Deprem farkındalık eğitimi sinav hk.

Kodla Büyü

eyolcu

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaslar deprem farkındalık egitimi icin uzaktan egitimle alacagimiz egitimin sinav cevapları var mi?

Arkadaslar deprem farkındalık egitimi icin uzaktan egitimle alacagimiz egitimin sinav cevapları var mi?
Hocam ilk bölüm sınavı var. Kaç aldığın önemli değil. Bir mevi ne kadar bilgi sahibiyiz onu ölçüyor. sonrasında 2 3 4 bölüm sonundan 5-6 tane soru var mantık kullanarak baraj olan 60 geçiliyor. Ama son son bölüm zor 6 soru var 4 ünü yapmak gerekiyor ve bilgi soruyor. Her gün 1 kere deneme sansı var. Ver5dğiniz cevapları kaydedin. İlk severde geçmek gereçekten zor.

Sorular zaten size kurs boynunca sorulan sorulardan veya benzeri geliyor. Sakın sınav sırasında başka sekmeye yada tarayıcıya geçmeyin sınavı iptal ediyor.

Hocam ilk bölüm sınavı var. Kaç aldığın önemli değil. Bir mevi ne kadar bilgi sahibiyiz onu ölçüyor. sonrasında 2 3 4 bölüm sonundan 5-6 tane soru var mantık kullanarak baraj olan 60 geçiliyor. Ama son son bölüm zor 6 soru var 4 ünü yapmak gerekiyor ve bilgi soruyor. Her gün 1 kere deneme sansı var. Ver5dğiniz cevapları kaydedin. İlk severde geçmek gereçekten zor.
Son bölüm sınavında, şıklar dikkatli okunursa aslında kolay bir sınavmış. İlk denemede videolarda aklımda kalan bilgilerle, şıkları fazla dikkatli okumadan hızlıca cevaplayıp kalmıştım, sonraki gün sabahı sakin kafayla hepsini doğru yaptım.

Bu eğitimi almak mecburimidir? Müdür bey dys den tebliğ etti

Vallahi süre sonu yaklaştı. Kimsenin umrunda değil. 3 günde akşamları çalışıp zor bitirdim ben.

Son bölümden 40 almıştım. Yine de sertifika verdi.
Eğitimdeki videolar bitince sertifika veriyor, ama sınavdan yeterli puan alınamayınca Bilgilerim - Katıldığım Eğitimler - Katıldığım Sınavlar bölümünde Tik işareti yerine sınava tekrar katıl butonu yer alıyor.
Eğer sınavda yüksek puan almak için bazı videoları tekrar izlemek isterseniz, eğitimini tekrar al butonuna basarsanız, eğitimdeki tüm videoları tekrar izlemeniz gerekiyor.
Son bölüm sınavında tamamen şıklardan gidip, basit şekilde düşünürseniz yanıtı bulmanız çok kolay oluyor.

Bana mesaj geldi ilk 25 saniyelik videoya bakmadan önüme 24 soru geldi geçtim.herhalde video izlemek daha önemli.

Ben 75 puan aldım ilk seferde :)

bana bir sms geldi UEK den sanırım eğitimi almak zorunda mıyız?
nedir bunun olayı?

Eğitim ne kadar sürüyor?
Çok uzun sürmüyor. Videolar faydalı içeriklerle dolu. Gereksiz gibi görünse de bilmediğim bazı kavramlar ve durumlar vardı öğrenmiş oldum. Asansörde yakalanırsak ne yapacağımızı bilmiyordum mesela en basitinden.

En uzunu 15 dakika kadardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Genelde kısa videolar var. Ben epey oldu bitirmiştim. Eşim memur onunda varmış ona da mesaj gelmiş gündüz. Yemekten sonra 19:30 gibi başladı. 4. bölümü bitirmek üzere şimdi. Toplam 5 bölüm zaten.

malesef sms banada geldi
afet travma derken egitim bana travma gecirtiyor bir video bitiyor obürüne gecmiyor illa f5 leyecen sonra ok verip gececek 1er 2ser dakka be mübarek sunlari birlestir tek tek izlemek bir dünya vakit kaybi yok illa eziyet olacak izleyene
ilk 4 bölümü videolar acik birakip tek tek gectim bi taraftan baska is yapsanizda ilk 4 bölüm sorulari gecilebiliyor
5e yeni gectim onda da bir kamyon part var bitince büyük sinav cikacak sanirim yarim yamalak izleme ile girecegim bakalim gecebilecek miyim 5.bölümü

malesef sms banada geldi
afet travma derken egitim bana travma gecirtiyor bir video bitiyor obürüne gecmiyor illa f5 leyecen sonra ok verip gececek 1er 2ser dakka be mübarek sunlari birlestir tek tek izlemek bir dünya vakit kaybi yok illa eziyet olacak izleyene
ilk 4 bölümü videolar acik birakip tek tek gectim bi taraftan baska is yapsanizda ilk 4 bölüm sorulari gecilebiliyor
5e yeni gectim onda da bir kamyon part var bitince büyük sinav cikacak sanirim yarim yamalak izleme ile girecegim bakalim gecebilecek miyim 5.bölümü
F5 ile yenilemeye gerek yok. Eğitim bitince aynı eğitimi tekrar tıklarsanız direk onay verip sonrakini aktif yapıyor. F5'ten ne farkı derseniz haklısınız temelde farkı yok ancak bana daha pratik geldi.
2-3 dakikalık videoları birleştirseler daha verimli olabilirdi ama sanırım konu başlıklarını belirtmek için ayırmışlar.

Bu yeni birşey değil. 10 ekim falandı DYS üzerinden tebliğ edildi resmi yazıyla.

donuyor takiliyor sistem simdide The service is unavailable. veriyor ara ara süper bir sey insan sabrı ölçmek icin mükemmel olmuş

Geri