KOCAELİ FORMATORLUK

Kodla Büyü
arkadaşlar bu eylül ekdersi nolacak idareye benim onay 20eylül itibraiyle olacak arayın ilmemi felanmı diyim ne yapim sizin durum ne

ek ders yazıolar ilçeye soruyolar, ile soruyoarlar nasıl yapılacak diye bilen yok:S onun bunun hatırıylar bir yere gelmişlerle iş bu kadar yürüyor demekki!!!

Allah bunları bildiği gibi yapsın.en küçük birşey oldugunda bir sürü yazı gönderirler yok eğitim öğretim aksaması yok söyle yok böyle..3 ay oldu dilekçeyi vereli daha onaylanacak...öğretmenin ekdersiymiş umurlarında mı?

Arkadaşlar ilçe eğitici formatörü aradı sağolsun.
Görevlendirmelerin imzalandığını söyledi, ekders ile ilgili durumu da belirtti. Okulların; ekdersleri, görevlendirme tarihinin başlangıcından itibaren yazacaklarını söyledi. Görevlendirme onay tarihi değil, görevlendirme başlangıç tarihi baz alınacak.

Arkadaşlar idare bu gün ek dersleri yazacak...Yazı bugün elimize ulaşmazsa bu ay ekders alamayacam...Acaba geriye dönük olarak ek ders alabilirmiyiz???

Geriye dönük olarak alabilirsiniz ama bu ay yazabilir hocam.

Gelecek yazıda 1 eylülden itibaren görevli olduğunuz yazacak.

Formatör gibi çalıştıysanız bu süre zarfında ek dersi yazmaması kendine kalmış artık

Arkadaslar
Hala formatörlükle ilgili resmi yazıyı göremedik.
Bu günde bitti sayılır.

Eline resmi yazı gecen forma atarsa iyi olur.

benim yazı bugun geldi ama kocaeli değil
mudur yrd 24 itibariyle ekders yazacağım dedi doğrusu bumu arkadaşlar?
gelen yazının üzerinde 21-9 tarihi var

Hangi ildesiniz bilmam hocam ama görevlendirme talep yazısında, görevlendirmenin hangi tarihler arasında olacağı yazar. Yaz dönemi geldiyse genellikle 1 eylül başlangıçtır.

onay yazısı gelmiş arkadaşlar (Gebze için söylüyorum)
şuanda evdeyim memur göndermeyi başarabilirse bende eklerim resmi yazıyı

ARKADAŞLAR VALİLİK ONAYI GELMİŞ.
GEBZE İÇİN OKULLARA KURUM NETTEN DAĞITIM YAPILIYOR.
GÖREVLENDİRME BAŞLANGICI 20 EYLÜL
UMARIM HAYIRLI OLUR.

liste için teşekkürler xapex.

Bizim Kandıra ilçesi yok bu listede , ben mi göremedim yoksa

hocam ben gebze de görev yaptığım için bize sadece gebzenin bulunduğu sayfayı göndermişler.
sizede sadece kendi ilçenizin onayını gösteren sayfayı gönderirler muhtemelen.
sonuçta onaylar dilekçe veren herkes için verilmiş merak etmeyin.
yarın elinize ulaşır kurumnetten

Yarın okuldan bakarız artık.

Yayınlanmış olması da güzel , büyük bir beklentiden kurtardı bizleri.

Ek derslerin yazılmaya başlandığı bu sıralarda daha fazla gecikmeden geldi.

arkadaşlar en başından beri sorumlu kişinin Muhlis Bey olduğunu söylemiştim bakın imzası var. Bu adam ilgileniyo bizim formatörlükle ve o kadar ilgisizki. bizim olayımızdan bihaber. verdiğim numaradan arayan arkadaşlar varsa zaten konuşmasından anlamışlardır.

Bunun dışında o kadar öneride bulundum hala şu tarihmi bu tarihmi... 20 eylül itibariyle formatörlüğümüz başlayo dedim... tel numarası verdim idareden aratıp formatörlüğünüzün başlatılması gerektiğini yazının sonra geleceğini Dilaver Beyden öğrenmelerini sağlayın diye. Ama ne yazıkki sanırım yeni gelen son mesaja bakıp öyle tepki vermiş.

ne yazıkki şu olay için yakınan o kadar insan olmasına rağmen bu iş için çaba gösteren o kadar az kişi vardıki. kendi okullar arası zümre toplantısında tepki göstermemiz gerektiğini söylerken afedersiniz ama suratıma mal gibi bakıp anarşistmişim gibi bakan öğretmen arkadaşlar vardı...sanki tepki göstersek ceza yağacak öğretmenliğimize dokunacak korkusundan mı ne sadece dertlerini söyleyip gidiyolar. bu yakınma her sene oluyo ama bıkmıyolar. numara verdim ilde aranması gereken soruyorum aradınız mı diye yok. bir çok öğretmen arkadaş bekliyor sadece. şu siteyi bu kadar takip ediyorum ne zaman birinin kuyruğuna bassalar ne yapayım diye çözüm istiyor. çözüm birlikte tepki göstermekte. şimdi formatörlük çıktı ama bunun peşi bırakılmamalı. kocaeli bilgisayar öğretmenleri olarak bir sonraki görevlendirmede kesinlikle daha başvuru zamanından baskılarımızı göstermeliyiz. ortak mailler, başvuru sonrası takip etmeler. ilçeyi ayrı ile ayrı. lütfen bir dahakine sağlam organize olalım. yine bir başlık açıp kim ne konuştu nereyi aradı tel numarası nedir bilgileri paylaşalım.

yaa 31 aralıkta mı bitiyo? 6 aylık diyor 20sinde baslıo 31 aralıkta bitiyo:S nasıl 6 ay yahuu... geçmiş senelerde de boyle miydi yoksa 1.dönem sonuna kadar mıydı?

