk51' Alıntı:
Koca alaşehirde bir tek bizim okula döşenmedi şu tahtalar mecburen yine geçen seneki liseyi yazıcam birinci sıraya bt sınıfı olan kendi okulumu 2. Sıraya liseyi yazsam kendi okuluma yaparlar mı ki
olabilir hocam belki o okula ilk atamadan biri gelir o gelince liseler dolar sende okulunda görevlendirilirsin
ben öle yapacam bizim ilçede 3 tane lisede fatih var onlar dolarsa ki 2 senedir doluyo ve ben kendi okulumda kalıyorum bu sene yazacam bakalım yine kendi okulumda kalacam mı

buarada kırkağaçı eklicem güncelleme yapacam diye yazıyı kaldırdı bakalım yarın güncelleyip bi terslik olmadan yayınlanabilcek mi

Yazıda bir yanlışlık var ama.kuladaki okullara akhisardaki okullar da karışmış.ayrica tahta takilan orta okulları da eklememişler.aradim bugün hatta şaşırdı kurum kodunu da verdim ama sonra komple kaldırılmış yazı.yazık ya ağustostan beri arıyorum bu kadar mı olur bir yazı ya yayınlayacağı bir yazı sadece

Kuladaki mi akıllı tahta takilanlari eklememisler hocam
Buarada dediğin gibi dün 6 defa konuştuk Kırkağaç in bt sinifli okullarını ekletebilmek için hoş onda ilçedeki is bilmez memurların suçu var
Akhisardaki okullar doğruydu sanırım hocam Kuladaki okulları akhisarda diyemi yazmışlar

ilçede 5 fatihli okul var biz 2 kişiyiz ilçedekilerin dolmasına gerek yok bende istedim ilçe merkezindeki liselerden birini
3gün dersim var kendi okulumda 2günde liseye giderim
benim kafama takılan ek dersi yine 4-3-4-3-4 olarak kadromuzun bulunduğu okulmu yapıyo yoksa lisede perşembe cumayı yaptırıp diğer günleri kendi okulum mu yapacak kafam karıştı tecrübeli bi arkadaş aydınlatırsa sevinirim

taatoo' Alıntı:
ilçede 5 fatihli okul var biz 2 kişiyiz ilçedekilerin dolmasına gerek yok bende istedim ilçe merkezindeki liselerden birini
3gün dersim var kendi okulumda 2günde liseye giderim
benim kafama takılan ek dersi yine 4-3-4-3-4 olarak kadromuzun bulunduğu okulmu yapıyo yoksa lisede perşembe cumayı yaptırıp diğer günleri kendi okulum mu yapacak kafam karıştı tecrübeli bi arkadaş aydınlatırsa sevinirim
Hocam sizin görevlendirmeniz olduğu için 18 saat olarak görevlendirme yaparlar. 15 saat dersinize girersiniz. diğer günler BTR olduğunuz okula gidersiniz. Gitmediğiniz gün görevlendirme ücreti kesilir.

görevlendirme duyurusundaki takvime göre bu cuma mesai bitimine kadar biz başvuruları yapıcaz. önümüzdeki hafta (bayram haftası) ilçeler teklif listesi gönderecek, 28 eylülde valilik oluru alınacak. önümüzdeki haftanın komple tatil olduğu günler öncesinden belli olmuştu. ne ara görevlendirme listeleri hazırlanıp olur alınacak? ekim sonuna doğru yaparlar heralde.

hocamında dediği gibi haftaya tatil ilçeler anca okul başlayınca gönderirler yazıları ee bikaç terslik eksikte olur valiliğe teklif sonrası bi 10 günde bekleriz yine eylülün sonunu bulur e ondan sonra dönemin sonuna bişey kalmıyo ki zaten

lisede daha önce görevlendirilen arkadaşlar; nası bi sıkıntı olmuyo dimi fikirlerini alayım 8 yıldır görevdeyim ama ilk defa lisede görevlendirilcem

Arkadaşlar haftaya okul idarecileri tatil yapmayacak iş ve işlemlerin aksatılmaması kaydıyla görevlerine devam edecekler o yüzden sıkıntı yok :)

light' Alıntı:
Arkadaşlar haftaya okul idarecileri tatil yapmayacak iş ve işlemlerin aksatılmaması kaydıyla görevlerine devam edecekler o yüzden sıkıntı yok :)
okul yöneticileri tatil olmazsa bile milli eğitimdeki memurlara falan tatil hocam bizim işleri onlar hallediyo
bu arada müdür yardımcısı arkadaş bizede tatil dedi sen nerden duydun bunu
herkes tatil yapacak bütün kamu kuruluşları tatildeyken idarecilere tatil olmaması bana bi garip geldi doğru değildir bence

bakalım bu sene kaç günlük ekdersimizi iç etçekler bu hafta ilçeler yazacaklardı yazıyı ama bu hafta tatil

17 eylülde bir yazı daha çıkarmışlar sonradan etkilşimli tahta kurulumu yapılan okulların eklenmesi diye. yine sarkacak ekime bizim görevlendirme. ne diyeyim bunlara bilmiyorum.

arkadaşlar il formatörü ile konuştum
bizim okulda fatih projesi yoktu tahtalar yeni geldi haftaya kurarız dediler, bende lise tercih etmiştim onu kendi okuluma yapabilirmiyiz dedim
adam tekrar duyuru yapacağız fatih projeli okul taramasını tekrar yapacağız sonra tekrar başvuru alıp öle yapacaz dedi yani kasımın sonunu görürüz arkadaşlar benden demesi

taatoo' Alıntı:
arkadaşlar il formatörü ile konuştum
bizim okulda fatih projesi yoktu tahtalar yeni geldi haftaya kurarız dediler, bende lise tercih etmiştim onu kendi okuluma yapabilirmiyiz dedim
adam tekrar duyuru yapacağız fatih projeli okul taramasını tekrar yapacağız sonra tekrar başvuru alıp öle yapacaz dedi yani kasımın sonunu görürüz arkadaşlar benden demesi

ohaaa :eek: :shock:

ohaaa ki ne ohaaaaaaaaaaaa :x neyin taramasını yapacaklar ya. sanki çok şey değişecek. şurada yapacakları 3 ay görevlendirme ek dersimizi de iç ediyorlar. yazıklar olsun.

Geri