evlenecek olanlara mobilya tavsiyeleriniz

Kodla Büyü

hll_bilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar düğün hazırlıklarıyla uğraşıyorum internette http://www.mobilyaminegolden.com/asp/index.asp sitesini buldum çok değişik ürünler var bilinen markalardan daha şık ve daha uygun burdan alışveriş yapan arkadaş var mı acaba yoksa bilinen markalardan şaşmamak mı lazım fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

hocam boşver markaları filan. inegöl de üretilen çok kaliteli ve modern mobilyalar var türkiyenin her yerinde çoğuda farklı marklar adı altında. reklamdaki markalardan çok daha kaliteli.

şu ara mondi,kilim,bellona 4000tlye düğün paketleri yapıyorlar daha hesaplı dersen reklamlarda çıkan modalife 2290 gittim inceledim hele yer değiştiren memur için iyi.
Bak ben bekarım bu halimle bile 2 defa eşya değiştrdim.Şimdi kendi evime geçince yine aldım.Yer değiştireceğini de düşün derim

Biz doğtaş aldık şimdilik memnunuz sadece biraz fazla geniş eni. Misafirler rahagt oturamıyo yatarmış gibi oluyo :D Kendimiz çok rahatız otururken ama misafir gelince bunları bi değiştriin diyolar :) Yani misafir odası için genişliğine de dikkat etmek lazım heralde :)

aman hocam sakın doğtaş alma . paranla rezil oluyorsun. bizi çok mağdur ettiler. kelebekte beğendiğin model varsa al derim. çok profesyonel çalışyorlar :)

İSTİKBAL TAVSİYE EDERİM tüm evi yeniledim biraz emsallerine göre pahalı oldu ama sağlamlık garanti ve servis anlamında iyi bir firma

ya ben inegöle yakın yerde çalışıyorum da inegölden de bakmak istiyordum karar veremedim henüz

DOĞTAŞ benim evde var kumaşta ufak bir hata vardı ilettik taa izmirden gezici tırları var benim eve geldiler profesyonel şekilde değiştirdiler.

Biz doğtaş ta hiç problem yaşamadık. Hemen geldi, hepsini monte ettiler. Birinin kapağını yanlış takmışlar biz anlamadık modeli heralde dedik. Gelip düzelttiler hemen, Bİz çok şükür o yönden problem yaşamadık.

salon takımı ve yemek odasının tepe home, oturma odasını istikbalden aldık. memnunuz 3 ü 10000 tl tuttu.

İstanbulda yaşıyorsanız modesa eyüp mobilyacılar çarşısı. Masko ve Modoko dan ucuza aynı ürünleri alabilirsiniz. Markalara takılmayın.

Benim gibi yapıp da görmediğin şeyi mobilyacıya sipariş verme. Yoksa abidik-gubidik bir şey gelir ve yıllar geçer eskitemezsin çünkü hiç kullanmamışsındır.

bizde de doğtaş var bi kaç ufak hata oldu hemen gelip ilgilendiler;bi sorunla karşılaşmadık çok şükür.salon-y.odası-oturma grubu hepsini doğtaş tan aldık;fiyat olarak biraz fazla oldu ama muhatabımız belli en azından..öbür türlü ne idüğü belirsiz markalardan 300 - 500 tasarruflu alıp muhatap bulamamaktansa kurumsal bi firmadan ve markalı ürün almak daha iyidir bence..illa ki bi hata sorun çıkıyor çünkü..ayrıca doğtaş veya diğer markalı ürünler belli bir standardı yakalamak zorundadır..

arkadaşlar değerli görüşleriniz için teşekkür ederim inegöle bakma ihtimalim yükseldi bikaç mobilyacıyla konuştum istanbula ücretsiz nakliye ve kurulum artı garanti sözü aldım marka olmasını isterdim ama çok kısıtlı seçenekler ve pahalı da oluyor

hozgulen' Alıntı:
arkadaşlar değerli görüşleriniz için teşekkür ederim inegöle bakma ihtimalim yükseldi bikaç mobilyacıyla konuştum istanbula ücretsiz nakliye ve kurulum artı garanti sözü aldım marka olmasını isterdim ama çok kısıtlı seçenekler ve pahalı da oluyor
3-8 Nisan arası inegöl mobilya fuarı var. İstanbul' dan kalkıp gitmeyi düşünüyorum. Yarı yarıya fiyat ve kaliteli ürünlerin olduğu söyleniyor yakın çevremde. Beyaz eşya enerji tasarruf kampanyasıyla hallettik. Birde mobilya çözüldü mü, sorun kalmayacak inş.

inegöl den çok kalitesiz mallar da çıkabilir - onu da söyleyim.. Çok anlamıyorsanız , ve kötü esnafa denk gelirseniz, kalitesiz ürün alırsınız.. Ucuz olmaya ucuz ama orda

ne alırsan al açık renk koltuk alma özellikle krem rengi beyaz güzel oluyolar ama tam bir baş belası oluyolar

istanbul için eyüp mobilyacılar çarşısı. Direk üretimden alırsınız.

modoko ve masko daki biz üreticiyiz diyenlerin yarısı da yalancı. fiyatlardan net anlaşılıyor. 8000 lira nakit dedikleri yatak odası takımını eyüp modesa dan 5500 liraya aldık. aynısını.

mobilyaya fazla para vermeyin derim. evleneceğim zaman bana bunu söyleyenlere hak vermezdim ama şimdi onlara katılıyorum. muhtemelen birkaç sene sonra kredi filan ev alırsınız. aldığınız mobilyaların hiçbiri yeni evinize uymaz. çok para verdiyseniz atmaya da kıyamazsınız. tecrübeyle sabit. inegöle gelince.. orda da iyi mobilya da var kötüde. biz hepsini ordan aldık. çok ev taşındık bişi olmadı. o bakımdan memnunuz. fakat seçerken dikkatli olmak lazım. salonda ve oturma odasında açık renk tavsiye etmem. çocuk olduktan sonra çok problem oluyor. masayı cam ve sivri köşe tavsiye etmem yine aynı sebepten. yatak odasında da koyu renk çok toz topluyor açık renk tavsiye ederim. kolay gelsin. mutluluklar..

technic_f' Alıntı:
mobilyaya fazla para vermeyin derim. evleneceğim zaman bana bunu söyleyenlere hak vermezdim ama şimdi onlara katılıyorum. muhtemelen birkaç sene sonra kredi filan ev alırsınız. aldığınız mobilyaların hiçbiri yeni evinize uymaz. çok para verdiyseniz atmaya da kıyamazsınız. tecrübeyle sabit. inegöle gelince.. orda da iyi mobilya da var kötüde. biz hepsini ordan aldık. çok ev taşındık bişi olmadı. o bakımdan memnunuz. fakat seçerken dikkatli olmak lazım. salonda ve oturma odasında açık renk tavsiye etmem. çocuk olduktan sonra çok problem oluyor. masayı cam ve sivri köşe tavsiye etmem yine aynı sebepten. yatak odasında da koyu renk çok toz topluyor açık renk tavsiye ederim. kolay gelsin. mutluluklar..

Arkadaşa kesinlikle katılıyorum. Mobilya sonuçta, evladiyelik bir şey değil. Kaliteli mobilyalar için İnegöl fiyatları da o kadar uygun sayılmaz bence.

Geri