Eba Toplu Şifreyi Yaptım :)

Kodla Büyü
burhaneren' Alıntı:
kazuo' Alıntı:
Elinize sağlık Burhan hocam. Toplu şifre modülünü açmayıp, tek tek şifre almak için de güvenlik kodu getiren süper(!) bakanlık yazılımcılarının yerine keşke sizin gibi arkadaşlar bu kadrolara getirilse.

Ben öğretmen olarak mutluyum hocam. Oralarda da ek ders karşılığı çalışan bilişim öğretmeni arkadaşlarımız var hocam. E okulu yapanlar gibi. Yapmaları istense yaparlar mutlaka. İnşallah :)

Allah sevdiğine kavustursun hocam gercekten çok fatdali bir calisma olusturmussunuz.Emeginize sağlık. Bugun ben de bir suru ogrencime yarim saatte sifreleri verdim. :D

btr23' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:
kazuo' Alıntı:
Elinize sağlık Burhan hocam. Toplu şifre modülünü açmayıp, tek tek şifre almak için de güvenlik kodu getiren süper(!) bakanlık yazılımcılarının yerine keşke sizin gibi arkadaşlar bu kadrolara getirilse.

Ben öğretmen olarak mutluyum hocam. Oralarda da ek ders karşılığı çalışan bilişim öğretmeni arkadaşlarımız var hocam. E okulu yapanlar gibi. Yapmaları istense yaparlar mutlaka. İnşallah :)

Allah sevdiğine kavustursun hocam gercekten çok fatdali bir calisma olusturmussunuz.Emeginize sağlık. Bugun ben de bir suru ogrencime yarim saatte sifreleri verdim. :D

Hocam sen benim yerime git bi ekmeği fazla ye :D salçası da yansın :) Şaka bir yana işine yaramasına sevindim hocam.

Senin Allahina kurban @burhaneren hocam Elazığın ekmeğini yediği nasıl da belli :) hocam eline koluna sağlık cidden çok isime yaradı.

Senin Allahina kurban @burhaneren hocam Elazığın ekmeğini yediği nasıl da belli :) hocam eline koluna sağlık cidden çok isime yaradı.

Değerli öğretmenim kodları paylaşmışsınızda şu kodların formları filan uğraştım yapamadım proje dosyasını direk paylaşırmısınız? demiştim paylaşırsanız gene iyi olur ama cevabımı aldım :) benim için cevap yazmanıza gerek yok :) tekrar paylaştığınız diğer herşey için teşekkürler... iyi çalışmalar...

Programı kurduktan sonra .net framework yüklenmesi gerekiyor diyor. Linke tıklayınca sisteminiz desteklemiyor diyor bir türlü çalıştıramadım arkadaşlar.

fat32man' Alıntı:
Programı kurduktan sonra .net framework yüklenmesi gerekiyor diyor. Linke tıklayınca sisteminiz desteklemiyor diyor bir türlü çalıştıramadım arkadaşlar.

Hangi işletim sisteminde deniyosunuz hocam ?

fat32man' Alıntı:
win 7 ultimate

burhaneren' Alıntı:
fat32man' Alıntı:

Başka bilgisayarda bi deneyin hocam bende sıkıntı yok.

Program hata verdiğinde .net indirmek için verdiği linkteki versiyon ile programın istediği versiyon farklı olduğu için sorun yaşıyormuşum. Linke tıklamak yerine hatadaki versiyonu google a yazıp indirmek gerekiyormuş. Emek için teşekkürler.

burhaneren' Alıntı:
fat32man' Alıntı:
win 7 ultimate

burhaneren' Alıntı:
fat32man' Alıntı:

fat32man' Alıntı:
Program hata verdiğinde .net indirmek için verdiği linkteki versiyon ile programın istediği versiyon farklı olduğu için sorun yaşıyormuşum. Linke tıklamak yerine hatadaki versiyonu google a yazıp indirmek gerekiyormuş. Emek için teşekkürler.

burhaneren' Alıntı:
fat32man' Alıntı:
win 7 ultimate

burhaneren' Alıntı:
fat32man' Alıntı:

Rica ederim hocam. Çözümü paylaştığınız için ben teşekkür ederim.

Hocam bu hatayı alıyorum

Ekli dosyalar

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    63.5 KB · Görüntüleme: 474
ebaya normalde girebildiğim halde, programın kullanıcı adı şifre kısmında sürekli şu hatayı almaktayım; Kullanıcı adını ve şifreyi yanlış girdiniz. Kendi tc kimlik no ve şifrem ile denemekteyim.

saygılarımla

teşekkür ederiz hocam öğrenci numara ve isimlerini eokuldan excel formatında nasıl indirebilirim acaba

burock_26' Alıntı:
teşekkür ederiz hocam öğrenci numara ve isimlerini eokuldan excel formatında nasıl indirebilirim acaba
Yönetici olarak e-okul'a girip, öğrenci işlemlerinden hiç bir işlem yapmadan "ARA" yaptığınız zaman tüm okulun listesi geliyor. Kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

raid10000' Alıntı:
ebaya normalde girebildiğim halde, programın kullanıcı adı şifre kısmında sürekli şu hatayı almaktayım; Kullanıcı adını ve şifreyi yanlış girdiniz. Kendi tc kimlik no ve şifrem ile denemekteyim.

saygılarımla

Geçen sene kullanmıştım, bende de aynı hatayı veriyor su an :cry:

Öğrenci ve öğretmen kodu eşleşmedi hatası veriyor program. Sanırım 5 ler sisteme aktarılmadı.

aakcakaza' Alıntı:
raid10000' Alıntı:

saygılarımla

Geçen sene kullanmıştım, bende de aynı hatayı veriyor su an :cry:

Ben yönetici şifresiyle giriyorum. Buna rağmen yukarıdaki resimdeki hatayı alıyorum...

Geri