EYLEM KARARI BİLE YETTİ, Ders ZORUNLU :))

Kodla Büyü
Re: BT ÖĞRETMENLERİ TOPLANIYOR.

Bende gelmek isterim arkadaşlar. Tarih netleşirse bende adımı yazdıracağım. Netleşmediği için birşey diyemiyorum şimdiden.

asıl önemli olan tarih. onu bi öğrensek

BT ÖĞRETMENLERİ TOPLANIYOR.

Zaman netleşirse bende gelmeyi çok istiyorum önceki sefer gidememiştim oğlum çok küçüktü içimde kalmıştı.İstanbuldayım zaman ne kadar önce belli olursa katılacakların işlerini ayarlamasıda o kadar kolay olur ve daha fazla kişi katılır bence..

buradanda duyurulsa iyi olur bence çünkü ben facebook ve twitter a karşıyım ve hesap almadım buradan duyurulsa elbette katılırız yer ve zamanı

ARKADAŞLAR KARNE GÜNÜ 14 HAZİRAN BİZİM NOTUMUZ YOK KARNEDE DE YOKUZ BENCE OGÜN HABERLERDE BOL BOL KARNEDEN BAHSEDİLİR BİZLERDE DİKKAT ÇEKEBİLİRİZ.

orada eyleme gelecekler için e-posta ve telefon bırakma kısmı var katılacak olan oraya bilgileri girer. Kişileri toplayıp öyle eyleme geçilecek.

akan' Alıntı:
ARKADAŞLAR KARNE GÜNÜ 14 HAZİRAN BİZİM NOTUMUZ YOK KARNEDE DE YOKUZ BENCE OGÜN HABERLERDE BOL BOL KARNEDEN BAHSEDİLİR BİZLERDE DİKKAT ÇEKEBİLİRİZ.
+1

bu iş 100 kişi ile olacak bir iş değildir en az 1000 kişi toplama lazım. zaten medya hükümete çalışıyor bu eylemleri ne kadar dikkate alır ki. yada çok ciddi ses getirecek iş yapılmalı. bence bu işi organize debilecek bir ekip kurulsun. sonra yeni fikirler üretilsin komisyon değerlendirsin

Birileri gidecek yine mücadele edecek ne mutlu. Amma velakin büyük bir kesim yine armut piş ağzıma düş diyecek, aman sicilime bişey olmasın, devlete karşı mı gelinir, maazallah fişleniriz çizerler üstümüzü deyip kenardan seyire bakacak. Hayırlısı İnşallah. :sleep:

Arkadaşlar böyle bir toplanma olacaksa önce her il kendi arasında koordine olmalı,
ondan sonra genel bir toplanma yapılmalı. Birlikte hareket edilecek olursa gelmeye
niyeti olmayanlar bile topluluğa uymak durumunda kalabilir.

fpekel' Alıntı:
Arkadaşlar böyle bir toplanma olacaksa önce her il kendi arasında koordine olmalı,
ondan sonra genel bir toplanma yapılmalı. Birlikte hareket edilecek olursa gelmeye
niyeti olmayanlar bile topluluğa uymak durumunda kalabilir.
+1
derneğin il temsilcileri seçilmeli ve dernek bu işi organize etmeli, yasal bir eylem olmalı.

il il organize olunup toplu bir şekilde gidilirse ben varım, yoksa büyük bir kesim yerinde oturup armut piş ağzıma düş diyecek bir avuç adam eylem yapacaksa kendimizi daha fazla zavallı duruma düşürmenin alemi yok.

ankaraya yakın illerden otobüs kaldırabilirim ama o otobüsün dolması lazım

akan' Alıntı:
+1

Re: BT ÖĞRETMENLERİ TOPLANIYOR(Son Gelişmeler...)

Bu seferki eylemde Ankaradaki arkadaşlardan tam destek bekliyoruz.

arkadaşlar mayıs ayında normlar belirlenecek.Şu anda herkes bilişimden bahsediyor. Tüm etkinliklere sahip çıkmalıyız. Artık bizimde yüzümüz güler inşallah.

karne günü olursa şehir dışından katılım beklenemez. haftasonu olmalı bence. ya da okullar tatil olduktan sonra.

İnşallah amacınıza ulaşırsınız.Katılımın çok olmayacağını düşünüyorum fakat çabalarınız gerçekten saygıyı hak ediyor.Bilişimci olup halinden memnun olan bir elin parmaklarını geçmez fakat kimse içini rahatça dökemiyor,dökemiyoruz.

destek..evrilme zamanıdır..

bebeğim var, nasıl giderim bilmiyorum ama bi şekilde ben de gitmek istiyorum

heyacanlandırıyorsunuz beni aşık olmuşum gibi heyacanlandım bak ne zaman buluşma :+1:

Ya aslındaildışı atamalar olmadan yapsak eylemi

Şu foruma saçma sapan bir tartışma konusu açsam bölümle ilgili herkes cengaver kesilir.
Konu icraat olunca bakıyorum ses yok
Tekrar söylüyorum kimse başkası için yapmıyor, herkes bu bölümün geleceği için yapıyor bunları.

Zaten gelmeyen ve destek vermeyenleri çoğu Branş değişikliği bekleyen ve ne olursa olsun yaparım diyenlerdir.
Böyle düşünenlerden zaten destek beklemiyoruz.

Bölümü farklı olan arkadaşlarım bile bu süreç de biz de varız derken bizim bu kadar tepkisiz olmamız çok garip.

Mellifica' Alıntı:
karne günü olursa şehir dışından katılım beklenemez. haftasonu olmalı bence. ya da okullar tatil olduktan sonra.
hafta içi meb önünde yapılmalı bence, hafta sonu pek etkili olmaz

Re: BT ÖĞRETMENLERİ TOPLANIYOR(SON KATILIM:417)

Meb önünde hafta içi olması bence de daha çok etkili olur ama katılımcı sayısı açısından bakıldığında da hafta sonu daha iyi olur.
Çok önemli bir aksilik olmazsa eşim ve oğlumla oradayız...

Re: BT ÖĞRETMENLERİ TOPLANIYOR(SON KATILIM:417)

HASGUL' Alıntı:
Meb önünde hafta içi olması bence de daha çok etkili olur ama katılımcı sayısı açısından bakıldığında da hafta sonu daha iyi olur.
Çok önemli bir aksilik olmazsa eşim ve oğlumla oradayız...
Tarih belirlense çok iyi olur aslında,2.kez eyleme gittim ikincisinde katılım trajikomikti, umarım sayı bu sefer yeterli olur.

Geri