EĞİTİCİ FORMATÖR PUANLAR BURAYA YAZALIM

Kodla Büyü
49 :shock: defalarca taktığım molex ve berg in isimlerini bilseymişim 50 olacakmış.. ne olacaksa.. tebrik ediyorum arkadaşlar..

arkadaşlar sınava girmedim ama giren arkadaşlar umarım istediklerini alırlar.herkese hayırlı olsun...

ARKADAŞLAR 50 PUAN BARAJI DİYE BİR ŞEY VARMI?ÖREĞİN BİR İLDE 50 PUANI KİMSE GEÇEMESSE NE OLACAK?

arkadaşlar isterseniz bir de 138 soru üzerinden hesaplayın o zaman doğru çıkyor.
Çok iddaalı değildim ama sorular çok zor geldi bana kocaeli 39,855 aldım.hayırlısı

55*100/138=39,855

muhtemelen 2 soru iptal.
çünkü herkeste tutacaktır.

erdemim tebrik ederim canım kardeşim. bir kişi daha yazmıştı samsundan oda 70 li bişilerdi bakıver bi zahmet.

teşekkür ederim Metin Baba :) ben de hatırlar gibiyim.. küsüratlarımız bile aynıydı .014:) ama kimdi bulamadım

erzurumdan bulabildiklerim
ilk sıradakiler genelde eski eğiticiler.
71
67
60
59
55
51
49
48
47
47 ben
45
44
44
43
42
42
38

Sayın hocam kimseyi ezip geçmenize gerek yok hak eden er gec zaten olması gerektiği yere gelir.

en fazla 50 alırım diyordum, 43 aldım:)
İzmir, Beydağ Atatürk YİBO Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Arkadaşlar neden bu kadar kasıyorsunuz anlamadım. 100 alsanız nolacak sanki. Görevlendirme isteyecek misiniz? Denge tazminatı kaldırılırsa bence hiçkimse istemez bu görevi. Okulumda formatör olarak kalırım daha iyi.

63.043 denizli/tavas ->şimdi ne olacak herkes bulunduğu ilçedeki sıralamaya göre bulunduğu ilçeye mi atanacak?

mystreous' Alıntı:
Arkadaşlar neden bu kadar kasıyorsunuz anlamadım. 100 alsanız nolacak sanki. Görevlendirme isteyecek misiniz? Denge tazminatı kaldırılırsa bence hiçkimse istemez bu görevi. Okulumda formatör olarak kalırım daha iyi.
Hocam Kesinlikle katılıyorum. İsterseniz 120 puan alın. Bence 111 YTL Para kaybı olacağından kimse geçmeyecektir. Ve şu anda en güzeli Okul Formatörlüğü. Hahtada 18 saat Ekders. Birde Haftasonu Halk Eğitimle anlaşmalı kurs açarsınız. Ettimi 28 saat Allah bereket versin.

Geri