HTML Okul Sitesi (Mydesign Haber Teması- Şablon Dreamweaver)

Kodla Büyü
index internet explorer tarayıcısında açılmıyor mu yoksa benim bilgisayar da mı bir sorun var anlamadım.Mozilla da chrome da sorun yok.

Eline koluna yüreğine sağlık hocam. Çok kaliteli bir iş çıkarmışsın.
Bunu kendi okul sitemizde kullanabilir miyiz?

Tema css dosyası "mydesign" ben dreamweaver da html olarak hazırladım, benden yana sıkıntı yok kullanabilirsiniz hocam.

maser01' Alıntı:
index internet explorer tarayıcısında açılmıyor mu yoksa benim bilgisayar da mı bir sorun var anlamadım.Mozilla da chrome da sorun yok.

bende ikisinde de açılıyor. sorun yok

Mydesign Haber 7.0 teması birebir kopyalandığı halde
Altındaki lisans yazısı ve linki silinmiş
Altına: "Atatürk İlköğretim Okulu © 2011 Tüm Hakları Saklıdır" yazılmış

Bu sitenin lisans sözleşmesine aykırıdır. Bilgisayarbilisim.net bu paylaşım yüzünden zor durumda kalabilir.

Haber7 ile ilgisi ne anlamadım. Baktım şimdi o siteye bir benzerlik dahi yok. Eski tasarımlarından falan mı? Eğer öyle ise kullanmaktan şiddetle kaçınırım. Haber7'ye benzemesin hiçbir şekilde. :lol:

Öncelikle elinize sağlık. anasayfa.html'i ftp'ye attığım zaman görüntü dağılıyor. Dosyayı bilgisayarda açtığım zaman bir sorun yok. Yani demek istediğim tüm dosyaları ftp ile yüklediğimde açılan sayda tümüyle anasayfa.html ile kaplı ve resimler alt alta. Bunun nedeni ne olabilir?

Srebrenitsa' Alıntı:
Haber7 ile ilgisi ne anlamadım. Baktım şimdi o siteye bir benzerlik dahi yok. Eski tasarımlarından falan mı? Eğer öyle ise kullanmaktan şiddetle kaçınırım. Haber7'ye benzemesin hiçbir şekilde. :lol:
MyDesign Haber v0.7 şablonu hocam haber7nin değil.

her_dem' Alıntı:
Srebrenitsa' Alıntı:
MyDesign Haber v0.7 şablonu hocam haber7nin değil.

@Turkoglu01, mesajını düzeltmiş. Sağol.

Hakikaten bu tasarım kullanılmaz. Haklı olarak sorun çıkarabilirler.

Turkoglu01' Alıntı:
Mydesign Haber 7.0 teması birebir kopyalandığı halde
Altındaki lisans yazısı ve linki silinmiş
Altına: "Atatürk İlköğretim Okulu © 2011 Tüm Hakları Saklıdır" yazılmış

Bu sitenin lisans sözleşmesine aykırıdır. Bilgisayarbilisim.net bu paylaşım yüzünden zor durumda kalabilir.
SAYIN HOCAM MYDESİGN css dosyalarını düzenlenleyerek hazırladığımı en başta söyledim. Mydesign ücretsiz bir scprit ve ASP ile yazılmış.Ben html ye çevirdim ve Dreamweaver şablonu oluşturdum isteyen alta "Atatürk İlköğretim Okulu © 2011 Tüm Hakları Saklıdır" yerine mydesig telif hakkını koyar. Öylesine yazıldı zaten. Mydesign i indirin ve dosyalarına bakın. sadece stil dosyalarını kullandım.

canegemen' Alıntı:
Öncelikle elinize sağlık. anasayfa.html'i ftp'ye attığım zaman görüntü dağılıyor. Dosyayı bilgisayarda açtığım zaman bir sorun yok. Yani demek istediğim tüm dosyaları ftp ile yüklediğimde açılan sayda tümüyle anasayfa.html ile kaplı ve resimler alt alta. Bunun nedeni ne olabilir?

HTML_okul_sitesi klasörünü yada klasör içeriğini olduğu gibi atarsanız çalışır . spot.css, stilana.css, stilframe.css biri eksik olabilir.Bir de tüm dosyaları yeniden atmayı deneyin. crome mozilla ve explorerde uyumlu çalışıyor sorun yaşamadım.

erbay111' Alıntı:
HTML_okul_sitesi klasörünü yada klasör içeriğini olduğu gibi atarsanız çalışır . spot.css, stilana.css, stilframe.css biri eksik olabilir.Bir de tüm dosyaları yeniden atmayı deneyin. crome mozilla ve explorerde uyumlu çalışıyor sorun yaşamadım.
Defalarca yaptım sayın hocam ama sayfada sadece anasayfa.html gözüküyor..İlginize teşekkür ederim.

Geri