hangi şehir

Kodla Büyü
Güzel arkadaş çevresi olan yerler.Ve bir de para var huzur var.:)Şehir önemli diil çoğu zaman.

memleketin suyu çıktı... yaşanacak bir yer yok.. kastım maaşlar falan değil... bu öğrencilerle doğuda batıda bir....

bu başlığa birde anket eklense burada ençok beğenilen şehirler yazılıp oylansa güzel olurdu

Antalya korkuteli bence hem antalyaya çok yakın istediğin zaman denizine gir gez toz hem de antalya gibi nemli değil ferah yaz için çok guzel bir yer.

Doğma büyüme İstanbullu olduğum için ailem ve çevremde burda olduğu için İstanbul'u çok seviyorum :)
Onun dışında okuduğum şehir olan Sakarya+ Çanakkale,Yalova,Bursa,İzmir beğendiğim şehirler arasında..
Aslında akdeniz dolayları da çok güzel (Mersin,Antalya,Adana,Hatay) ama gereğinden fazla sıcak.. :wink:

Merhoom' Alıntı:
aslı2008' Alıntı:
neyzenoktay' Alıntı:
Gaziantep DEĞİL...
:+1: :+1:
Kesinlikle katılıyorum. Belki 10 tane arkadaş gaziantep değil demiş. Hiçkimsede tavsiye etmemiş kimsede iyi dememiş bir kişi dışında ozaman durup bir düşünmek lazım. Gaziantep niye bu kadar sevimsiz diye.

gaziantep değil çünkü kiralar çok fazla yüksek geçen sene 500 600 olan kira bedelleri bu sene 900 1000 tl arasında nasıl bir şehirdir burası arkadaş satılık daire fiyatlarıda aynı şekilde şişirilmiş geçen sene 100.000 tl ye alınan daire busene 150.000 tl ye şişirilmiş...gaziantepli arkadaşlar kızmasın gaziantepte antepli kalmamış zaten çok göç almış çok göç alan yerlerin kaderi...

:puhaha: :puhaha: öğretmene yaşam hakkı yokki bide ilmi seçebiliyoruz...ama bence belli bir yaşa kadar şöle 40-45 yaşa kadar yaşanacak yer ist. derim

olduğum yer olmadığını biliyorum...

okul çıkışında kafanın rahat edeceği il olsun hocam... oranın kültürüyle barışık olabilmelisin... gerisi teferruat

Geri