http://kodlamayap.com sitesi kapanmis

Kodla Büyü

cahraz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mrb arkadaslar bu siteyi 1 aydir kullaniyorduk.aurdinio icin mblockla guzel basitten zora uygulamalar vardi.burda gormustum bu siteyi.siteyi yapan arkadas acacakmi yada buna benzer siteler varmi adim adim mblockla ogretecegim.

bakımda yazdı ilk önce şimdi hiç açmıyor keşke komple siteyi indirseydik.
Hocam merak etmeyin. O sitede ciddi emek verdim. Kolay kolay kapatmam. Maliyeti önemli değil. Yeterki faydalı olsun. Ben bu kadar takip edildiğini bile bilmiyordum. Şu anda şaşırdım ve mutlu oldum. Site için elimden geleni yapmaya devam edeceğim. İlginize teşekkür ediyorum.
Saygılarımla.

Hocam merak etmeyin. O sitede ciddi emek verdim. Kolay kolay kapatmam. Maliyeti önemli değil. Yeterki faydalı olsun. Ben bu kadar takip edildiğini bile bilmiyordum. Şu anda şaşırdım ve mutlu oldum. Site için elimden geleni yapmaya devam edeceğim. İlginize teşekkür ediyorum.
Saygılarımla.
hocam maddi olarak siteye bağış yeri aç istersen her türlü destek oluruz; teşekkürler.

Saygılarımla.
Mehmet hocam, yeri gelmişken yazalım. İkinci dönemde Arduino ve mBlock ile devam etmek isterken sitenizi keşfettim. Çok düzenli ve sistematik hazırlamışsınız. Arkadaşların da dediği gibi faydalandığımız bir site haline geldi. Emeğinize çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Mehmet hocam, yeri gelmişken yazalım. İkinci dönemde Arduino ve mBlock ile devam etmek isterken sitenizi keşfettim. Çok düzenli ve sistematik hazırlamışsınız. Arkadaşların da dediği gibi faydalandığımız bir site haline geldi. Emeğinize çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.
Teşekkür ederim hocam. Çok sağolun.

Arkadaşlar bir kaç gündür site açılmıyordu. Bir kaç arkadaş özelden ulaştılar. Sitenin indexi bozulmuştu. Onu çözmek zaman aldı. Ama an itibarıyla site çalışmaya devem ediyor.
Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Emeğinize sağlık hocam. Geçen yıl keşfettim ve kurslarımda kullanıyorum sitenizi. Öğrencilerim de faydalanıyor.:)

Kurslarimda direk bu site üzerinden gidiyorum. Girilemediginde bütün planımız bozuluyor. Diğer sitelerde bu kadar düzenli, sıralı ve sade bir şekilde anlatılmamış. Aslında hocam bu siteni bi PDF kitaba donusturmeyi düşünebilirsin yani kalıcı bir eser olur

Sitenin varlığından benimde bu başlık sayesinde haberim oldu. Hocamı tebrik ediyorum. Çok faydalanacağım inşallah... :)

Geri