EĞİTİCİ FORMATÖR PUANLAR BURAYA YAZALIM

Kodla Büyü
samsun 44 küsür. berbat.. ebitefo istediğim bişey değildi ama sınavlarda herzaman iddialı olmuşumdur. ilk defa bi sınavdan istediğimi alamadım. neyse hayırlısı bakalım.

Arkadaşlar bu belirttikleriniz il puanımı.İl puanını nerden öğreniyoruz?Benim 51.44

Bende Şunu eklemek İsitiyorum Sınavın birincisi ve ikisincisi
1. Önder Arslan = 76,812-Antep
2. Cengiz Çiğdem = 76,087-Diyarbakır

bu bılgılere nerden ulastınız hocam benım sıraya da baksanız

tolga264' Alıntı:
bu bılgılere nerden ulastınız hocam benım sıraya da baksanız

cADCAM67 nAMI DİĞER TUNCAY HOCAM EĞİTEKİN HAS ADAMIDIR ÖĞRENMİYECEĞİ ŞEY YOKTUR :)

bundan sonrakı asamalar ıcınde bıze ıp ucu verırse sevınırım

Baraj belli değilmiş Bu hafta içnde milli eğitimlere bilgi gelecekmiş şu anda planlanan bir kurs yokmuş,belki 2009 da diyorlar.
kaynak :0 312 296 94 41 Raşit bey Strateji ve Planlama Dairesi

eh raşit bey öle dio ama HK ne derse o olur eğiticiler hakkında :)

adam 1. ve 2. yi açıklaşım 76 küsür puan almışlar diyor hocam sen 77 küsür aldım diyon nasıl iş birisi atıyor kafadan ama senmisin 1. ve 2. yi açıklayan arkadaşmı anlayamadım :?

Edirne : 70,290 . ilk gordugumde biraz tereddut ettim ama fena sayilmaz gibi.
Volkan hocam, tereddüt etmen normal:)
Sınava girmedim; meslek lisesinde bilgisayar öğretmeniyim, piyasada ustalık belgesi veriyoruz, bu sorulardan 90 alanı kalfa bile yapmıyoruz. Bizim soruları gelin de görün, 15 bile alamazsınız.
Neyse, daha fazla moralinizi bozmaya gerek yok; geçmiş olsun...

muratk' Alıntı:
Sınava girmedim; meslek lisesinde bilgisayar öğretmeniyim, piyasada ustalık belgesi veriyoruz, bu sorulardan 90 alanı kalfa bile yapmıyoruz. Bizim soruları gelin de görün, 15 bile alamazsınız.

Hocam girmediğin sınav hakkında pek yorum yapma bence etik değil.

Sende girseydin şu puanı aldım deseydin de keşke insanları yermek yerine dolu konuşurdun...

muratk' Alıntı:

Sizim kursiyer o zaman 100 üstünde 200 alırlarsa kalfa, 500 alırlarsa ustamı oluyorlar :mrgreen: :mrgreen:
ilginçsiniz yani....

Geri