hangi şehir

Kodla Büyü
Benim tek düşündüğüm 3-5 milyon nüfuslu ingilizce konuşulan küçük bir avrupa ülkesi.Yada çok ucuz okyanus kenarı bir afrika ülkesi.

Nauru olabilir 13 bin kişi yaşıyor.Bizde başkaları kazanıyor ölene kadar sefaletiçeken biziz.Bu yüzden hangi şehir diye birşey yok bana göre erken emeklioldummu doğru dışarı

Ağrı - Doğubayazıt - Atatürk İlköğretim Okulu

(Allah herkese orada çalıştığım dönemki idari kadroyu nasip etsin) Öğretmenini bu kadar koruyan, onure eden, müfettişlerle, Milli eğitim müdürleriyle tartışan insanlardı... Allah hepsinden razı olsun...

Özledim bak... :(

Muğla Kavaklıdere-Mermer OCaklarının ardındaki gizemli dünya kuş ötmez kervan geçmez Tepenin Gözleri filminin çekildiği mekan..:)

izmir de değil yani en azından öğrencilerin mezun olduktan sonra torbacılık yapmaya başladıkları muhitleri
bence çalışılacak en iyi yerler genelde insanların emeklilikten sonra tercih ettikleri büyük ilçeler. bilinçli veli, terbiyeli öğrenci, insan meslekten soğumaz

mse' Alıntı:
neyzenoktay' Alıntı:
Gaziantep DEĞİL...
:+1: kesinlikle,,,
Eskiden çevre kralların zenginlerin vs gönül eğlediği zengin ve şımarık bir şehir.
Şimdilerde de öyle.

eskisini bilmem ama şimdi için söylemek gerekirse insanı çok uyanık.geçen sene 100.000 tl olan evler bu sene 200.000 biranda zam gelmiş evlere kira desen adamlar utanmadan 1+1 evlere 600 700 ne geçirebilirsem diyor..toplu taşıma araçları desen rezalet belediye bırakmış özel sektöre adamlar ilk başta yavaş yavaş yolcu toplamaya çalışıyor sonra ceza yememek için ne ışık ne kural jet gibi kelle koltukta gidiyorsun...bide şoför kavgaları benim dakkamı çaldın küfür bilmemne...

şehirde ışıklar trafiği durdurmaya göre programlanmış her kavşakta trafik ışıklar 15 saniye geç 60 saniye bekle :)

büyükşehirlerde yaşamıyacaksın güzel bir ilçe kalabalık olmayan nerede çokluk orada .....

mse' Alıntı:
neyzenoktay' Alıntı:
Gaziantep DEĞİL...
:+1: kesinlikle,,,
Eskiden çevre kralların zenginlerin vs gönül eğlediği zengin ve şımarık bir şehir.
Şimdilerde de öyle.
Vay be, ne kadar da güzel tasvir etmişsiniz Antebi..
Antebe gittiğinizde eski camilerin duvarlarına, minarelerine dikkatlice bakın ne kadar gönül eğlediğini görürsünüz...

Sivas haricinde her şehirde görev yapılabilir...Allah düşmanımı bile Sivas'a düşürmesin..

şuan İstanbul'da görev yapıyorum ve gayet memnunum..

Ama hedefte Eskişehir ya da Çanakkale var, olmadı Mersin ya da Hatay..

adapazarı tabiki de:) hem küçük hemde büyük şehirlere yakın daha ne olsun

Kimse Bursa dememiş...Bence Bursa en ideal yer tek sorun konut fiyatları...

"Her horoz kendi çöplüğünde öter" ata sözünden yola çıkarsak herkesin kendi memleketi.

Geri