KAYSERİ Formatörlük Başvuruları Ne Zaman Başlayacak :)

Kodla Büyü
valilikten onay gelmiş. ilçelere göndereceklermiş bu gün.
Beni endişenlendiren yeğitekten gelecek düzenleme yazısı. pek hayırlı gelemyecek gibi. kendinizi 30 saat değilde, eğitim öğretimin olduğu saatlere hazırlayın. bazı arkadaşlar için zor olacak.
değişen hiç bişey olmadı. Yine akşama kadar okuldayız

Yeğitekten nezaman gelecek acaba düzenleme yazısı.Herşeyi yine müdürlerin insiyatifine bırakacaklar. Adamlar 3 de 3 çıkacağız 6 da derse 6 da çıkacağız. Adalet bunun neresinde.

Bu nasıl bir uygulama anlamıyorum arkadas yaa bizde ni terslik var .. İşimiz ters gidiyor

fbby' Alıntı:
valiliğin onayında bir açıklama var mı acaba 30 saat falan diye

evet. diğer illeri örnek göstermiştim atama bölümüne. hatta eğitekteki arkdaşlarla konuşuldu bile dedim. şimdi eğitekten aksine beri yazı gelirse yalancı çıkmış olacam.

alpaygunes' Alıntı:
fbby' Alıntı:
valiliğin onayında bir açıklama var mı acaba 30 saat falan diye

evet. diğer illeri örnek göstermiştim atama bölümüne. hatta eğitekteki arkdaşlarla konuşuldu bile dedim. şimdi eğitekten aksine beri yazı gelirse yalancı çıkmış olacam.

Eğer 30 saat diye bir ifade varsa mükemmel olmuş hocam. İnşallah yazı biran önce okullara ulaşır

Eğitekten aksi yönde bir açıklama geleceği konusunda aldığınız bilgi duyum mu yoksa kesin mi hocam

30 saat ibreri var.

eğitekten aldığım bilgi gayri resmi bir bir mail. Ama resmi yazının ilk ağızdan duyumu. inşallah yanlış anlaşılmıştır.

Evet Hocam sanırım eğitek 30 saat olayını desteklemeyecek forumda bikaç başlıkta bu konu ile ilgili gayrı resmi mail de var. Bizim görevlendirmeler gelsin de artık hayırlısı.

İl MEM i aradım olurun üst yazısını yazmış memur imzaya yollamış ancak akıbetini bilmiyormuş daha eline ulaşmamış dediğine göre yarına kesin faxlarmış ilçelere.Düşünün artık ilçe yazıyı alacak da siteye koyacak da...Bu ayda ek ders yok ve de kimsenin umrunda değil :verymad:

Görevlendirmeler hangi tarih itibariyle yapılmış 17 eylülden itibaren ek ders alabilecekmiyiz. başka zamandan mı başlayacak yoksa

beyler atamanın kapısını aşındırmaktan ve taleplerinizi iletmekten başka birşey yapmadım. bana kalsa yazı eylül gelmeden ilçelere gonderilir ama atama yanaşmıyor.

alpaygunes' Alıntı:
beyler atamanın kapısını aşındırmaktan ve taleplerinizi iletmekten başka birşey yapmadım. bana kalsa yazı eylül gelmeden ilçelere gonderilir ama atama yanaşmıyor.

Hocam sen üzerine düşeni yapmaya çalıştın bilen biliyor allah razı olsun utanması gereken kayseri milli eğitim..

İlçeler okulara gönderene kadar bu haftada geçer bu yüzden yazının örnegini paylaşma imkanınız varsa burdan paylaşalım alpay hocam..

İlçelere telefon ettim. Arkdaşların hepsi kursta veya dışarda. Melikgaziye fax ulaşmış. tarayıp göndermesini rica ettim ama . soluk olduğunu ve taranırsa kesinlikle okunamayacağını söyledi.

arkadaşlar alpay hocanın söylediği gibi melikgazi'ye yazı geldi. tarayıp ekte gönderiyorum (pdf olarakta ekledim).
30 saat olacak şekilde haftalık ders programında belirtilecek ve ek dersleriniz 17 eylül itibariyle yapılacak.
herkese hayırlı olsun.

Ekli dosyalar

• 1 004.jpg
    1 004.jpg
    899.5 KB · Görüntüleme: 492
  • 1 003.jpg
    1 003.jpg
    504.3 KB · Görüntüleme: 492
  • 1 002.jpg
    1 002.jpg
    319.6 KB · Görüntüleme: 492
  • btrehber.rar