Doodle Yarışması: Türkiye'nin Harikaları

Kodla Büyü
Arkadaşlar ben de çocuklara 4 tane google şablonundan istediklerini a4 kağıdına çıktı olarak verdim. Tasarımlarını bunların üzerine yapıp tarayıp göndereceğiz. Acaba doğru olur mu? Taradıktan sonra pdf'ye mi dönüştüreceğiz? Bilgisi olan varmı?

sehergin' Alıntı:
Arkadaşlar ben de çocuklara 4 tane google şablonundan istediklerini a4 kağıdına çıktı olarak verdim. Tasarımlarını bunların üzerine yapıp tarayıp göndereceğiz. Acaba doğru olur mu? Taradıktan sonra pdf'ye mi dönüştüreceğiz? Bilgisi olan varmı?

ya bende öyle yapacam son hafta zaten ama tecrübeli arkadaşlar yardımcı olmuyor gibime geliyor :) bir kaç konuyu kafamda oluşturdum şimdi yetenekli çocuklara çizim yaptırmak var. Ama dediğiniz gibi pdf ye dönüştürmeye gerek yok sanki tarayıcıdan taratıp jpeg formatında mail atacaz başvuru formuyla beraber. Arkadaşlar yardımlarınızı daha doğrusu gönderen arkadaşlardan işlem basamaklarını rica ediyoruz.

zencefil58' Alıntı:
arkadaşlar ben el çizimi olacak dedim yanlış yapmadım heralde değil mi? Ayrıca 4 tane google şablonu var onlardan birinin üzerine mi çizim yapılacak o verilen adreste 4 adet google şablonu var. Hadi biraz yardım Eğer öyleyse onları çıktı olarak öğrencilere vermek gerekir değil mi?

hayır hocam o şablon şart değil.. yarışmanın kurallarında şablonla ilgili herhangi bir açıklama yok. çalışmada serbest çocuklar

arkadaşlar benim bir öğrencim çok güzel bir çalışma yapmış,hatta ben dereceye bile girebileceğini düşünüyorum,fakat a4 kağıdından biraz daha büyük bir kağıda yapmış,yarışmaya katılabilmesi için ne yapayım sizce bir çözüm önerisi olan var mı?

taratıp gönderecekseniz onu tarattıktan sonra a4 boyutuna getirebilirsiniz isterseniz.

bende şimdi 2öğrenci belirledim orjinal bir fikir var akıllarında yapabilirlerse taratıp göndereceğim , en erken perşembe günü getirirler , zaten o günden sonra postaya versem yetişmez , doğru anladım sanırım taratıp mail göndermekte kabul ediliyor

bende postayla uğraşmak yerine taratıp gönderiyorum ama arkadaşlar bu başvuru formunu el ile mi yoksa bilgisayardamı dolduruyorsunuz okunurluk açısından bilgisayarda üzerine yazılabilir hali olan varsa buraya yükleyebilirmi?

Hocam ben wordde yazdım doldurduktan sonra çıktı alıp imzalayınca resmi de tarayıp ikisini mail ile gönderdim. ekliyorum word halini

Ekli dosyalar

• doodle form_2.rar
    52.2 KB · Görüntüleme: 147
teşekkürler hocam birde büyük harfle diyor mail adresini büyük harfemi yazacaz ben bazılarını küçük harfla doldurmuşum farketmedim sorun olur mu acaba

mail adresini küçük yazdım ben diğerlerini büyük gönderdim tamam başvurunuz alınmıştır tarzı bir mail geldi son dün bir tane gönderdim yoğunluktan mıdır nedir onun için mail gelmedi

Katılan hocalarım, googlenin özellikle unutup hatırlamadığı bazı günlerle ilgili doodle yapmayı denerseniz burdan takip edelim acaba kasten mi unutuluyor :-1:

edit: gerçi konu türkiyenin harikaları ile ilgiliymiş sonradan anladım

Arkadaşlar başvuru formunda "Dodle'ın Başlığı" ve "Doodle Açıklaması" bölümlerini nasıl doldurdunuz? Yani başlık "Türkiye'nin harikaları" değil mi? bir de açıklamaya neler yazabiliriz? yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

hocaam ben çocuklara resminizin başlığı ne olsun dedim söylediklerini yazdım genelde Türkiye'nin harikaları, güzellikleri gibi şeyler dediler. açıklamayada resimlerde neleri kullandılarsa onları yazdırdım

evrim0626 hocam çok teşekkürler yardımlarınız için. hepimize kolay gelsin..

ya arkadaşlar şimdi başvuru formu ile resmi gönderecez ama ayrı ayrımı gönderecez yoksa 2 dosyayı ziplerekmi nasıl gönderdiniz siz acaba

zencefil58' Alıntı:
ya arkadaşlar şimdi başvuru formu ile resmi gönderecez ama ayrı ayrımı gönderecez yoksa 2 dosyayı ziplerekmi nasıl gönderdiniz siz acaba

hocam ayrı ayrı göndermeyin çünkü karışabilir. ziplemenizede gerek yok. bir mailde iki dosyayı gönderin.

pehepe' Alıntı:
zencefil58' Alıntı:

hocam ayrı ayrı göndermeyin çünkü karışabilir. ziplemenizede gerek yok. bir mailde iki dosyayı gönderin.

bugün kafam resmen durmuş :) o bilgisayardan o bilgisayara koşunca valla hiç aklıma gelmediydi :)

bizim okuldan 7 tane eser çıktı başvuru formlarını ve resim taramalarını ayrı zipler yapıp tek bir mailde gönderecem hepsiniz, inşallah derece gelir, ilk onda yeter bize :)

arkadaşlar maili gönderdikten sonra bizlere herhangi bir dönüt oluyomuu.

arkadaşlar gönderme her öğrenci için ayrı ayrı olacak değil miii pls yardım

zencefil58' Alıntı:

ben her öğrenci için ayrı ayrı yapmadım 3 mailde 7 eser gönderdim hocam, okul adına sonuçta...

bilisimci61' Alıntı:
zencefil58' Alıntı:

ben her öğrenci için ayrı ayrı yapmadım 3 mailde 7 eser gönderdim hocam, okul adına sonuçta...

mail adresi olarak kendi mailinizimi kullandınız hocam ben öyle yaptım da

fikriye' Alıntı:
Başvuru formunda Doodle başlığı ve açıklamasına ne yazacaz?Ne yazdınız?

kimse bana cevap vermiyor ben size cevap yazayım hocam. Konu başlığı Türkiyenin Harikaları yazdık açıklama bölümüne ise çocuk hangi resmi çizmişse kısa bir açıklama. Ben her öğrenci için tek tek gönderiyorum kendi mail adresimle arkadaşlar nasıl yapıyor acaba. bir daha sormuş olayım :)

hocam ben aynı mailde 5 resim yolladım. sonuçta önemli olan okul adı değil mi. başlık ve açıklamasını öğrencilere yazdırdım. başlığa farklı isimler verenlerde oldu. açıklamalarınıda resme göre yaptılar neden ve nasıl yaptıklarını anlattılar. ben kendi mail adresimle gönderdim zaten başvuru formlarına da kendi mail adresimi yazdım.

fikriye' Alıntı:
Teşekkürler arkadaşlar.Ben kendi mailimden tek tek gönderiyorum.

ben de tek tek gönderiyorum hocam peki gönderdikten sonra geri dönüt mail falan geliyor mu??

ben her öğrencinin resmi ve başvuru formunu ayrı zipleyerek kendi mail adresimden toplu halde gönderdim ama herhangi bir geri dönüt gelmedi bana

Geri