EĞİTİCİ FORMATÖR PUANLAR BURAYA YAZALIM

Kodla Büyü
sellda' Alıntı:
çok utanıyorum ama 36,97 :oops: Bu kdarda düşük not beklemiyordum ama ...Çokta umrumda değil... :oops:

Utanılacak neyi var allah aşkına
Öğretmenin işimi teknisyen bilgisi. Kitabın belli konun belli. Hedefin davaarnışın belli bunun dışındaki hava civa.
Takma

alpaygunes' Alıntı:
sellda' Alıntı:
çok utanıyorum ama 36,97 :oops: Bu kdarda düşük not beklemiyordum ama ...Çokta umrumda değil... :oops:

Utanılacak neyi var allah aşkına
Öğretmenin işimi teknisyen bilgisi. Kitabın belli konun belli. Hedefin davaarnışın belli bunun dışındaki hava civa.
Takma

zaten çokta umrumda değil demiştim.GERÇEKTENDE DEĞİL... :wink:

arkadaşlar hem çalışmıyorsunuz hemde düşük gelince eğiteki mebi suçluyorsunuz...ben aylardır çalışıyorum ve 82.243 aldım.dahada iyi olabilirdi.seviyeli olalım lütfen.....

tebrıkler hocam haklısınız calısmak lazımdı ben bıraz baktım eger daha fazla baksaydım daha da ıyı olurdu

alpaygunes' Alıntı:
Alpay 61.5
Kayseri

Bu işten soğutuyorlar bizi 100 alsam nolacak.
Öğretmen derste kullanma ihtimali çok azyıf bir "Yabancı Dil" bilsin tazminat alsın (Hakkıdır alcak gözümük yok ).
Biz çağın icadının ustası olalım, tazminatımız kesilsin. Üç milyon Memurun %0.01 lik dilimine girelim kimin umrunda.
Türkiye min büyükleri kaç fırın ekmek yiceksiniz anlamak için.
Çok doğru bir tespit hocam..

turgutterzi' Alıntı:
arkadaşlar hem çalışmıyorsunuz hemde düşük gelince eğiteki mebi suçluyorsunuz...ben aylardır çalışıyorum ve 82.243 aldım.dahada iyi olabilirdi.seviyeli olalım lütfen.....

haklısın hocam olalım demi....( 8 ocak sınav belli oldu - 24 şubat yapıldı 1,5 ay yaklaşık istediğiniz puanı alın bu forumda seviye puanı önemli )

Aydın / Söke 48.551 15 tane boş soru bırakmıştım. 3 yanlış bir doğruyu götürüyor sandım :( .. Canımız sağolsun

MEB sınavda yanlis doğruyu götürüyor net hesaplanacak vs..gibi bir ibaresi yoktu kitapçıkta...

Bütün kitapçıklarda yazar doğru yanlış götürse burda yazmıyordu. Özelliklede baktım

exemcli' Alıntı:
turgutterzi' Alıntı:

haklısın hocam olalım demi....( 8 ocak sınav belli oldu - 24 şubat yapıldı 1,5 ay yaklaşık istediğiniz puanı alın bu forumda seviye puanı önemli )

bilader bu sene yapılacağı zaten belliydi.

turgutterzi' Alıntı:
exemcli' Alıntı:
turgutterzi' Alıntı:

bilader bu sene yapılacağı zaten belliydi.
Sayın hocam sınav umrumda değil . İnsanları sorgulama haknız yok . Onların diplomasını ve atama kararnamesini siz vermediniz. Meselenin özü budur.

Yanlış doğruyu götürmüyor backir kardeş
O senin doğru sayın.
Yanlış olduğunu düşünüyorsan itiraz et....

@turgutterzi arkadasim öncelikle hayırlı olsun
kaç net yaptın Su doğru yanlışları vermiyolar Sınavın Güvenirliği tartışılır
Ben 111 doğru 29 yanlis yaptim (kaldiki terettütte odlukları mı bile yanlis dedim)
67 aldim.
Neyse ama kaç tane yaptığımı bilmeden sınav puanı ilk defa aliyorum....

erzurum 47.8
66 doğru yapıyor.
o kadar doğru kesin vardı zaten.
yaw 74 tane mantık yürüttüğümüz,attığımız sorudan hiç mi tutmaz.
ne bal???
:D

@oktogram

Bana Dese 90 doğru yaptın. İtiraz edecem neye göre hesapliyor kaç doğru var kaç yanlıs bilmiyoruz ki

Çok karambol puan vermişler...

104 doğru vardı bende cevap anahtarımı yazmıştım
74,638 almışım.
Bir yanlışlık yok bence...

turgutterzi' Alıntı:
sayın hocam öncelikle sizi tebrik ediyorum
çalışmalarınızda başarılar dilerim

ancak sizin bu başarınızın size kimseyi yargılama hakkı verdiğini sanmıyorum
lütfen yeni bi tartışma yaratmayın
kim ne yaptıysa puanını yazar yorumunu yapar
kimse kimseyi çalışıp çalışmamakla sorgulamamalı, eleştirmemeli

turgutterzi' Alıntı:

milletin çalışıp çalışmaması seni niye ilgilendiriyor ki.
asıl seviyeli olması gereken sensin arkadaşım.
82 alman sana bu hakkı vermez. kaldı ki 82 aldın diye seni başbakan yapmayacaklar. 55-60 alanlar da büyük ihtimalle eğt. olacak sen de. abartma lütfen.

tam 50.000 Sakarya merkez benimde beklediğim puan gelmedi bi işe yaramayacak sanırım :(

Geri