DynEd Server Durumu

Kodla Büyü
cuma günü açılır gibi oldu hatta açıldı ,öğleden sonra 3 gibi yine gitti server lar . zaten koca hafta kapalıydı hani çalışma yaptılar da uğraştılar diyecez de. haftasonu niye yatıyolar cuma günü nasıl bıraktılarsa server ları aynı arızalı arızalı duruyor. yazıklar olsun milli eziyet bakanlığı

Ben de 1 haftadır Kayıt Yöneticisini açamıyorum doğru dürüst. Öğrencilerin de girişi sıkıntılı. Ömrümü tüketti bu dyned. Mersin olarak eziyetini en çok yaşayan iliz zaten biz. Ekside olduğumuz için soruşturma geçiriyoruz şu anda. Bıktım ben bu adamlardan ve saçma sapan uygulamalarından. Milli eğitim bakanından il milli eğitim müdürüne,kaymakamına kadar allah bildiği gibi yapsın hepsini. Hepsi aynı zihniyetin hiç birşeyden anlamayan ama dayatmalarla iş yaptığını zanneden adamları...Çok doluyum, bi gün fena patlayacam ya neyse dur bakalım...

serverlar böyle olunca şikayet edecek bir merci yok mu? meb hep okulların üzerine gidiyor.

Mersinde 1 haftadır nerdeyse giriş yapamıyoruz.. Bazı ilçelerin kaymakımı sanki başka işi gücü yokmuş gibi Dyned le ve öğretmenlerle uğraşmaktan asli görevlerini unuttular..Sanki Mersinde herşey çok güzel yürüyormuş, yollar altyapılar tamamlanmış, halka ekonomik olarak refah içinde, göç problemi ve kenar mahallelerde terör olayları bitmiş.. Kaymakamlar Dyned le uğraşıyor...Hey güzel ülkem....

Mersinde 1 haftadır nerdeyse giriş yapamıyoruz.. Bazı ilçelerin kaymakımı sanki başka işi gücü yokmuş gibi Dyned le ve öğretmenlerle uğraşmaktan asli görevlerini unuttular..Sanki Mersinde herşey çok güzel yürüyormuş, yollar altyapılar tamamlanmış, halka ekonomik olarak refah içinde, göç problemi ve kenar mahallelerde terör olayları bitmiş.. Kaymakamlar Dyned le uğraşıyor...Hey güzel ülkem....

Mersinde 1 haftadır nerdeyse giriş yapamıyoruz.. Bazı ilçelerin kaymakımı sanki başka işi gücü yokmuş gibi Dyned le ve öğretmenlerle uğraşmaktan asli görevlerini unuttular..Sanki Mersinde herşey çok güzel yürüyormuş, yollar altyapılar tamamlanmış, halk ekonomik olarak refah içinde, göç problemi ve kenar mahallelerde terör olayları bitmiş.. Kaymakamlar Dyned le uğraşıyor...Hey güzel ülkem....

uberk' Alıntı:
Mersinde 1 haftadır nerdeyse giriş yapamıyoruz.. Bazı ilçelerin kaymakımı sanki başka işi gücü yokmuş gibi Dyned le ve öğretmenlerle uğraşmaktan asli görevlerini unuttular..Sanki Mersinde herşey çok güzel yürüyormuş, yollar altyapılar tamamlanmış, halk ekonomik olarak refah içinde, göç problemi ve kenar mahallelerde terör olayları bitmiş.. Kaymakamlar Dyned le uğraşıyor...Hey güzel ülkem....
Haklısın hocam,aynı kaderi paylaşıyoruz işte. Adamlar ne server'dan anlıyor ne dyned'ten.Üstelik öğrenci mevcudu 1800 olan okulla öğrenci mevcudu 200 olan okuldan aynı başarıyı bekliyorlar.

arkadaşlar az önce denedim yine çalışmıyor, bi kaç gündür bizde giremiyoruz serverlar sorunlu sanırım...

gecen hafta hiç giriş yapamadık, sadece cuma günü biraz yavaş bir şekilde açıldı. bugün yine açılmıyor. Bunun nesi varmış yine bir açıklama duyuru filanda yok ne zamana kadar böyle devam edecek?

sanıırım tükiye geneli yani server sorunu.burası bursa.aynı sorun burdada mevcut.bu arada mersinli arkadaşlarım canını sıkmasın.selamlar hemşerilerim

arkadaşlar records manager dan giriş yapamıyorum.Şifre geçersiz diyo.Ancak eminim ki şifreyi değiştirmedik.Girebilen var mı acaba ?

16 bilgisayardan 14 ünde çalıştırmayı başardım ikisi kaldı uğraşıyorum...

öğrenci girişinden bahsetmiyorum hocam, sınıfları güncellemem gerekiyo ancak kayıt yöneticisinden giriş yapamıyorum.açılan varsa bilgi verebilir mi ?

bu arada cd'den kurmadan da çalıştırmayı çözdük.2 dosyası var iki yere yapıştırın
güncelleyin canavar gibi çalışıyor.

bende güncelleme sorunu var güncelle diyorum . sonra hiç bişey sayfaya gelmiiyor . son sürüm falan yokmu yeniden kursak

güncellemeleri program files içindeki update ti tıklayarak yapın.yanlız cd'den kurmayın bence dosyaları zarar görünce sonra düzeltmesi zor oluyor.en güzeli bizim buluş.2 dosyayı yerlerine yapıştır hemen kullan.dosya linklerini yükleyip vereceğim.orjinal cd'den oluşturulmuş kurmadan çalıştırma yöntemi bu.

Yine Dyned'in yetersizliği şifreyi yanlış vermişler o yüzdenmiş ama records menager sunucu hatası veriyordu..töbe töbe :verymad:

Dyned Kayıt Yöneticisi Bilgisayarına Ulaşmanızda Problem Var! diyor. Öğrenci bilgisayarları da aynı şekilde. Evden de denedim yine aynı hata. Siz de böyle bir problemle karşılaşıyor musunuz?

Kayıt yöneticisi bilgisayarına ulaşmanızda problem var.kayıt yöneticisi bilgisayarı çalışmıyor. diye mesaj veriyor bende arkadaşlar.sizde durum nasıl?

Tüm bilgisayarlarda çok fazla gün çevrimdışı çalışma yaptınız internete balanıp bağlandıya tıklayın diye uyarı çıkıyor, tıkladıktan sonra aynı uyarı tekrar veriyor sebebi sunucudan kaynaklı olabilirmi?

Geri