KOCAELİ FORMATORLUK

Kodla Büyü
arkadaş okuldan saat 5'ten sonra aradılar şimdi gelmiş görevlendirmelerimiz hayırlısı olsun :!:

ben okuldan çıktıktan sonra müdür yardımcı arkadaşa aradı söyledi hocam malesef ki yarın alacağım listeyi yoksa ekleyecektim

yazıyı ekleme durumunuz var mı? izmit daha beklemede her zamanki gibi

dosyayı çok kötü taratmışlar arkadaşlar okumakta zorluk çekebilisiniz ki ben kendi ismimi bulmakta bi hayli zorlandım

Ekli dosyalar

• formator.rar
    135.8 KB · Görüntüleme: 61
açıkçası yazının gelmesine pek memnun olmadım. şubat tatilinide kapsıyor. tatilde okulda kalmamız istenebilir.

nimey çubukçunun soru önergesine verdiği cevabı okul idaresine gösterirsiniz hocam. Orada sömestr ve yaz tatillerine çıkabileceğimiz yazıyor

hocam ilimizde hiçbir zaman yaz ve ara tatilde okula gitme durumu olmadı, tatil yaptık...

teşekkürler egeman84 hocam... yazıdan bahsediliyor, bize de ulaşan yazı yok. yazıyı paylaşabilecek arkadaş var mı?

hımm onu almadım hocam çünkü önemli birşeyler yazmıyordu dediğim gibi her zamanki yazıydı, sadece 30 hazirana kadar görevlendirildiğimizden bahsediyor, okadar başka birşey yok yazıda ama yarın okuldan yüklerim tekrar

egeman84' Alıntı:
hımm onu almadım hocam çünkü önemli birşeyler yazmıyordu dediğim gibi her zamanki yazıydı, sadece 30 hazirana kadar görevlendirildiğimizden bahsediyor, okadar başka birşey yok yazıda ama yarın okuldan yüklerim tekrar
çok tşk ederim hocam sizde olmassanız kurumnet falan hikaye valla.

arkadaşlar gelen tüm yazıyı yükledim hocam

Ekli dosyalar

• tum yazı formator.rar
    199.2 KB · Görüntüleme: 58
arkadaşlar bişey sorucam ne zamana kadar başlama süremiz var? tebliğ alır almaz başlamak mı gerekiyo bilginiz var mı

arkadaslar İzmit için bu sabah geldi yazı. işin ilginç tarafı il'den 17 ocakta çıkmıs ve her ilçeye gittiği halde izmite yeni geldi...

Ağır ağır çıkacaksın bu merdivenlerden
Zannetme ki güldür, ne de lâle,

Âteş doludur, tutma yanarsın,

Karşında şu gülgûn piyâle...

Geri