en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
Unutursam Fısılda - Çağan Irmak'ın güzel bir filmiydi. Babam ve oğlum tadında sayılabilecek bir film. Özellikle müzikleri çok hoş. Tavsiye olunur.

PK

Ben sevdim, müzik ve dans sahneleri biraz uzatılmış, kimi zaman sıkılıyor gibi oluyorsunuz ama sonu çok iyi.

Yusuf Yusuf
http://www.imdb.com/title/tt4306526/

830981.jpg

yusuf-yusuf.jpg

241436_2.jpg

yusufyusuf3.jpg

ali_sunal_ve_oya_basar_yusuf_yusuf_oldu_h4123.jpg

yusuf-yusuf-film-medyanoz.jpg

Beyond.the.Reach fena değil 6/10

Camp X Ray ben çok beğendim keşke devamı olsa 8/10

About.Elly.2009 . iran filmi izlenebilir

The.Water.Diviner. pek beğenmedim 4/10

There Will Be Blood petrolün tarihçesini anlatıyor meraklısına

relatos salvajes ispanyol filmi. akılda kalabilecek bir film

ahmetfx' Alıntı:
PK

Ben sevdim, müzik ve dans sahneleri biraz uzatılmış, kimi zaman sıkılıyor gibi oluyorsunuz ama sonu çok iyi.
Hocam bollywood'un genel özelliği sanırım, 2 saatlik filmler müziklerle 3 saate çıkıyor. Ama P.K. gibi beğendiğim birçok film var hakkını yememek lazım.

Seven Pounds - Yedi Yaşam
Mutlaka izleyin derim.. Amerikalılar bu işi her yönüyle biliyor gerçekten..

12 Kızgın Adam
Bir odada geçip de bu kadar sürükleyici bir film izlememişim. Tam bi psikolojik savaş. İzlemenizi tavsiye ederim.

jupıter yukselıyor fena degıldı adamın ayakkabılarına hayran kaldım

DIE WELLE (the Wave) - Dalga

https://www.youtube.com/watch?v=N9vdfb2f-B0

"Daha çok toplumun önemli bir kesimini oluşturan gençler üzerinde otokratik bir sosyal grubun oluşturulmasının çoğunlukla mümkün olabileceğine acı bir şekilde dikkatleri çekiyor.Film bittiğinde gerçektende diktatörlüğün aslında çok da uzak olmadığı çok net gözüküyor. Kimilerinde yönetme kimilerinde yönetilme isteği oldukça açık."

Diktatörlük çok yakın

Dünyalı-The Man From Earth

Girişte sıkılmazsanız, çok fena bir film, arşivinizde yer alacak.

Re: Ynt: en son hangi filmi izlediniz?

Başka varmı
Güzel bişeyler
Western
Bilim Kurgu
2. Dünya Savaşı ...u boot yada spetfire dalaşı Stalin rusyası soğuk savaşı casus köstebekleri

"Big Eyes"

Bir Tim Barton filmi. Hikaye çok sıradışı değil ama çok güzel izletiyor kendini. Tavsiye edilir.

Geri