http://kodlamayap.com sitesi kapanmis

Kodla Büyü
Kurslarimda direk bu site üzerinden gidiyorum. Girilemediginde bütün planımız bozuluyor. Diğer sitelerde bu kadar düzenli, sıralı ve sade bir şekilde anlatılmamış. Aslında hocam bu siteni bi PDF kitaba donusturmeyi düşünebilirsin yani kalıcı bir eser olur
Bunu ben de düşünmüştüm. PDF çok iyi olurdu. Offline kullanma sansimiz olurdu. @mehmetkaya1980 hocam hazırlayıp siteden yayınlasa çok minnettar olurduk.

Kurslarimda direk bu site üzerinden gidiyorum. Girilemediginde bütün planımız bozuluyor. Diğer sitelerde bu kadar düzenli, sıralı ve sade bir şekilde anlatılmamış. Aslında hocam bu siteni bi PDF kitaba donusturmeyi düşünebilirsin yani kalıcı bir eser olur
Hocam PDF hiç düşünmemiştim hocam. Siteyle ilgili sorun yaşandığında mehmetkaya1980@gmail.com mail atarsanız mutlaka çözüm üretirim.

Hocam merak etmeyin. O sitede ciddi emek verdim. Kolay kolay kapatmam. Maliyeti önemli değil. Yeterki faydalı olsun. Ben bu kadar takip edildiğini bile bilmiyordum. Şu anda şaşırdım ve mutlu oldum. Site için elimden geleni yapmaya devam edeceğim. İlginize teşekkür ediyorum.
Saygılarımla.
Hocam. Çok teşekkür ederiz. Harika bir insansınız (kalp :)

Site çok güzel ellerinize emeginize saglik. Ben ikinci dönem mblock kullanacağım. Çok faydası olacak gibi duruyor.

Geri