evlenecek olanlara mobilya tavsiyeleriniz

Kodla Büyü
Aynı dert bende de var, önümüzdeki yaz düğün var ve beyaz eşya dışında hala karar veremedim mobilyalar için...İnegöl için özellikle tavsiye edebileceğiniz nereler var? Ürün üzerinde değişiklik te yağpabileceğimiz? Tavsiyelerinizi bekliyorum sayın hocalarım.
ben bayağı araştırdım. istanbul masko ve gamas sonra inegöl vs. en mantıklısı mobilya ankaradan geliomuş çoğu yere zaten. oradan pier cardinin çok şık mobilyaları var. onlardan aldım

mobilyada fiyatı etkileyen çok unsur var kullanılan her parçanın kalitesine göre fiyatı değişiyor mesela bir koltuk düşünün dışındaki kumaşı adi çin malı olabilir veya en pahalı kumaş da olabilir içinde ki süngeri yoğunluğuna göre fiyatı değişiyor (en pahalı parçalardan biri sünger) ucuz aldığınız koltuğun süngeri kalitesiz oluyor ve bir yılda perte çıkıyor yine koltuğun iskeleti de değişiyor mesela kavak iskeletler çok ucuz ancak çabuk kırılıyor ve eğer açılan bir koltuksa alt mekanizmasının kalitesi de fiyatı etkiliyor bir kaç açıp kapamada mekanizma bozulabiliyor tüm bunlara ek işcilik de fark ediyor aynı malzemeyi kullanan mobilyacıdan bazısının işçiliği hemen fark ediyor tüm bunlar ışığında size tavsiyem ucuza kaçmayın hatay antakya ya gelirseniz yardımcı olurum ankara ya burdan mobilya gidiyor cidden :)
http://www.lavinyadesign.com/
bir yakınım
http://www.lavinyadesign.com/lavinya/lavinya.pdf
katoloğa baktım da gerçekten güzel modeller var bizim koltukların değişme zamanı geldi

Son düzenleme:
Enza yı öneririm serviste gecikmeler yaşadık ancak malzeme kalitesi olarak kıyaslayacak başka marka bulamadık biz eşya alırken.

arkadaşlar düğün hazırlıklarıyla uğraşıyorum internette http://www.mobilyaminegolden.com/asp/index.asp sitesini buldum çok değişik ürünler var bilinen markalardan daha şık ve daha uygun burdan alışveriş yapan arkadaş var mı acaba yoksa bilinen markalardan şaşmamak mı lazım fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
Hocam ben bu siteden aldım ürünleri... Avangart istiyordu eşim. Başka almam diyordu. Bu sitede çok avangart çeşitleri vardı. Aldık, aynen ekranda göründüğü gibi geldi, memnun kaldık, hizmet de iyiydi. Ufak bir montaj sorunu oldu. Teslimattan 1 ay sonra fark ettim onu bildirdim. Tekrar geldiler düzeltip saglamlastirip gittiler. Ürünlerinin arkasında da duruyorlar. Bu arada Denizli de oturuyorum. İnegöl den Denizli ye geldiler. Sorun yaşamıyoruz çok şükür.

Hocam ben bu siteden aldım ürünleri... Avangart istiyordu eşim. Başka almam diyordu. Bu sitede çok avangart çeşitleri vardı. Aldık, aynen ekranda göründüğü gibi geldi, memnun kaldık, hizmet de iyiydi. Ufak bir montaj sorunu oldu. Teslimattan 1 ay sonra fark ettim onu bildirdim. Tekrar geldiler düzeltip saglamlastirip gittiler. Ürünlerinin arkasında da duruyorlar. Bu arada Denizli de oturuyorum. İnegöl den Denizli ye geldiler. Sorun yaşamıyoruz çok şükür.
6 yıl önce yeni yeni satışa başlamıştı bu site hocam şimdilerde işi büyüttüler ben bu siteden almadım ama İnegöle gidip aldım kullanıyoruz şimdi gayet memnunuz şükür
size de hayırlı olsun bu arada

Aynı dert bende de var, önümüzdeki yaz düğün var ve beyaz eşya dışında hala karar veremedim mobilyalar için...İnegöl için özellikle tavsiye edebileceğiniz nereler var? Ürün üzerinde değişiklik te yağpabileceğimiz? Tavsiyelerinizi bekliyorum sayın hocalarım.
Çelmo ya da modda mobilya

Geri