KAYSERİ Formatörlük Başvuruları Ne Zaman Başlayacak :)

Kodla Büyü
bu başka okulda görevlendirme işini kim çıkardı bilmiyorum ama ben hiç böyle bi karmaşa yaşayan görmedim. yazı açık. başvurumu ilçe ye götürdüm verdim kimse de birşey sormadı. hatta görevlendirmelerin başlangıç tarihini sordum 17 eylül olacak dediler ( ama ben yine de tam güvenemiyorum ) . hem ben yazsam da başka okul zaten idareci göndermek istemez en başta. öğleden sonra yokum dediğimde bile yüzler düştü.

ecezehra' Alıntı:
mesai saatleri hakkında okul müdürü ile görüşen oldumu?
pazartesi-perşembe 7 saat, cuma 8 saat öğrenci ile birlikte girip öğrenci ile birlikte çıkıyorum. idarenin de bilgisi var. yazıyı okudular bende yok 30 saat falan diye ısrar etmedim.

Ben konuştum, yazıyı maddeleri tek tek gösterdim ve 2.arkadaşında öğle sonrası gurupta (branş dışı) görev alması içinde ikna ettim.
Şu ana kadar 9-14,30, 8,30-14,00, birkaç gün 6larda çıktığım da oldu 10-11 de geldiğimde, işler tıkırında, sorun yok karışan eden de yok... pazartesi öğleden sonra 5lerin seçmeli var o gün öğlenci, diğer arkadaşın onay geldikten sonra sabahçıyım, gittiğim saate göre çıkışı artık ayarlarım...

aranızda onaysız baslayan var mı ? ya da onaydan haberi olan var mı ?

onaysız olarak 17 eylülden beri formatör gibi çalışıyorum. Ekdersimde ona göre yattı. Onay gelince mesai saatleri için müdürle konuşacam

onaysız olarak 17 eylülden beri sabah 7.00 akşam 5.30 çalışıyorum.Sadece seminer döneminin ek dersini aldım.Eylül ayından kalan ekdersim olur yetişmezse bu ayki ek dersim ne olacak?Bu nasıl uygulamadır ya herkes kafasına göre davranıyor:(

aynı durumdayım 17 eylülden beri 8:00- 17:00 çalışıyorum sadece seminer döneminde ek ders aldım. Bakalım onaydan sonra geçmişe dönük ek dersimizi alabilecekmiyiz. Geçen sene almıştık ama bu sefer farklı. Yeni onaylar hangi tarihten itibaren olacak. Bir kısımımız 17 eylülden itibaren çalışıyor, bir kısmımız hala onay bekliyor.

aynı durumdayım 17 eylülden beri 8:00- 17:00 çalışıyorum sadece seminer döneminde ek ders aldım. Bakalım onaydan sonra geçmişe dönük ek dersimizi alabilecekmiyiz. Geçen sene almıştık ama bu sefer farklı. Yeni onaylar hangi tarihten itibaren olacak. Bir kısımımız 17 eylülden itibaren çalışıyor, bir kısmımız hala onay bekliyor.

bu işin düzeldiği ya da düzeleceği yok görevlendirme anlayışıyla şuna bakın ya sanki biz öğretmen değiliz çok ağrıma gitti ek ders yatınca okulu en çok bekleyen ben ve idareciler ki idareciler 2şer saat fazladan aldı ek derslerini bizse hala neler olacak? olur ne zaman gelir bu aya yetişir mi diye düşünüyoz :verymad:

ecezehra' Alıntı:
kayseri yeni onaylarıda 17 eylülden itibaren yapacak
Görevlendirmelerin 15 ekimde başlatıldığı iller var. Ben de sizler gibi 17 eylülden beri formatörlük yapıyorum ve ekders için onayı bekledik. Umarım beklediğimize değmiştir.