Burak_sln' Alıntı:
arkadaşlar en başından beri sorumlu kişinin Muhlis Bey olduğunu söylemiştim bakın imzası var. Bu adam ilgileniyo bizim formatörlükle ve o kadar ilgisizki. bizim olayımızdan bihaber. verdiğim numaradan arayan arkadaşlar varsa zaten konuşmasından anlamışlardır.

Bunun dışında o kadar öneride bulundum hala şu tarihmi bu tarihmi... 20 eylül itibariyle formatörlüğümüz başlayo dedim... tel numarası verdim idareden aratıp formatörlüğünüzün başlatılması gerektiğini yazının sonra geleceğini Dilaver Beyden öğrenmelerini sağlayın diye. Ama ne yazıkki sanırım yeni gelen son mesaja bakıp öyle tepki vermiş.

ne yazıkki şu olay için yakınan o kadar insan olmasına rağmen bu iş için çaba gösteren o kadar az kişi vardıki. kendi okullar arası zümre toplantısında tepki göstermemiz gerektiğini söylerken afedersiniz ama suratıma mal gibi bakıp anarşistmişim gibi bakan öğretmen arkadaşlar vardı...sanki tepki göstersek ceza yağacak öğretmenliğimize dokunacak korkusundan mı ne sadece dertlerini söyleyip gidiyolar. bu yakınma her sene oluyo ama bıkmıyolar. numara verdim ilde aranması gereken soruyorum aradınız mı diye yok. bir çok öğretmen arkadaş bekliyor sadece. şu siteyi bu kadar takip ediyorum ne zaman birinin kuyruğuna bassalar ne yapayım diye çözüm istiyor. çözüm birlikte tepki göstermekte. şimdi formatörlük çıktı ama bunun peşi bırakılmamalı. kocaeli bilgisayar öğretmenleri olarak bir sonraki görevlendirmede kesinlikle daha başvuru zamanından baskılarımızı göstermeliyiz. ortak mailler, başvuru sonrası takip etmeler. ilçeyi ayrı ile ayrı. lütfen bir dahakine sağlam organize olalım. yine bir başlık açıp kim ne konuştu nereyi aradı tel numarası nedir bilgileri paylaşalım.
:+1: :+1: :+1:

eyolcu' Alıntı:
yaa 31 aralıkta mı bitiyo? 6 aylık diyor 20sinde baslıo 31 aralıkta bitiyo:S nasıl 6 ay yahuu... geçmiş senelerde de boyle miydi yoksa 1.dönem sonuna kadar mıydı?

Evet 31 aralık biter ama devamında tekrar görevlendirme yapılır. 2. görevlendirme 1 ocak-30 haziran arasıdır.
Ve bu 2. görevlendirmeler sene başındaki gibi süründürülmez.

Burak hocama katılıyorum.
İlçedeki eğitici formatör arkadaş direk bana ulaştı onaylandığını ve ekdersler ile ilgili bu ay için sıkıntı olmayacağını söyledi. Kendisine de teşekkür ederim. İldeki sorumlumuz Hüsniye hanımın tayini çıktıktan sonra maalesef ilgilenen kişiler bizden ve sorunlarımızdan bihaber. Aslında yapacağı şey basit: Dilekçelerimize istinaden(başvuru yazısını da il milli eğitim gönderiyor, kafamızdan dilekçe uydurmuyoruz sonuçta) imzalanıp valiliğe gidecek, valilikte en fazla 1 hafta durur ve onay çıkar. İşlemlerin takip edilmesine dikkat edilse en fazla 10 iş günü sürer(Bol keseden)

İlde ağırdan almasa, planımızı yapar, işimize rahatça başlardık. İdarecilerde ona göre hazırlanırdı...

formatörlüğümüzün onayı için uğraşan herkese teşekkürler arkadaşlar biriniz hayrına listeyi tarayıp da göndersin de meraktan kurtulalım

izmit ilçeye gittim evrak kayıta sordum ole bişi geldi ama nerde simdi bilmiyoruz dedi, beni eğitim öğretime yönlendirdi sordum onlarda atamaya yönlendirdi ama atamanın işi değil ki bu bende amann dedim çıktım hepsi bi haber...

benim onay okula geldi onay izmit ilçe. herkese hayırlı olsun ama bu ayki ekdersi gelecek ay alacaz 2 gün önce çıksa sanki ne olurdu.

refleto' Alıntı:
benim onay okula geldi onay izmit ilçe. herkese hayırlı olsun ama bu ayki ekdersi gelecek ay alacaz 2 gün önce çıksa sanki ne olurdu.

izmit mi hocam:S hayırlı olsun deedğim gibi gittim yoktu bişi... neyse beklemeye devam benm için...

Geri