Halk eğitimlerde kurs acabile var mı?

Kodla Büyü

ozlem22

Süper Üye
Süper Üye
Arkadasim halk egitimde kadrolu bilisim ogretmeni, muduru kurs actirmiyor. Sizlerden halk egitimde calisip kurs acan var mi?

Covid19 konusunda hazırlanmış bir belgeye imzalandıktan sonra kurs açanlar var.

ben açtim hocam.keyfi iş yapıyor idareler kadrolu öğretmenin kurs açması noktasında sıkıntı yok

Açmazsak sıkıntı olur mu? Maaş karşılığı giremicez sonuçta. Bide öğrenci yoksa nolur görevlendirme mi olur acaba. Bizimkilerin bu konuda bilgisi zayıf

8 haziranda kurs açabilirsiniz yazısı geldikten sonra kurslar verilmeye başlandı. kursların kapanmasıyla bir yazı gelene kadar kurs açılabilir. Müdürünüz yanlış yapıyor.

Bilgisayar kurslarının (İşletmenlik = 163 saat) pandemiden dolayı uzaktan eğitim şeklinde verilebilir mi acaba?

üniversiteler uzaktan eğitim kararı alınca bulunduğum ilçede yeterli talep olmadığı için açamıyorum
talep olsa açılması konusunda hiçbir engel yok

Şimdi fark ettim Hakan Hocam sizi :) Sizin kitapları kullandık hocam, sağolun.

Halk Eğitim merkezlerindeki uzaktan eğitim konusuna da öncülük etseniz hem daha çok kitleye ulaşmış olunur hem de tedbirli bir şekilde süreç geçmiş olur. Teşekkürler
Hocam kitap konusunda teşekkür ederim.

Uzaktan eğitim ile ilgili 2010 yılında genel müdürlüğe resmi yazı ile başvurduk cevap gelmedi. Geçen yıl Adobe connect lisansı alıp başlayacaktık ama genel müdürlük bekleyin dedi. Biliyorsunuz mevzuat düzenlemesi de gerekiyor. Şimdi genel müdürlükte bir çalışma var ama ne zaman netleşir bilemiyorum

hocam covid-19 için veli izin belgesi hazırladınız mı? Hazırladıysanız paylaşabilir misiniz? Teşekkürler..
Hocam kurslar zaten zorunlu değil. İsteğe bağlı kurslarımız ama 18 yaşından ufaklar için veli kurs talep formu doldurdular standart gün saat aralığı seçildi. Covid-19 la alakalı bişey yok yani

Geri