hangi şehir

Kodla Büyü
yamandogan' Alıntı:
sinerjique' Alıntı:
1-trabzon merkez 2- trabzon akçaabat 3-samsun atakum 4- ordu merkez 5- ordu ünye 6- giresun tirebolu benm gönlümdeki sıralama ...

batı karadenizi es geçmişiniz hocam :)

haklısın hocam gitmek görmek nasip olmadı ama arkadaşlardan duyduğum kadarıyla akçakoca , ereğli ve sinopu da listeye ekleyebilirim.Bu arada sessiz sakin bi yaşantım olsun ben kimse kimse bana bulaşmasın diyorsanız amasrayı da listeye ekleyebiliriz.

nryozer' Alıntı:
beyazgolge' Alıntı:
okulları iyide, kayseride kiralar çok yüksek :)

KAYSERİLİ DEĞİLSENİZ BENİM GİBİ KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM. YEMEK KÜLTÜRÜ YOK. ESNAFLAR VARKEN MEMURLAR GARİBAN VE FAKİR KALIYOR BURADA. BİR DE KENDİLERİNİ ÇOK AKILLI ZANNEDİYORLAR.(HERŞEYİ KAT KAT PAHALI SATARAK)...MARKETLERDE İNDİRİM DİYOR YA MALLARI BOZUK, TARİHİ GEÇMİŞ YA DA HER YERDEKİ FİYATI OLUYOR.

BİR DE HERKESİN 350-400 E OTURDUĞU BİR YERDE EV SAHİBİMİZ BU SENE 500 SENEYE 600 DEDİ.İNDİRİM YAPMAM KESİNLİKLE BU KONUYU AĞZINIZA BİLE ALMAYIN. AYRICA KORNEŞLERİ DE KENDİNİZ TAKACAKSINIZ DEDİ.(KORNEŞLERİ İSTERSEK GİDİNCE SÖKÜP GÖTÜREBİLİRMİŞİZ.KENDİSİNİ İLGİLENDİRMEZMİŞ BÖYLE DE FİRAVUN GİBİLER VAR BURDA)

balikesir ( orda yaşanır) ilçeleri ve çanakkale derim başkada yok küçük sessiz sakin yerler

only61' Alıntı:
Kimse Bursa dememiş...Bence Bursa en ideal yer tek sorun konut fiyatları...
evet onur bence de bursa . konut fiyatlarının uygun olduğu yerler de var yaşanabilir ve ucuz yerler her kesime yeter bursa

formatörlük için eskişehir değil. il mem zorunlu yapıyor ve temmuz-ağustos aylarında okulda formatörler. zihniyet yaptım oldu. sizi dinlemek yok.

srpkyl' Alıntı:
formatörlük için eskişehir değil. il mem zorunlu yapıyor ve temmuz-ağustos aylarında okulda formatörler. zihniyet yaptım oldu. sizi dinlemek yok.
peki yaşam şartları standartları nasıl hocam?

ev fiyatları son birkaç yıldır artıyor. bir batıkent furyası çıktı 250-300 bin tl evler yapılır ve satılır oldu. ama genel olarak gelenin pek gitmediği memnun olunan bir şehir.

Hangi şehir değil; Hangi köy, hadi bilemedin hangi kasaba. Şehir bizleri aşar...

mutlucan' Alıntı:
hasan' Alıntı:
Kahramanmaraş, geçim sıkıntısı ve ev kiralarının en az olduğu memleketlerden biri.
Zorunlu hizmet için Kahramanmaraş'a gelen birinin şöyle dediğini duydum "Keşke ilk atamam buası olsaydı". Polislerin en sevdiği memleketlerden biri.

katiliim saaa
o zaman 26.tercihe burayı sallıyalım.

Geri