Hangi kitabı okuyorsunuz?

Kodla Büyü
filatros' Alıntı:
ben söylemeyi unutmuşum :)

Avucunuzdaki Kelebek
AHMET ŞERİF İZGÖREN

Bu kitabı çok merak ediyorum bir türlü bulupta okuyamadım.

Korku Kültürü - Niçin Mış gibi Yaşıyoruz? Doğan Cüceloğlu okuyorum.

bilmiyorum okuyan var mı daha önce ama kesinlikle Canan TAN 'ın PİRAYE adlı kitabını öneriyorum.. okunmaya değer..

bende okudum piraye'yi orta okulda okuduğum romanlara benziyo olayların nasıl gelişeceğini biliyosunuz o yönden sıkıcı.canan tan ın bi kitabını daha okudum sanki piraye yi okuyomuşum gibi hissettim olaylar neredeyse aynı sadece kahramanlar farklı.bence okuyarak zamanınızı öldürmeyin onun yerine daha faydalı kitaplar okuyabilirsiniz.tabii bu benim şahsi görüşüm.

Okuduğum kitaplar...

Mustafa Necati SEPETÇİOĞLU - BİR BÜYÜLÜ DÜNYA Kİ...
İç huzuru arayan herkese tavsiye ederim. Üstadın ülkemizi karış karış gezerek derlediği Türk İslam Efsanelerini anlatıyor. Kitabın içerisindeki hikayeler sizi başka dünyalara götürecek.

Adam FAWER - EMPATİ
Çok güzel bir kitap tavsiye ederim.

Bahaettin ÖZKİŞİ - KÖSE KADI
16. y'yın sonlarında Orta Avrupa'daki Türk Derin Devleti'nin faaliyetlerini anlatan mükemmel bir kitap. Tempo ve heyecan bir sayfa olsun bile durmuyor. Elinize aldığınızda bitirmeden bırakamaycağınız bir kitap. Küçük bir tavsiye: Kişiler ve olaylar son derece girift olduğu için okurken bütün dikkatinizi vermeniz gerekiyor.

Okuduğum kitaplar...

Mustafa Necati SEPETÇİOĞLU - BİR BÜYÜLÜ DÜNYA Kİ...
İç huzuru arayan herkese tavsiye ederim. Üstadın ülkemizi karış karış gezerek derlediği Türk İslam Efsanelerini anlatıyor. Kitabın içerisindeki hikayeler sizi başka dünyalara götürecek.

Adam FAWER - EMPATİ
Çok güzel bir kitap tavsiye ederim.

Bahaettin ÖZKİŞİ - KÖSE KADI
16. y'yın sonlarında Orta Avrupa'daki Türk Derin Devleti'nin faaliyetlerini anlatan mükemmel bir kitap. Tempo ve heyecan bir sayfa olsun bile durmuyor. Elinize aldığınızda bitirmeden bırakamaycağınız bir kitap. Küçük bir tavsiye: Kişiler ve olaylar son derece girift olduğu için okurken bütün dikkatinizi vermeniz gerekiyor.

Geri