HTML Okul Sitesi (Mydesign Haber Teması- Şablon Dreamweaver)

Kodla Büyü
canegemen' Alıntı:
erbay111' Alıntı:
HTML_okul_sitesi klasörünü yada klasör içeriğini olduğu gibi atarsanız çalışır . spot.css, stilana.css, stilframe.css biri eksik olabilir.Bir de tüm dosyaları yeniden atmayı deneyin. crome mozilla ve explorerde uyumlu çalışıyor sorun yaşamadım.
Defalarca yaptım sayın hocam ama sayfada sadece anasayfa.html gözüküyor..İlginize teşekkür ederim.
Aynı şeyi başka bir arkadaşın sitesinde de denedik. Aynı hatayı verdi.

esen5252' Alıntı:
http://www.mydesignhaber.com -> Bu tasarımla ilgili her şey bu sitede var...
hocam pek bilmiyorum ama bu siteyi kullanmak bir problem ya da telif hakkı gibi bir şey doğurur mu? :D

yaka' Alıntı:
esen5252' Alıntı:
http://www.mydesignhaber.com -> Bu tasarımla ilgili her şey bu sitede var...
hocam pek bilmiyorum ama bu siteyi kullanmak bir problem ya da telif hakkı gibi bir şey doğurur mu? :D

Hocam, epey bir site mydesign haber temasını kullanıyor. Sitede lisansı silmezseniz ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Ben bir sitemde kullanıyorum mesela.. Çok kullanışlı..

canegemen' Alıntı:
canegemen' Alıntı:
erbay111' Alıntı:
HTML_okul_sitesi klasörünü yada klasör içeriğini olduğu gibi atarsanız çalışır . spot.css, stilana.css, stilframe.css biri eksik olabilir.Bir de tüm dosyaları yeniden atmayı deneyin. crome mozilla ve explorerde uyumlu çalışıyor sorun yaşamadım.
Defalarca yaptım sayın hocam ama sayfada sadece anasayfa.html gözüküyor..İlginize teşekkür ederim.
bende de aynı sorun var.index.html ve anasayfa.html varken giriş sayfası olarak anasayfa.html yi görüyor.

t85' Alıntı:
canegemen' Alıntı:
canegemen' Alıntı:
erbay111' Alıntı:
bende de aynı sorun var.index.html ve anasayfa.html varken giriş sayfası olarak anasayfa.html yi görüyor.

sorun anasayfayı index olrak algılaması olabilir KESİN ÇÖZÜM: anasayfa.html adını orta.html yap ve index.html yi not defteriyle açarak " <iframe name="orta" src="anasayfa.html" frameborder="0" height="912" width="570" align="center"scrolling="no"></iframe> buradaki kırmızıyla yazılmış anasayfa.html adını orta.html yap kaydet ve dosyaları yeniden gönder.sorun kalmaz.indirme linkine yenisini koydum ORADAN YENİDEN İNDİREBİLİRSİNİZ

Erbay11 hocam ben şablonu düzeltiyorum da flaşları internet explorer da açarken Activex denetimi istiyor..hosta atınca düzelir mi acaba siz ayrı bi kod eklediniz mi...

neyzenoktay' Alıntı:
Erbay11 hocam ben şablonu düzeltiyorum da flaşları internet explorer da açarken Activex denetimi istiyor..hosta atınca düzelir mi acaba siz ayrı bi kod eklediniz mi...
bu uyarı meb haber, hava durumu bilgilerini internetten çekdiği için geliyor, hosta atınca olmaz.

erbay111' Alıntı:
neyzenoktay' Alıntı:
bu uyarı meb haber, hava durumu bilgilerini internetten çekdiği için geliyor, hosta atınca olmaz.

Çok teşekkür ederim hocam..

Hocam teşekkürler paylaşım Icin, çok kullanışlı, kullanımı kolay ben anasayfa nin adını değiştirdim, hem dosyanın hem kodlarda su an sorunsuz çalışıyor.

güzel bir çalışma.. emeği gecenlere tesekkürler..
şablon üzerinde çalışmasını tamamlayıp yayına veren var mı..
örnek olması bakımından link verirseniz faydalı olacaktır.

Geri