Eba Toplu Şifreyi Yaptım :)

Kodla Büyü
6 ları girdiğimde alabildim.5 lere alamadım aktif etmediğimden olabilir.

saygılarımla iyi çalışmalar.

Bende kendi adıma teşekkür ediyorum hocam :)

Giriş yapmayı unutmayın hatasını ara sıra bende aldım ve şöyle çözdüm... Program hangi öğrencide kalmışsa, TC'lerin olduğu excelden o öğrenciye kadar olan önceki TC nolarını sildim, kalanları yukarı kaydırıp kaydettim ve tekrar sorgulamaya başla dedim ve şifre almaya devam etti... Haa unutmadan, bir önceki verdiği şifreleri kopyalamayı unutmayın, onların üzerine yazmaya devam edebilir...

coook' Alıntı:
coook' Alıntı:
Şu an bu program çalışıyor mu?
Güncel.

Çalışıyor, şuan ben indiriyorum hocam

Kullanıcı adı şifre giriyorum kabul etmiyor arkadaşlar. Geçen sene sorunsuz çalışıyordu. Şimdi giremyorum.

ebaya normalde girebildiğim halde, programın kullanıcı adı şifre kısmında sürekli Kullanıcı adını ve şifreyi yanlış girdiniz hatası veriyor. tc kimlik no ve şifrem ile deniyorum aynı hata.

Eba da uzun süre girmeyince şifreyi değiştirin uyarısı veriyor. Şifreyi doğru girseniz de eba hata veriyor. Bu yüzden önce eba'ya girip şifre değiştirin. Sonra programa girin, sorun çıkartmıyor.

5. sınıflar için beklemekten başka çözüm bulan var mı?

meb hattından olmuyormuş evde çalıştı, emeği geçenlere teşekkürler, allah emeği geçenlerden razı olsun ne muradı varsa versin. :)

Arkadaşlar şifreyi değiştirdim evden denedim ama eba kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum hiçbirşey olmuyor. Bir anlığına siyah bi sayfa geliyo sonra yine giriş sayfası geliyo. Geçen sene sorunsuz kullanıyordum. Bir türlü çözemiyorum.

.

Ekli dosyalar

• hata-2.png
    hata-2.png
    24.9 KB · Görüntüleme: 467
hasan' Alıntı:
burock_26' Alıntı:
teşekkür ederiz hocam öğrenci numara ve isimlerini eokuldan excel formatında nasıl indirebilirim acaba
Yönetici olarak e-okul'a girip, öğrenci işlemlerinden hiç bir işlem yapmadan "ARA" yaptığınız zaman tüm okulun listesi geliyor. Kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

"ara" butonuna tıklayınca sadece "967 adet kayıt bulunmuştur. Listeleme için daha fazla kriter giriniz!" diyor.
bunun çözümü var mı?

bu hatayı aldım.
çözümünü bilen var mı arkadaşlar?

Ekli dosyalar

• hata.JPG
    hata.JPG
    8.4 KB · Görüntüleme: 350
EDIT: Okulda başkasının bilgisayarından denemiştim olmamıştı. Evde şahsi BS den yaptım oldu. Allah sevdiğine kavuştursun 8)

Muhtemelen program şu an çalışmıyor???

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    31.8 KB · Görüntüleme: 339
Girişi sadece açılan tarayıcı ekranından yapabiliyorum. Programla yapamıyorum.

Ayrıca bende aşağıdaki hatayı alıyorum. ki Normal siteden şifre verirken de aynı hata veriyor
Hata : EBA.010 Öğrenci ve öğretmen okul kodu eşleşmedi.

EBA DERS'ten sınıfları güncelleme yaptım şubeler gelmedi sebep bu olabilir mi bilmiyorum. destek@eba.gov.tr sorunu attım bakalım ne olacak.

Var mı problem yaşayan?

Geri