Doodle Yarışması: Türkiye'nin Harikaları

Kodla Büyü
Arkadaşlar ben da gönderdim ama taradıklarım A4 değil, taradıktan sonra formla beraber .pdf yapınca A4 gibi oldu. Böyle olması gerekiyor değil mi?

ozkancanan' Alıntı:
Arkadaşlar ben da gönderdim ama taradıklarım A4 değil, taradıktan sonra formla beraber .pdf yapınca A4 gibi oldu. Böyle olması gerekiyor değil mi?

hocam ben a4 kağıdı taradım resim formatında gönderdim. a4 boyutunda olmuyor tarayınca.

pehepe' Alıntı:
ozkancanan' Alıntı:

hocam ben a4 kağıdı taradım resim formatında gönderdim. a4 boyutunda olmuyor tarayınca.
evet tarayınca a4 olmuyor da .pdf formatında gönderdim a4 olmazmı ozaman :shock: yeniden tarayıp a4 e mi çevirsem ozaman, jpg olarakmı gönderdiniz siz?

ozkancanan' Alıntı:
pehepe' Alıntı:
ozkancanan' Alıntı:

evet tarayınca a4 olmuyor da .pdf formatında gönderdim a4 olmazmı ozaman :shock: yeniden tarayıp a4 e mi çevirsem ozaman, jpg olarakmı gönderdiniz siz?

evet jpg olarak gönderiyorum. a4 boyutunda da değil

pehepe' Alıntı:
ozkancanan' Alıntı:
pehepe' Alıntı:
ozkancanan' Alıntı:

evet jpg olarak gönderiyorum. a4 boyutunda da değil
tmm teşekkür ederim siz de a4 göndermediğinize göre doğru benimki de bende .pdf olarak gönderdim. illa a4 demiyor zaten, çocuklar o kadar uğraşmış benim hatamdan dolayı problem çıksın istemiyorum

jpeg formatında gönderdim a4 e çizdirdik gönderdik bakalım hayırlısı olsun.

Valla dün kota doldu diye geri dönüyordu mailler.. yine öyle bir şey olabilir.. 6 sını göndermiştim, 2 si elimde kaldı :(

çocuklar heyecanla bekliyor ben onlardan heyecanlı 7 öğrenciyle katıldık 2 tanesinden ümitliyim en azından ilk 100 için

ben bugün ilk 10 i açıklarlar diye bekliyordum ama hala ses seda yok... merak sınırda.

Önemli tarihler

1 Mart - 1 Nisan
Başvuru süreci

3 Nisan - 5 Nisan
Jüri seçimi

8 Nisan - 12 Nisan
Halk oylaması

17 Nisan
Gala gecesi ve ödül töreni

18 Nisan
Birinci seçilen Doodle tasarımının yayınlanması

Kazananların seçilmesi

Jüri, her gruptan beşer kişi belirler.
Jüri, 05.04.2013 tarihinde, 10 çizimden oluşan seçimini açıklar.
08.04.2013-12.04.2013 tarihleri arasında İnternet'te yapılan halk oylamasıyla en yaratıcı tasarım seçilir.
Yarışmanın birincisi, tüm finalistlerin davet edileceği galada duyurulacaktır.
Birinci seçilecek çizim, 18.04.2013 tarihinde Google ana sayfasında bir gün boyunca Google logosu olarak gösterilecektir.

acaba ne zaman açıklarlar

ealtunbilek' Alıntı:
Halk oylaması 8-12 nisan arasında olacağından, muhtemelen 8 nisanda siteye ilk 200 ve 10 u ekleyeceklerdir.

o zaman 5 nisan yazmasınlar.
bugün açıklanması gerekirdi.

valla google güvenimizi sarstı, bu ne yahu? nasıl bir kurumsunuz siz? 5 nisan açıklama tarihi dendi, 8 i oldu hala tık yok. altından kalkamayacaksan düzenleme yarışmayı, çocukları da ümitlendirme.

Geri