Deprem farkındalık eğitimi sinav hk.

Kodla Büyü
Sunucu berbat. Madem altyapın o kadar iyi değil o zaman süreyi uzun tutarsın. 2 dakikalık bir video bile 15 dakikada tamamlanabiliyor.
Öyle tahmin ediyorum ki hocam süre uzatılacaktır. Ben de tekrar tekrar izlemek zorunda kaldım.

tamamlayamazsak ne olur,zorunluluk var mı
Sanırım tamamlamayanlar için ek süre verilir ve yine de tamamlamazsa yüzyüze bir eğitimi zorunlu kılarlar hocam. Tabi tahminim bu. Son deprem felaketinden sonra biraz işi ciddi tutuyorlar.

Ama içeriğin hepsini izlemiş biri olarak şunu söylemek istiyorum ki, eğitimin bir kısmı bizi ilgilendiren şeyler değil. Mülki amirin sorumlulukları, tanımlar vs çok gereksiz ve ezberci zihniyeti ortaya koyuyor. Tamamen hayati önem taşıyan bilgileri verselerdi keşke.

yazıklar olsun ya. şu projelerin başlarında kimler var? birkaç videoyu izletemiyorlar. durmadan donuyor, hata veriyor. zorunlu diyorsun, izlemeye çalışan insanı da bıktırıyorsun. bu kadar iş bilmezlik olamaz..

Çevremde 3 tane toplanma alanı var; eğitim için film çevirmişler güvenli bi alan yok; cami okul vs ne ararsan kapalı. Gece anne baba diye bağıran o çocuklar evlerinin karşısındaki iki katlı okula bile sığınamadı. Benzin istasyonu vs en önce bunların önlemini al sonra film seyrettir. Geçen de sivil savunma alarmı; napacaksın sığınk mı var bi yerlerde.dinle geeeç

The service is unavailable. Pazar akşam 22.47'de bile aynı mesaj. yapmayın kardeşim. böyle iş yapacaksanız yapmayın.

İlk 3 bölümü bitirmiştim. 5. bölüm uzunmuş. "Service is not available" diyor, sayfayı yeniliyorum yine diyor, sonra video donuyor falan. Cebelleşiyoruz bakalım ama iyi ilerledim yine de.

Bir de bazen tik olmuyor. Yeniden başlat diyince geliyor bazen, adres çubuğunda enter, bazen bölüme tıklayınca.

Uzatmışlar.
Ekran görüntüsü 2023-12-11 004228.jpg

Evet ben de şimdi girdim. Unutmuştum bunu, girişte uzatılma bilgisini gördüm.

Uzatılma mesajını görmemişim. O mesaja kadar yığılma ve yavaşlama çoktu. Sonra bir rahatladı sistem, olayı halletmişler sanarken meğer mesajdanmış :)

turkiyede depremsellik sonraki video marmarada depremsellik o kadar.maraş hataydaki deprem dünya tarihinin
en büyük depremlerinden.Bir günde 7 üzeri 3 tane oldu.6 üzeri 2 tane.Magma yani dünyanın çekirdeğinde yakın nükleer patlattılar
sanki.20 km ve yüzeyimize kada olan derinliklerde deprem oluyorsa yapay mı diye düşündürmeli.Neyse kısaca bu videoların pek bir faydası
yok.

2 büyük depremi bizzat yaşadım.Sokakta yattim cadir ve prefabrikte yaşadım. Videolarda anlatıldığı kadar basit bir konu değil bir kere.Dunyanin hangi ülkesinde halen 2 senedir tüm şehirler sallanıyor?Uygulamayı silmedim halen takip ediyorum.Bugun 13 bin liralık elde taşınır sarz istasyonunu inceledim, bolca mum ve kibrit almayı da düşünüyorum.

Topraklarımızda maden yada ilaç hammadesi arayan özellikle yabancı şirketlerin nasıl çalıştıklarını gidip bakılmalı. Adam sondajı salıyor delikten içeri bir çelik çubuk yolluyor dağları indiriyor aşağı.Duzcede bir köyde çalıştım sadece dinamit patlama saati vardı yukarı köyde idim sallaniyorduk.

Son düzenleme:
Herkese merhaba
Bölüm 5'in sınavında başarısız oldum. Sonraki 2 günde sınavı tekrarladım ama bir türlü yeni sınav notumu kaydetmiyor. İlk aldığım not görünüyor.
Neden acaba? Ne yapmalıyım?

Herkese merhaba
Bölüm 5'in sınavında başarısız oldum. Sonraki 2 günde sınavı tekrarladım ama bir türlü yeni sınav notumu kaydetmiyor. İlk aldığım not görünüyor.
Neden acaba? Ne yapmalıyım?

Cevapları eklemiştim, bakıp yapabilirsiniz :)

İzlenmese bir yaptırımı var mı? Çünkü bizim okulda izleyen neredeyse yok gibi🤔

Bu sene ne anket cevapladım ne velilere gönderdim.Ne de bu eğitimleri tamamladım bir şey olmadı soran da yok.Eskiden titizdim sanirim eyt rahatlığı bu olsa gerek.
Geneli sube müdürü yada daire başkanlarının doktora tezleri için takviye aslında çok katılımcı lazim.
Videoları yerime izleyecek bir YZ araci lazım

Geri