en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
The Imitation Game. İkinci dünya savaşında alman şifreli haberleşme sistemini (enigma) çözmek için kurulan ekibin hikayesini konu alıyor. Arka planda o yıllarda avrupanın eşcinselliğe bakış açısını eleştiriyor ve bilgisayarın icadına ışık tutuyor. Ben beğendim. Aldığı 8.0 puanı nerdeyse hakediyor.

San Andreas Fayı
Film güzel.
2012 filmini hatırlatıyor.
Bence izlenebilir bir film, tavsiye ederim.

1.Pk (hint filmi)
2.Relatos Salvages -Asabiyim ben -(Arjantin yapımı)
...9 birbirinden farklı intikam hikayesi... yol ve belediye hikayeleri güzel...
3.Benim Komşum bir melek (amerikan)
4.süpriz damatlar (fransız filmi)
5.çocuk büyütme rehberi (Meksika filmi)

Yerli film olarak
6.İtirazım var
7.Kocan kadar konuş

Hepsi de bir daha izleyeceğiniz filmler

Who Am I - Kein System ist sicher (2014)

Güzel film, şiddetle tavsiye ederim. Hackerlıkla ilgili. Süpriz sonlu :)

ahmetfx' Alıntı:
Who Am I - Kein System ist sicher (2014)

Güzel film, şiddetle tavsiye ederim. Hackerlıkla ilgili. Süpriz sonlu :)

+11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

Tavsiye ederim.
Prometheus (I) (2012)
http://www.imdb.com/title/tt1446714/

MV5BMTY3NzIyNTA2NV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzE2NjI4Nw@@._V1_SX214_AL_.jpg

prometheus_and_god_by_dejano23-d56r8kq.jpg

images

600.jpg

bidene' Alıntı:
captain phillips..
somalide kaçırılan gemilerle ilgili yaşanmış bir hikaye
Çok yavan bir filmdi hocam ben beğenmedim..
Ama yine Tom Hanksin Yeni Hayat ı daha yeni izledim ve çok beğendim.. :)

cinderella man (2005) güzeldi. Exmachine(2014) bilgisayar bile olsa bir kadına fazla güvenme :lol: (güzeldi). unutursam fısılda fena değil. çağan ırmak filmi sonuçta.
12 kızgın adam eski ama güzel bir film. aynı yıldızın altında, duygusal, fena değil. mad max aksiyonu bol. şef (2014) ; zayıf. sanat filmi sevmediğim için KIŞ UYKUSU beğenmedim. Kocan Kadar Konuş, zayıf, hatta Ali Kundilli daha komik diyebilirim.

serdemir' Alıntı:
cinderella man (2005) güzeldi. Exmachine(2014) bilgisayar bile olsa bir kadına fazla güvenme :lol: (güzeldi). unutursam fısılda fena değil. çağan ırmak filmi sonuçta.
12 kızgın adam eski ama güzel bir film. aynı yıldızın altında, duygusal, fena değil. mad max aksiyonu bol. şef (2014) ; zayıf. sanat filmi sevmediğim için KIŞ UYKUSU beğenmedim. Kocan Kadar Konuş, zayıf, hatta Ali Kundilli daha komik diyebilirim.

hocam sen de benim gibi filme vermişin kendini. yorumlarını beğendim az çok fikirlerimiz benziyor. tavsiyelerini bekliyorum

against the sun denizde kaybolan askerler bence fena değil 6,5/10
kajaki aptal ingiliz askerlerinin mayın tarlası macerası kopuk kol bacak filmi sevenlerin hoşuna gidebilir. 5/10
unutursam fısılda ben ve eşim beğendik.
american sniper 4/10 klasik amerkan sömürüsü
edge of tomorrow değişik güzel bir film 7/10
v for vendetta güzel izlemeyen kaldıysa tavsiye ederim ben yeni isledim :)
kingsman zaman kaybı
chappie idare eder 6/10

Arkadaşlar bir film vardı adını hatırlayamadım.Şöyle ki:
Bir grup genç var.Bunlar asker çocukları.Babaları esir düşüyor.Bu çocuklar bir olup askeri eğitim alıp denizden kampa gidiyorlar.Gençlerden bir biri f-16yı havalandırıp kampı darmadağın ediyor.Eski bir filmdir.Var mı bilen?

Jurassic World.

Ben bu tarz filmleri seviyorum. Konu alışılmış, sıradan ama ben filmi beğendim. Tavsiye ederim.

tek aşkım- the one I love 2014 yapımı.
filmi izleyenler ya çok beğenmiş yada hiç beğenmemiş. ben karar veremedim. izlenebilir 6/10

Tv em'de "Sessizlik denizi"... adam konuşmuyor, gülmüyor, bakıcı aile olarak yanına bir kız çocuğu veriyorlar.. Hala aynı... Adam konuşan insanlara baktığında biraz sonra olabilecekleri sezebiliyor. telefonlara bile bakmıyor, seri bir cinayet var ve bu tarz kimsenin sormadığı çocukları seçiyor. vel hasıl kelam adambu çocuk için canını veriyor.... Hiç kimse en yakın arkadaşları bile bilmiyor ama çocuk farkediyor, adam SAĞIRMIŞ.... Ulan ben bile anlamadım. ne dramdı be... kore filmi.

Geri