KAYSERİ Formatörlük Başvuruları Ne Zaman Başlayacak :)

Kodla Büyü
the_korsan' Alıntı:
Engin kardeş Bayram Ümit'in adı 2 kere geçiyor kendi okulu İstikbal'de ve M.Eraslanda, M.Eraslanda tarihçi bir hocanında ismi geçiyor, gözden kaçmış olabilir..
yanlışlık yok, dikkatli bakarsan
İstikbal Lisesi - Ümit KAYA
Mustafa Eraslan Lisesi - Bayram Ümit KOCAOĞLU

M. Eraslan Lisesi ikili öğretim olduğu için iki öğretmen görevlendirildi.

çok şükür onaylar geldi. Bu yazıyla müdürün odasına gidip görevimiz 30 saat diyebiliriz artık. Peki bikaç gün sonra yeğitekten aksini bildiren bir yazı gelirse ne yapacağız. Çünkü müdürler gelen yazı böyle diye 30 saati hemen kabul etmeyecekler. İllaki zıtlaşmamız gerekecek. 30 saat için acaba biraz dahamı beklesek.

şu an aksi yönde resmi bir açıklama oladığına göre elimizdeki resmi yazıyı göstermek daha mantıklı bence

Fax gelemyen ilçeler
atama yı arasınlar arkadaşlar. Talasa gitmediği için ben msn den uyardım.
telefondan atamadan metin beye ilçeniz veya siz ulaşın.

alpaygunes' Alıntı:
Fax gelemyen ilçeler
atama yı arasınlar arkadaşlar. Talasa gitmediği için ben msn den uyardım.
telefondan atamadan metin beye ilçeniz veya siz ulaşın.

Talas için ili aradım ama görevli yerinde yok dediler...

şu listeyi adam gibi ilin sitesinden neden duyurmaz bunlar da bu kadar süründürürler anlamıyorum..

Listeyi toplu olarak kayseri meb den yayınlamak bu kadar zormu...

ecezehra' Alıntı:
çok şükür onaylar geldi. Bu yazıyla müdürün odasına gidip görevimiz 30 saat diyebiliriz artık. Peki bikaç gün sonra yeğitekten aksini bildiren bir yazı gelirse ne yapacağız. Çünkü müdürler gelen yazı böyle diye 30 saati hemen kabul etmeyecekler. İllaki zıtlaşmamız gerekecek. 30 saat için acaba biraz dahamı beklesek.
hocam valilik onayı gelmiş açık açık 30 saat yazıyor. ondan sonra düzeltme yazısı gelene kadar 30 saatimiz hayırlı olsun

hocam valilik onayı gelmiş açık açık 30 saat yazıyor. ondan sonra düzeltme yazısı gelene kadar 30 saatimiz hayırlı olsun
hacam dönemin başında ben müdür beye saat 8 de gelip 3 yada 3:30 gibi okuldan çıkmayı kabul ettirdim.Şimdi ben 30 saat çalırım dersem daha sonra aksi yönde bir yazı gelirse 5 kadar beni okulda tutar. oyüzden biraz dahamı beklesem acaba

ecezehra' Alıntı:
hacam dönemin başında ben müdür beye saat 8 de gelip 3 yada 3:30 gibi okuldan çıkmayı kabul ettirdim.Şimdi ben 30 saat çalırım dersem daha sonra aksi yönde bir yazı gelirse 5 kadar beni okulda tutar. oyüzden biraz dahamı beklesem acaba
özel bi durum hocam o bence düşündüğün en mantıklısı illa 30 saat deme o zaman 30 saat ama hayrıma 3:30 a kadar duruyorum havası estir çaktırmadan

olur yazısı idareciler ya da yeğitek yazısını bilmeyenler için hiç de açıklayıcı değil bence bu arada il mem konusundaki eleştirilere katılıyorum olur yazısını taratıp il mem sitesinden yayımlasalar ölürler sanki :verymad: devir teknoloji devri adamlar daha kırtasiyecilikte ısrar ediyorlar...

alpaygunes' Alıntı:
beyler atamanın kapısını aşındırmaktan ve taleplerinizi iletmekten başka birşey yapmadım. bana kalsa yazı eylül gelmeden ilçelere gonderilir ama atama yanaşmıyor.

Sonunda yazı okula ulaştı. Göstermis olduğunuz çabadan dolayı cok teşekkurler alpay hocam, siz olmasaydınız hala onay beklıyor olacaktık

arkadaşlar mesai saatlerinizi nasıl ayarlattınız.Sabah 7:20 de girip 12:10 da mı çıkacaksınız yoksa 1-2 saat geç gelip öğleden sonra 1-2 saat geç mi çıkacaksınız.

ecezehra' Alıntı:
arkadaşlar mesai saatlerinizi nasıl ayarlattınız.Sabah 7:20 de girip 12:10 da mı çıkacaksınız yoksa 1-2 saat geç gelip öğleden sonra 1-2 saat geç mi çıkacaksınız.

haftada bir günü boşaltmaya çalışıyoruz

ecezehra' Alıntı:
böyle ayarlattım hocam

Ekli dosyalar

• h.jpg
    h.jpg
    62.1 KB · Görüntüleme: 621
Okulum Kadir Has Ortaokulu, 2 li öğretim olduğumuz için 2 tane görevlendirme hakkımızı kullandık, bir arkadaş daha görevlendirildi. Ben resmiyette sabahçıyım, diğer hocamız öğlenci ama saati pek takmıyoruz, işler yolunda sistem işliyor karışanımız edenimiz yok çok şükür..

Ders saat 6,30 da başlıyor ama 8-8,30 gibi genelde geliyorum, duruma göre 13,14,15 çıkıyorum... Can sıkıntısı varsa akşamı da ediyorum kimi zaman, Ptesi günleri öğle sonrası 6 saat dersim var (5lerimiz öğlenci olduğu için) tüm gün okulda sayılırım, öğleye doğru gelsem bile sorun olmaz ama can sıkıntısı işte.

the_korsan hocam; sabah sizin okulun zil sesiyle uyanıyoruz zaten :)

ilçede öğretmenim. okulumuz tam gün. haftada 6 saat dersim var. lakin ilçeye öğretmen arkadaşlarla gittiğimizden, onlarında kursu olduğundan, 4 gibi falan çıkıyorum okuldan.. çokta sorun olmuyor hocam.

Geri