Hangi kitabı okuyorsunuz?

Kodla Büyü
İmparatorluğa Veda (Osm.imp.)
ihanetler karşısında göz yaşlarınızı tutamıyorsunuz..

arkadaşlar ben bir Dan Brown hayranı olarak size bütün kitaplarını tavsiye ederim. hepsini çok zevk alarak okudum. şu anda da leyleklerin uçuşu-Jean-Christophe Grangé okuyorum.

arkadaşlar ben bir Dan Brown hayranı olarak size bütün kitaplarını tavsiye ederim. hepsini çok zevk alarak okudum. şu anda da leyleklerin uçuşu-Jean-Christophe Grangé okuyorum.

ben kokoloji adlı bir kitap okuyorum. yazarı japon.
discovry adlı arkadaşım, imparatorluğa veda adlı kitabın yazarı kim. çok iddialı tanıtmışsınız. merak ettim. tarihe ilgim vardır da...

simpson' Alıntı:
Dan Brown'un tüm serisini okudum. En çok İhanet noktası hoşuma gitti. Melekler ve Şeytanlar ile Da Vinci Şifresi genellikle hristiyanlık terimlerini barındırdığı için çok okurken çok da sarmadı beni.
Leyleklerin Uçuşunda çok güzel kurgular var. Zaten Grange kurgu konusunda bir dahi!

simpson' Alıntı:

Jean Christophe Grange kitapları hakında biraz bilgi verebilirmisin???Merak ettimde hocam.teşekürler...

mutluluk' Alıntı:
simpson' Alıntı:

Jean Christophe Grange kitapları hakında biraz bilgi verebilirmisin???Merak ettimde hocam.teşekürler...

hocam ben size cevap vereyim: Zat-ı muhterem :) polisiye romaların pîridir. Kurgusu çok geniş kitaplar yazıyor. Detaylardan bunu anlayabiliyorsunuz. Mümkün olduğunca kitabı tek seferde okumalısınız. çünkü olaylardan koptuktan sonra toparlamak çok zor. biraz (!)detaycı bir yazar.
Konular nerden buluyor bilmem ama yaratıcılığına diyecek yok adamın!
Hareketli ve polisiye romanları seviyorsanız kaçırmayın derim.

kitabın adı "Olasılıksız" yazarı "adam lawyer" harika bi kitap tavsiye ederim.mutlaka ama mutlaka okuyun.başladıktan sonra okumadan duramıyorsunuz....

aysen1503' Alıntı:
kitabın adı "Olasılıksız" yazarı "adam lawyer" harika bi kitap tavsiye ederim.mutlaka ama mutlaka oyun.başladıktan sonra okumadan duramıyorsunuz....
bir önceki kitabım "olasılıksız" dı benim. Çok güzel bir kitap.
Artık olasılık ve tesadüf kavramlarını daha derin düşünecem. Tesadüfe az da olsa inanırdım ama artık inanmıyorum :)

CAN DÜNDAR--->YAKAMDAKİ YÜZLER
AHMET ÜMİT---> PATASANA
SİYAH SÜT --> ELİF ŞAFAK (özellikle bayan arkadaşlar için)
bu kitapları da öneriyorum arkadaşlar.....

Geri