Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Fikrinizi istiyorum acilll

Konu, 'Her Telden' kısmında Bote Hakan tarafından paylaşıldı.

1. Bote Hakan

Bote Hakan Süper Üye Süper Üye

19 mayıs 2012 etkinliklerinde bana verilen görevi layıkı ile yaptım...Pazartesi bir baktım ilçe milli eğitimden arıyorlar gittim sarı zarf düzenlemiş ilçe milli eğitim müdürü. açtım hiç görevim olmayan bir etkinlikte ses sistemi çalışmadı diye ciddiyetsizlikten dolayı dmknın 130. maddesine göre savunmamı istiyor...Suçum orda bulunmak ve benden yardım istediğinde yardım etmeye çalışmak...
    aynı gün savunmamı yazıp elden kendisine verdim tepki olarakda ne söylediği çayı içtim ne de sorularına(konuşmalarına) cevap verdim...daha cevap gelmedi ama biliyorum ki uyarı cezası gelecek...

PEKİ SİZCE BEN NE YAPMALIYIM DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM...

2. Lainn

Lainn Aktif Üye

hocam dert etme sarı kırmızı mavi yeşil, sana tüm gök kuşağını verse ne olacak. öğretmeniz öğretmen kalacağız. üzüldüğün şeye bak :)

3. enestar

enestar Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Bir daha o gün sevk alır acile gidersiniz olur biter.

4. hasari

hasari Hiperaktif Üye Hiperaktif

Tepkini çok güzel koymuşsun bırak gerisini onlar düşünsün. Boş ver böylelerine ne yapsan yaranamazsın. :sleep:

5. Caterpillar

Caterpillar Hiperaktif Üye Hiperaktif

üni.de ses sitemi ile ilgili bir ders almadığını kanıtlamana gerek yok sanırım :oops:

6. fatihkultukturkan

fatihkultukturkan Süper Üye Süper Üye

Aslında iyi olmuş, artık sana böyle saçma görevleri vermezler.

7. erdcan

erdcan Seçkin Üye Seçkin Üye

akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine, deli ol dünya senin kahrını çeksin.. ne üzülüyon hocam bırak ne halleri varsa görsünler hiç bişey olmaz

8. halk

halk Süper Üye Süper Üye

Hocam rahat ol kasma. Boş ver. Sonucu bekle. Bakalım ne olacak...

Haklı durumdan haksız duruma düşme. Bekle bakalım. Haksız durumdan daha da haksız duruma düşecekler mi....

Ona göre bir yol izlersin.

9. fenji2014

fenji2014 Aktif Üye

Okuyunca mı adam olunur, adam olunca mı okunur?[​IMG]

10. hayat86

hayat86 Seçkin Üye Seçkin Üye

katılıyorum..

11. adnan54

adnan54 Seçkin Üye Seçkin Üye

ben katılmıyorum. hocam görevinin başında ve görevini layıkıyla yapmış. ses sisteminde oluşan hata hacamızdan kaynaklanmıyor. Başka bir sorun yoksa sırf bu yüzden hakkında bırakın sarı zarf düzenlenmesi. Milli eğitime çağrılması bile yanlışlıktır. Çalışan insanı rencide etmektir.
    Tepkiniz yerindedir.
    Bir daha bu tarz görev verirlerse almayın.

12. pythagorean

pythagorean Seçkin Üye Seçkin Üye

Ses sistemi mi çalışmamış :D Az yesinler de elektronikçi alsınlar okullara. Salla gitsin hocam. Ama hakkaten kafa atmalık bi durum ya sakin olmak çok zor.

13. yasarsahbaz

yasarsahbaz Hiperaktif Üye Hiperaktif

Yok artık bu ne yaa! 19 mayıs'ta işinizi yapmaya çalıştınız diye sarı zarf verdiler öyle mi! Bana burada hem 19 mayıs'ta hem de 19 mayıs'tan sonra pazartesi günü laboratuara kadar gelip teşekkür etti ilçe mem. Ufak tefek aksaklıklar yaşanabilir. yerinde olsam o ilçeye bir daha hizmet etmem hocam.

14. hayalcisuat

hayalcisuat Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam yapacağın şey çok basit. şuan için sadece bekle. ceza gelirse idare mahkemesine aç davanı, böyle bir görev tanımı olmadığı için cezanı iptal ederler...

15. bbayer

bbayer Seçkin Üye Seçkin Üye

Geçmiş olsun hocam, sinek küçüktür ama mide bulandırır misali olay önemsiz ama insanın gene de canını sıkıyor ( bence, kesinlikle kasıt var, sizi çekemeyen birisi İlçe M.E.M. müdürünü gaza getirmiştir, kesin ). Verdiğiniz tepki kesinlikle en güzel tepki olmuş. Bundan sonra sizden herhangi bir iş beklediklerinde, görev tanımımızda olanları yaparsınız, gerisi vın!... #hayalcisuat hocamın dediği kesinlikle doğru. Sendikanız varsa, devreye sokabilirsiniz. Onlar size her konuda yardımcı olurlar.

16. turkuazxyz

turkuazxyz Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam size ses sisteminin kurulumu ile ilgili görevlendirildiğinize dair resmi bir yazı verildi mi? Milli Bayramlarda ses sistemi kurulumu genelde belediyelere aittir. Okullara gönderilen 19 mayıs kutlama programının sonunda Görev Ve Sorumluluklar bölümünde ses sisteminin kurulumunun kimin sorumluluğunda olduğu yazar. Kutlama programını inceleyip ona göre savunma yapsaydınız bence.

17. ok_series

ok_series Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam bayram günleri acilden sevk al
    anlaşılan bizleri her türlü elektronik cihazlardan anlayan biri olarak görüyorlar. ses sistemi arızalansa için açtırıp tamir ettirecek herhalde...
    en güzeli bayram günü sevk alın ve cep telefonunuzu tören bitesiye kadar kapalı tutun...

18. kafkas

kafkas Süper Üye Süper Üye

Hizmet içi DJ lik ve ses sistemi Eğitimi almadım diye MEM e başvurunuz :puhaha:

Hocam şaka bi yana güzel yapmışsın. Gerisini ve derisini onlar düşünsün gayri :D

19. pneuma_ex

pneuma_ex Seçkin Üye Seçkin Üye

Bencede bayram günleri sevk alın madem böyle bir çalışma ortamı var. Ağrısız aşım kaygısız başım demişler.

20. tayinci42

tayinci42 Hiperaktif Üye Hiperaktif

çok iyi olmuş hocam. bundan sonra size iş istediklerinde sadece göreviniz olanları yapabileceğinizi belirten yazılı yanıt verir ekinede sarı zarftan çıkan yazıyı iliştirirsiniz..

bana böyle birşey yapsalar ve iş olsa saçımın teli bile kımıldamaz artık.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal