Doodle Yarışması: Türkiye'nin Harikaları

Kodla Büyü
ben de yolladım pek ümitli değilim ama 2 çalışma vardı onlar belki ilk 200 olabilir bakalım :)

yaklaşık 20 tane çalışma var elimde. pazarteside 10-12 tane gelecek. umarım birinci oluruz :)

Arkadaşlar, 1 Nisana kadar gönderilmesi gerekmekte demişler. Pazartesi 1 Nisan, pazartesi dahil gönderebiliyormuyuz? Daha önce sitede 1 Nisan 23:59 diye okumuştum ama o yazıyı bulamadım şimdi.

Arkadaşlar şuan çalışmaları mail atıyorum fakat mailler iletilmiyor. sizde böyle bir sorun varmı acaba?

32 tane çalışma var şuan elimde.. bunları gönderemezsem emeğimize yazık olacak

ealtunbilek' Alıntı:
Arkadaşlar, 1 Nisana kadar gönderilmesi gerekmekte demişler. Pazartesi 1 Nisan, pazartesi dahil gönderebiliyormuyuz? Daha önce sitede 1 Nisan 23:59 diye okumuştum ama o yazıyı bulamadım şimdi.

evet hocam yazı aynen o şekilde idi. ben de okudum

yaw evet arkadaşlar ben de gönderemiyorum. ne yapalım sizce. çocukların emekleri göz göre göre boşa gidecek.

Hocam google a ulaşabileceğimiz bir mail adress tel. lazım ama ben bulamadım.. MEB' e mi ulaşmalı :? haberleri bile yok belki de.. google çalışanları umarım farkına varır bir an önce ve mail kutusunu temizler. Bu tarz yarışmalara en çok da son gün katılım olur.

netten bi numara buldum. izmir google diyordu foromun birinde. aradım ama biz reklam ajansıyız, yarışmayla bir ilgimiz yok dedi. yetkiliye ulaşabileceğim no istedim, bilmiyorum dedi, vereceğim no reklam bölümüyle ilgili olur dedi :/

Biz de müdür baş yardımcımız ile doodle jurilerinden olan Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne Genel Müdürü Funda KOCABIYIK'ı aradık MEB bilgi işleme yönlendirdiler. Onlar da bizim yarışmadan haberimiz yok dedi :?

arkadaşlar ben biraz önce yolladım çalışmaları herhangibi sorunla karşılaşmadım,siz tekrar denediniz mi?

aslicakir' Alıntı:
arkadaşlar ben biraz önce yolladım çalışmaları herhangibi sorunla karşılaşmadım,siz tekrar denediniz mi?

hocam gönderiyorsun ama tekrar iletilmedi raporu geliyor

apoyraz' Alıntı:
pehepe' Alıntı:
aslicakir' Alıntı:

hocam gönderiyorsun ama tekrar iletilmedi raporu geliyor

bana hala iletilmedi raporu gelmedi hocam..

şimdi gönderdim banada gelmedi heralde düzelttiler.. o kadar umutluyum ki çok güzel çalışmalar var elimizde birşekilde göndermem lazım

Yalvaç Ural bizim okula geçenlerde gelmişti, bence boş biri. o jüride ne işi var.

ben, müdür ve bu kişi oturuyorduk. görevli bayan çay getirdi. bu ben köpüklü çay sevmem geri götürün dedi, kadını bozdu.

Acayip gıcık oldum. bebeleri kanferans salonun adoldurduk bir iki kendince komiklik yaptı bebeeri de bozdu falan 2. 3. sınıf bebelerini. sonra sattı kitaplarını gitti.

:-1:

Geri