Eskişehir BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi

Kodla Büyü
Re: Eskişehir Okul Formatör Görevlendirmeleri

evet hocam sadece bt.ciler, sadece fatih projesi kurulumunun yapıldığı liselere görevlendirildiler...

bilgi için teşekkür ederim hocam.

Haftaya görevlendirmeler yapılır artık.

Arkadaşlar zorunlu mu yoksa isteyeni mi görevlendirdiler

insallah hocam, hepimize hayırlı olur umarım... burada tercihe bırakıldı hocam, zaten okul sayısı azdı...

öncelik sırası yüksek lisans oldu. daha sonra hizmet puanı durumu belirledi.

Odunpazarın da boşta okul kaldımı? Ortaokullara BTR düşünmediklerini yineledilermi

Ortaokulu görevlendirme olmadı bu saatten sonra da olmaz hocam. sadece liselermiş. ama ikinci dönem belli değil bir umut

hepimiz için hayırlı olur umarım... ama görülüyor ki her dönem bir belirsizlik bizi bekliyor olacak, aceba bir dahaki dönem hangi okulda olacağım diye...

görevlendirmelerimiz hayırlı olsun...

hayırlı olsun herkese. umarım kadromuzun bulunduğu okula ders düzenlemesi ile ilgili e-posta gönderilmiştir. yoksa benim var olan 9 saatim 4 güne aralıklarla yayılmış durumda. ayrıca üzerimde de 1 saat sınıf rehberlik dersi var. bt ve yazılım dışındaki dersler de alınır sanırım üzerimizden. nöbet görevinin verilmeyeceği zaten belirtilmiş.

Milli eğitimin sayfasında valilik olur yazısı yayınlandı fakat okula üst yazı gelmediği için görevlendirildiğim okula gönderilmiyorum. Sizin durumlar nasıl arkadaşlar ?

konuyu açan sayın hocam. Keşke başlığı yenileseniz...BTR diğerinden daha sevimli geliyor da :)

ben görevlendirildiğim okuldayım üç gündür. ağ yapısını şifrelerini ftp şifrelerini falan aldım. visual studio yu makineme kurdum. site güncelleme için. bi modem bi routerları var akıllı tahtalarının programlarını eba içeriklerini falan da aldım bazı makinelere yüklenmemiş yükledim. okulumda da ders programımı ayarlayacaklar. iki güne alacaklar. geri kalan zamanda eğitim öğretim saatleri içinde anadolu lisesinde olacam. oda da verdiler. idareciler falan çok olumlu insanlar.

gokceb' Alıntı:
başlığı yenile demişsiniz yeni başlık açtım okul-formator-ve-bilgisayar-ogretmeni-f28/eskisehir-btr-ler-t97527.html ama bu başlığı seviyoruz galiba vazgecemedik :D

1,5 aydır açık olup herkes burayı takip ettiğinden kopmak zor oluyor sanırım ;) başlığı değiştirmemi istemişler değiştirdim arkadaşlar. yıllık çalışma planı yapan oldu mu? ben birşeyler karaladım paylaşırım bir ara şimdi meşgulüm. ayrıca müdürüm bu hafta seminerdeydi daha yazıyı tebliğ etmediler. geçen seneki formatörümüzün odasını dağıtmışlar yazın görevlendirme olmayacak artık diye umarım bana idarem bir oda ayarlar okulumda. herkese hayırlı olsun yeni göreviniz. birde okulunuzda FATİH kurslarına giden hocalar varsa biriyle yer değiştirin siz gidin BTR öğretmenlerim. benim kadrom lisede olduğu için idarecime demiştim sağolsun ile gönderdiği listeyi değiştirip ilk grupla beni göndermişti o zamandan beri okuldaki öğretmenlere yardımcıoluyorum artık resmi bir görevimde oldu.

müdüre hanım liderlik eğitimindeymiş, henüz tanısamadık, ama öğretmenler baya soru biriktirmişler, onlara yanıt vermeye calıstım, bos zamanlarımda da labdaki akıllı tahtayı kurcalıyorum bol bol ki, öğreneyim, birsey sorarlarsa mahcup olmayayım diye, ama bir odam yok, galiba da olmayacak, tek sorunum bu şimdilik, o kadarcık da olsun napalım...