Evet arkadaşlar ben de sizin gibi 17 eylülden beri 8 5 çalışıyorum ama ekders alamadık. kasımda 1000 küsür lira alırız artık.

az önce il memi aradım daha ilçelerden yazılar ulaşmamış ellerine(telefondaki memur dalga geçti ilçeler çok hızlı çalışıyor diye)ayrıca bazı illerde formatörlüklerin iptali(liselere görev istenmediğinden dolayı)bizim de başımıza gelebilir.Şahsen ben sadece kendi okuluma istedim.Yani belirsizlikler sürüyor :verymad:

hidayet38' Alıntı:
Onaylar hakkında bilgisi olan var mı? Salıya kadar gelmezse bu ay da ekders alamayacağız.

dostum dün ilçeye gittim, elimde okulun evrakları vardı. Geçerkende ilçe formatörlerinin yanına uğradım. beni başvuru için geldi zannettiler başvurumu alacaklardı.. dedim başvuruyu yaptım ne zaman gelecek yazılar diye.. daha ile göndermedik dediler. bu ay zor gibi

tgm38' Alıntı:
dostum dün ilçeye gittim, elimde okulun evrakları vardı. Geçerkende ilçe formatörlerinin yanına uğradım. beni başvuru için geldi zannettiler başvurumu alacaklardı.. dedim başvuruyu yaptım ne zaman gelecek yazılar diye.. daha ile göndermedik dediler. bu ay zor gibi
hangi ilçe bu hocam bu tip zatı şahane ilçeler yüzünden mağdur olduk ya bu nasıl iştir arkadaş?

fateless38' Alıntı:
tgm38' Alıntı:
hangi ilçe bu hocam bu tip zatı şahane ilçeler yüzünden mağdur olduk ya bu nasıl iştir arkadaş?
:?:

herkes aman yanlış birşey yapıp ta başımı derde sokmayayım telaşında olduğu için ülke genelinde uzar bu işler.

beceremiyolarsa fazla zorlamasalar bari yazık çok işler bunlar :!: dönem bitecek zaten 3 aya :x

YusufULUCANLAR' Alıntı:
fateless38' Alıntı:
tgm38' Alıntı:
:?:

*KOCASİNAN*

Ben en son bildiğim ilçelerden yazılar ile gitti ama kocasinan'dan 2 lise , melikgazi'den 4 lise boştaymış... Boşta kalanlar tahtaların geldiği liseler.
Atama işi ne kadar biliyor detaylara ne kadar hakim bilmiyorum ama liseler dolmadan diğerlerine görevlendirme yapılmaz maddesiyle hareket edecek olurlarsa başvurular tekrarlanır... Boş kurumları yayınlamayan, herhangi bir açıklama yapmayan sadece gelen yazıyı tebliğ eden atama çuvallamıştır...

tgm38' Alıntı:
hidayet38' Alıntı:
Onaylar hakkında bilgisi olan var mı? Salıya kadar gelmezse bu ay da ekders alamayacağız.

vay kardeşim kayseride de tat yok yani...:)

kayseriye geleli 3.yılım.memleketim.2 sene daha durup İstanbula geri döncem herhalde.Burada formatörlük çok sorunlu.Eski görev yerimde şimdiye lisede bilgisayar öğretmeniydim.

İnanın okullardan ilçelere ordanda ile belgeler gelseydi çoktan valiliğe gönderilmişti. Şunubilin şuan ilde tam liste varsa şanlıyız. 20 ekim cuma gününe hepsi hazır olur diyordu atama. Bayram tatilinden dolayı önümüzdeki hafta bir gelişme olmaz. ben pazartesi öğleden sonra son durumu öğrenip sizlere dönerim.

Bizleri bu belirsizlikle karşı karşıya bırakan herkese teşekkürler...
Her sene aynı durum yaşamak zorunda mıyız? Her sene başında bu olurları önceden alıp sonra bu işe çıkılamaz mı? Okullardan geç geldiğine inanmıyorum. Sorun bakanlıktan zamansız gelen ve her zamanki gibi anlamak için bir decoder gereken yazı ve bunu yorumlamakta sıkıntı yaşayanlar. Bildiğim kadarıyla FAtih projesi kapsamındaki okullardan boş olanlar kaldığı için sıkıntı yaşanıyor ve bende bu kapsamda özel olarak İsteğe BAğlı ZORUNLU kapsamında liseye verileceğimi sanıyorum...

Neyse Bayram öncesi niyetliyim yoksa içimden çok şey söylemek geliyor....
El elin eşeğini türkü çığırarak ararmış !

Herkese saygılar...

Geri