LCD PANO (Okullar için Dijital Pano Uygulaması)

Kodla Büyü
@Parhelion hocam Allah razı olsun senden...en son yaptığın kod güncellemesinden sonra (TRT HABER) sorun tamamen düzeldi...artık canavar gibi çalışıyor...kolay gelsin

hocam elinize sağlık harika bir uygulama. çok çok teşekkürler.. :alkis: :alkis: :alkis:

Parhelion' Alıntı:
Windows Vista/7/8 kullananlar:%LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jmbnbfgmabmaklmallbnobpbghdnghhd\2.3.1_0\js

2- Gelen klasörden pano.js dosyasını....

Sayın hocam, emeğinize sağlık fakat pano kurulu olduğu halde ne dediğiniz klasöre çalıştırdan erişebildim, ne de pano.js dosyasını aratmama rağmen bulamadım.. neden olabilir ?

user data klasörünün içinde default klasörü yok bende.. win7 kullanıyorum..

bende şurdaymış.. belki başkaların da burdadır.. C:\Users\Ana Makine\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Profile 1\Extensions\jmbnbfgmabmaklmallbnobpbghdnghhd\2.3.1_0\js

arkadaşlar ders programları kısmındaki iyi akşamlar yazısını nereden değiştirebiliyoruz :?: :?:

bu uygulama şuan çalışıyor mu arkadaşlar.Daha önce kurmuştum fakat şimdi uygulama sayfasına gidip yeniden kurmak için şimdi başlat butonuna basıyorum hiçbir işlem yapmıyor. Google oturumum açık bu arada.Bilgisi olan var mı?

fatihinfedaisi' Alıntı:
Parhelion' Alıntı:
Windows Vista/7/8 kullananlar:%LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jmbnbfgmabmaklmallbnobpbghdnghhd\2.3.1_0\js

2- Gelen klasörden pano.js dosyasını....

Sayın hocam, emeğinize sağlık fakat pano kurulu olduğu halde ne dediğiniz klasöre çalıştırdan erişebildim, ne de pano.js dosyasını aratmama rağmen bulamadım.. neden olabilir ?
Hocam chrome'u offline installer ile kurduysanız onda klasör yapısı farklı oluyor. olmadı jmbnbfgmabmaklmallbnobpbghdnghhd kelimesi üzerinden pcde arama yaptırın aramaya gizli ve sistem klasörlerini dahil edin bulacaktır.

Teşekkürler hocam. Şuan kapanma sorunu çözüldü gibi görünüyor. Slash işaretlerini koyduktan trt'nin haber kısmı boş görünüyor....

kod değişikliklerinden sonra trt haber bölümü boş görünüyor. // işaretleri haber içeriğini mi kapatıyor?

hocam allah razı olsun farklı haber eklesek aynısnı yaparmı trt haber kısmına ne ekliyelim boş görünüyor kapanma sorunu çözüldü..

Re: Ynt: LCD PANO (Okullar için Dijital Pano Uygulaması)

murat_erg' Alıntı:
hocam allah razı olsun farklı haber eklesek aynısnı yaparmı trt haber kısmına ne ekliyelim boş görünüyor kapanma sorunu çözüldü..
hocam başka haber kaynakları sorun olabilir devlet kurumu olunca :) rss düşünüyordum fakat o da yine chrome kısıtlarına takılıyor. ikinci bir özel modül olabilir bir süre idare edin kolay gelsin

Re: Ynt: LCD PANO (Okullar için Dijital Pano Uygulaması)

Parhelion' Alıntı:
murat_erg' Alıntı:
hocam başka haber kaynakları sorun olabilir devlet kurumu olunca :) rss düşünüyordum fakat o da yine chrome kısıtlarına takılıyor. ikinci bir özel modül olabilir bir süre idare edin kolay gelsin

hocam bir türlü o bölüme teog geri sayım aracını ekleyemedim haberler kısmını es geçip orda oluşan div kısmına ekleme yapamadım neden hocam _?

elrond' Alıntı:
@Parhelion hocam Allah razı olsun senden...en son yaptığın kod güncellemesinden sonra (TRT HABER) sorun tamamen düzeldi...artık canavar gibi çalışıyor...kolay gelsin
peki hocam biz de yaptık lakin bu sefer de trthaber görünmüyor? Sizde durum nasıl?

arkadaşlar ortada resim dönen yerde video dödürme imkanımız varmı. video uzantısı ne olmalı. boyut sınırı varmı acaba?

resimlerin boyutunu küçültmeme rağmen resim geçişlerin de ve kayan yazıda donma ve titreme oluyor sebebi ney aceba?
xp özellikleri o kadarda iyi değil

aynenbadi' Alıntı:
kapanma sorununu dediğiniz şekilde yaptık,bu seferde trt bölümü boş görünüyor :?
biz de aynısını yaptık aynı dediğiniz gibi boş kaldı haber bölümü.. oraya başka haber modülü ekleyen oldu mu?

Bu ders programını girmenin daha kolay bir yöntemi yok mu 25 şube var dünya kadar ders

Hava durumu modülü key kodunu girdiğim halde çalışmıyor. Yandex'in veya başka servisin hava durumu servisi modüle eklenebilir mi acaba ? Cevap evetse, nasıl ?

güncelleme bekliyoruz, trt bölümü kaldırılıp resimli ayın öğrencisi bölümü yapılabilir

Arkadaşlar programı kurdum ancak bi sorun var uygulama 10- 15 dk da kendiliğinden çıkıyor kapanıyor. çözümü bulamadım bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Geri