Ben Salı günü görevlendirildiğim okula gittim ama üst yazı o gün gelmemişti. Çarşamba ve Perşembe derslerim vardı. Yarın başlayacağım ama hala ders programımda bir düzenleme yapılmadı. Her gün birer ikişer dersim var. Sizin ders programlarınız ve okuldan üst yazınız görevlendirildiğiniz okula gitti mi?

üst yazı gelmedi okuluma ama benim kadrom lisede. kendi okulumda olduğum için duruyorum. müdürümün kursu bugün bitti. yarın herhalde oturup konuşuruz herşeyi. 8 saat dersim var geri kalan22 saati hangi gün hangi saatlerde tamamlayacağımı, BT dersinin dışındaki dersi benden alınmasını, nöbetimin ve diğer sosyal kulüp ve kutlama görevlerinin benden alınmasını ve yazın dağıtılan odanın yeniden kurulup kurulmayacağını. umarım en kısa zamanda olur oda çünkü oda olmazsa öğretmenler odasında oturmakla olmuyor bütün gün

hocam, üstyazıyı beklememiz gerektiğini düşünmüyorum, yani web sitesinden ilan edilmesi yeterli bence, sonuç olarak görevlendirilme tarihimiz 8 ekim... dilrerim hepimiz için güzel bir dönem olur...

umarım. ama çok iş birikmiş. daha cuma gün işerin birçoğunu müdür beyle görüştüm. bilgisayar lazım çalışmam için ama cuma günü okuun web sitesine iki haberi öğretmenler dersteyken öğretmenler odasındaki bilgisayarlardan girdim. oda yok şimdilik dedi müdür bey.

benim de odam yok, üstelik bt sınıfı öğrenci tuvaletlerinin yanında, kapım kapalı dahi olsa tüm konusmaları duyuyorum maalesef... :cry: ama yine de olsun, sevdim galiba yeni okulumu :)

Mehmetcik lisesi hocam, müdür yardımcım sağolsun ders programı yapmıs 30 saatlik, tam 30 saat okuldayım :)

ne mutlu size hocam. benim müdürüm milli eğitimi aramış. okulun açık olduğu saatleri sormuş milli eğitimde görüştüğü kişi. 08:15-16:00 olduğunu söylemiş okul müdürümüz. Milli Eğitimde görüştüğü kişide o saatlerde gelsin okula demiş. yani 30 saat bizim okula gelmedi hocam. şanslısınız...

ogrt_kartal' Alıntı:
ne mutlu size hocam. benim müdürüm milli eğitimi aramış. okulun açık olduğu saatleri sormuş milli eğitimde görüştüğü kişi. 08:15-16:00 olduğunu söylemiş okul müdürümüz. Milli Eğitimde görüştüğü kişide o saatlerde gelsin okula demiş. yani 30 saat bizim okula gelmedi hocam. şanslısınız...

Hocam olur mu, 30 saatlik program yapmaları gerekir size, bu konuyla ilgili güncel bilgisi olan bir yetkiliyle görüşün bence.

arkadaslar birşey danışıcam, kendi okulunda hiç dersi olmayan arkadaslar yine de gidiyorlar mı okullarına? benim müdürüm (gerci artık o okulda değilim de, okullar birleştiğinden kadrom bambaska bi okulda) aradığında hiç kıyamıyorum ama haftada da en az 2 oradayım, gidemesem müdürüm kırılcak, gitsem her seferinde buradan izin almak hosuma gitmiyor. sizdeki durum nedir?

Geri