Fikrinizi istiyorum acilll

Kodla Büyü
Poll' Alıntı:
Aynı ses sıstemı görevı 23 nısanda banadaverıldı ben ayrıca bı okula vekaleten m.yrd. olarak bakıyorum ılçede tek bıl. öğrt. oldugum ıçın ben yapmalıymışım
bende okadar öğretmene boşuna kurs vermedım erkez bılgısayardan start - stop yapabılır dedım verılen görevı yerıne getırmıceğımı soyledım ne provalara ne de 23 nısanda sıstemın basına geçmedım kımsede bısey yapamadı...
bencede olay budur.

Hocam öncelikle sana uyarı yada kınama cezası çıkarsa eğer cezaya itiraz için İdari Mahkemeye başvur. Böyle birgörevin olmağı ve olamayacağı için idari mahkeme cezanı İPTAL edecektir. Daha sonra sen Milli Eğitim Müdürü hakkında sana böyle bir cezayı art niyetli olarak verdiğini mahkemeyi kazandığını sana uygun görülen cezanın aynısının ona verilmesi için karşı dava açma hakkın var. Sana verilen uygunsuz cezanın aynısı onada verilir (Teftiş kanunlarını düzenleyen yönetmelik mi yasa mı neyse işte böyle bir hakkın var-zamanında böyle birşey yaşadığım için biliyorum, araştırırsan bulursun) Yada sendikalıysan sendika avukatına git danış istersen.

Geri