DİJİTAL YILLIK HAZIRLAMA PROGRAMI V1 ÇIKTI !

Kodla Büyü

Dijital yıllık hazırlama programını nasıl buldunuz?

• Çok güzel

Oy: 111 84.1%
  • İdare eder

Oy: 18 13.6%
  • Berbat

Oy: 3 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    132
Tema değiştirme özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Versiyon2 de olmalımı?

Ayrıca link pasif şu an, yeniden yükleyebilir misiniz?

arkadaşlar meb hattından bu siteye erişim engellenmiş
bilgisayarbilisimin sitesine yükleyebilirmisiniz ?

mert hocam proğram çok güzel ellerinize sağlık Allah razı olsun bizim okul bu sene açıldı. Proğramın anasayfasındaki mezunlarımız butonunu yerine öğrencilerimiz butonu yazabilir miyiz . akşam telefonla iletişim kurmuştum sayın hocam. şimdiden teşekkür ederim hayırlı akşamlar
hasan bakan

sayın hocam yeni proğramda sınıf ve şube fotolarını koyabileceğimiz bir bölüm de açabilir misiniz.tekrar teşekkür ederim kolay gelsin hocam :++:

hocam emeğine teşekkürler yanlız indirme linkinde problem var.ücretli indirme yaptırıyor.başka bir yere uplad etsende indirsek.tekrar teşekkürler

hbakan' Alıntı:
sayın hocam yeni proğramda sınıf ve şube fotolarını koyabileceğimiz bir bölüm de açabilir misiniz.tekrar teşekkür ederim kolay gelsin hocam
guzel fikir hocam sagol ekleyecegim.
yunusum' Alıntı:
hocam emeğine teşekkürler yanlız indirme linkinde problem var.ücretli indirme yaptırıyor.başka bir yere uplad etsende indirsek.tekrar teşekkürler
pazartesi yenileyecegim

Ne ucreti hocam ? Mobildeyim bakamiyorum ama yilligin ikinci versiopnu daha bomba olacak emin ol. .kodlamalara basladim suanda kodluyorum yakin zamanda cikacak...

mert hocam ellerine sağlık çok teşekkür ederim bizim okul için ilaç gibi geldi. Allah razı olsun sayın hocam

hbakan' Alıntı:
mert hocam ellerine sağlık çok teşekkür ederim bizim okul için ilaç gibi geldi. Allah razı olsun sayın hocam
Ben teşekkür ederim hocam.Biraz daha beklersen v2 ile daha iyi şeyler yapabilirsin.

Geri